CLINIANS crema&olio veido kremo bei veido kremo-želės su arganų aliejumi apžvalga | tobulas duetas?

2018-11-10

Labas!
Ilgą laiką kovoju su labai sausa oda. Užpernai, atėjus šalčiams, ji pradėjo labai šerpetoti, gerą pusmetį man ją skaudėjo iki tol, kol apsilankiau ODA klinikose ir specialistė parinko man tinkamus produktus. Gydymas truko gerą pusmetį, kol galėjau sakyti, kad turiu normalią odą. Tad viskas pasibaigė tik prieš praeitą žiemą, kurios metu kas porą dienų dariausi intensyviai drėkinančias kaukes, nesidažiau, nes net rytais ant veido tepdavau storą kremo sluoksnį. Ir ką, šiemet nusprendžiau, kad neleisiu odai tiek išsausėti ir vis dėl to noriu pasidažyti, tad ieškau savo odos tipui tinkančių priemonių. Taeguk.lt parduodamas MIZON kremas su sraigių sekretu man per silpnas (vasarą buvo idealus. Jei norite išbandyti pasinaudokite mano 10% nuolaidos kodu BURUNDUKOBLOGAS ir gausite 10% nuolaidą krepšeliui+nemokamą atsiėmimą Vilniuje bei Kaune), tad kai Eurokos pasiūlė išbandyti Clinians Crema&Olio veido kremo ir veido-želės su arganų aliejumi duetą net nesvarsčiusi sutikau.


Abu kremai įpakuoti taip pat - kartoninėse dėžutėse, su rudu, melsvu ir gelsvu atspalviu. Ant kremo-želės pakuotės parašyta "fresh" (gaivus) ir rudą atspalvį keičia melsvas, tačiau šiaip viskas identiška. Atidarius pakuotes randame storo stiklo pakuotes su plastikiniu užsukamu dangteliu - nieko keisto ir išskirtinio, tiesa? Taip, tokios pakuotės nėra labai higieniškos (geriausia rinktis su išspaudžiamu dozatoriumi, pompa), bet man labai patogios ir neturiu jokių priekaištų.

Aptarkime kiekvieną priemonę atskirai.


CLINIANS CREMA & OLIO veido kremas - želė skirta bet kokio amžiaus, normaliai arba sausai odai prižiūrėti.Maitinamasis veido kremas - želė aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis, drėkina ir atgaivina, suteikia natūralus švytėjimo. Sudėtyje esantis arganų aliejus pasižymi maitinamosiomis savybėmis, gerina odos elastingumą. Natūralių aliejų derinys išsiskiria drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis, padeda atkurti apsauginį odos lipidų sluoksnį. Hialurono rūgštis geba išlaikyti būtiną drėgmės kiekį. Neriebus, ypač lengvos tekstūros, gaivus veido kremas - želė tinka naudoti šiltuoju metų laiku. Jūsų oda taps aprūpinta maitinamosiomis medžiagomis, sudrėkinta, atgaivinta.

Sudėtyje yra arganų aliejaus, aliejų derinio, hialurono rūgšties.

Naudojimas:
Kiekvieną rytą ir vakarą tepkite švarią ir sausą veido ir kaklo odą, švelniais judesiais pamasažuokite, kad kremas gerai įsigertų į odą.

Kaina: 9,99eur (šiuo metu įsigyti galima su 40% nuolaida, t.y. vos už 5,99eur) fizinėse Eurokos parduotuvėse arba internete www.eurokos.lt


Lengvai rudo atspalvio, lengvas kremas - tikrai želė, ar bent gelis. Kvepia vos vos saldžiai, šiek tiek primena arganų aliejaus kvapą, net tikrai jokio sintetinio ar erzinančio kvapo nėra. Net tas silpnas aromatas dingsta vos pasitepus veidą. 
   
Kremas yra šaltas, lengvas, tad jį naudoju rytais - idealus! Šaltis pažadina, lengvumas ir greitas susigėrimas neriebalina, todėl galima pasitepus kremu darytis makiažą. Tiesa, kadangi sudėtyje yra aliejaus, reikia kokias 5-8 minutes palaukti, kol jis visiškai susigers, tačiau tai tikrai trumpas laiko tarpas. Sausaodės supras 😀
   
Kaip jau pasakojau, turiu beprotiškai sausą odą, todėl ryte privalau pasitepti intensyviai drėkinančiu kremu. Šis - kaip tik toks! Oda jaučiasi sudrėkinta visą dieną, nešerpetoja, jokio tempimo jausmo. 10/10, tikrai.


CLINIANS CREMA & OLIO veido kremas skirtas sausai ir labai sausai bet kokio amžiaus odai prižiūrėti. Neriebus veido kremas aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis. Jis atkuria ir atgaivina odą, suteikia švytėjimo ir ją drėkina. Priemonė nepalieka ant odos paviršiaus riebios plėvelės. Arganų aliejus ir sviestas aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis. Kremo sudėtis papildyta natūralių aliejų deriniu, kuriame gausu omega 3 - 6 - 7 - 9 rūgščių. Natūralūs aliejai pasižymi maitinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis, padeda atkurti odos lipidų sluoksnį. Inozitolis aprūpina odą būtinu drėgmės kiekiu. Dėka reguliaraus kremo naudojimo Jūsų oda bus atkurta, aprūpinta drėgme ir maitinamosiomis medžiagomis. Ji taps gaivesnė, skaistesnė ir elastingesnė.

Sudėtyje yra arganų aliejaus, arganų sviesto, aliejaus derinio, inozitolio.

Naudojimas:
Rytais ir vakarais tepkite kremu švarią ir sausą veido ir kaklo odą. Švelniai masažuokite, kol kremas gerai įsigers į odą.

Kaina: 9,99eur (šiuo metu įsigyti galima su 40% nuolaida, t.y. vos už 5,99eur) fizinėse Eurokos parduotuvėse arba internete www.eurokos.lt


Na, o antrasis kremas jau yra baltas, labai tirštas ir tikrai riebus. Tokį renkuosi tik vakarais, nes jis ant veido palieka riebų sluoksnį - ryte nenoriu vaikščioti blizganti ir be makiažo. Bet vakare - kaip tik!

Kremas geriasi tikrai ilgą laiką, tačiau odą drėkina kuo puikiausiai. Gausiai patepu veido odą kremu prieš einant miegoti ir ne tik ryte pabundu su sudrėkinta, gerai besijaučiančia oda, bet ir šiaip jau pradedu pamiršti, kad turiu sausą odą!

Žinokit, kad drąsiai rekomenduoju šį duetą savo likimo draugėms. Nei poras kemša, nei kvapas erzina, nei kaina kandžiojasi. Tik rezultatas labai džiugina.

Man veido kremas-želė naudojasi daug taupiau, o vakare naudojamo kremo jau beveik pusę išnaudojau, tad iš Eurokos internetinės parduotuvės užsisakiau dar vieną kremą. O aš kremus kartoju retai. Tiksliau niekada nenaudojau jokio veido kremo antrą kartą, tad tai daug reiškia 💓Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.