Rugsėjo mėnesio pribaigtukai 🍁 | 300 pribaigtukų iššūkis

2018-10-11

Sveikutės! 
Ruduo jau pagavo pagreitį ir įpusėjo, tad pats laikas papasakoti kaip gi man sekasi, ką pabaigiau rugsėjo mėnesį ir pakalbėti apie kitų metų planus šiai įrašų serijai. Žodžiu, susitvarkiau spintą, negailestingai išmečiau viską, ko man nereikia, ko nenešioju, o tai, ką reikia pataisyti - sudėjau taisyklai (jei nenuvešiu per mėnesį - mesiu lauk), susidariau norų sąrašą ir bandysiu viską susipirkti bei atsinaujinti. O kalbant apie pribaigtukus, tai kitais metais ne tik tęsiu šį iššūkį, bet ir darysiu nedidelį Project Pan - pasiek dugną iššūkį. Tai reiškia, kad išsirinksiu kelias priemones, kurioms skirsiu didesnį dėmesį dažantis ir naudosiu dažniau, kad subaigti - juk kosmetika turi galiojimo laiką!

Na, ir pagaliau žiūrim ką sugebėjau pabaigti:


PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

#229-230 Plaukų kaukės
Gavau iš draugės pabandymui, bet taip ir nepanaudojau, tad perleidžiu kitoms merginoms.

#231 SOLIDU EXOTIC plaukų šampūnas
Jau rašiau įrašą apie šiuos kietuosius plaukų šampūnus. Sunaudojus visą kubelį nuomonė nepasikeitė - plaukų nesausina, jie nesiriebaluoja greičiau, jokių pleiskanų ir panašių dalykų. Tik drėkinimo trūksta, bet tam yra Solidu kondicionieriai! Tačiau nekartočiau, man labiau patinka skysti šampūna. Negerai gamtai, bet aš pakuotes rūšiuoju, jos perdirbamos, tad kažkaip nėra labai baisu.

#232 L'Oreal plaukų kondicionierius
Ta nereali kokosinė linija! Mmm, kvapas pasakiškas. Išduosiu, kad jau baigiau ir kaukę, tad nieko nebeturiu ir tikrai kartosiu vien dėl kvapo ir efekto. Purūs, gražūs, sveikai atrodantys ir labai labai skaniai vepiantys plaukai. Rekomenduoju 150%.

#233 MANO aliejus plaukų galiukams
Geras, natūralus, be silikonų, tad efekto reikia palaukti. Man patiko, tik sunaudojus apie ketvirtadalį pradėjo nerealiai greitai naudotis ir likus ketvirtadaliui užstrigo dozatorius - didelis minusas, nes kaina už tokį kiekį nėra labai maža. Tačiau nepaisant to kartočiau su mielu noru. Jei norit išbandyti pasinaudokit 10% nuolaidos kodu BURUNDUKOBLOGAS (www.manoritualai.lt) 💓

#234 Aroma Natural avokadų aliejus
Istorija tokia - naršiau The Ordinary puslapyje, į krepšelį prisikroviau krūvą priemonių ir supratau, kad tarp jų net penki aliejai. Pasižiūrėjau kokius aliejus turiu ir susitariau su savimi, kad reikia išnaudoti viską, ką turiu ir jei patiks - pirkti dar. Veidui nepatiko, nes suriebalina plaukus (užsitepusi aliejų einu miegoti ir miegu su palaidais plaukais) ir neverta kažko dar pirkti. O pasirinkau sunaudoti būtent šį aliejų, nes jo galiojimas turėjo baigtis spalio 31d. Tiesa, sunaudojau jį plaukams vietoje kaukių.


KŪNO PRIEŽIŪRA

#235 Dove dušo želė
Švelni, kreminė, gaiviai saldaus kvapo, puikiai plauna ir nesausina - ideali. Ir kainuoja mažai, tad Dove dušo želės kartojamos ir kartojamos.

#236 Dove antiperspirantas
Ta pati situacija kaip su dušo žele - kvapas idealus, kokybė verta dėmesio. Mano mėgstamiausios priemonės prakaitui sulaikyti yra būtent Dove arba Fa, tačiau pastaruoju metu renkuosi Dove dėl kvapų. Mačiau ir Fa išleido naujų priemonių ir nusižiūrėjau arbūzinį antiperspirantą - greitu metu išbandysiu!

#237 Uoga Uoga muilas
Juodas, su anglimi - tai mane nustebino 😀 saugojau, laikiau, nenaudojau virš metų ir pamačiau, kad jis taip pat tuoj nebegalios, tad tenka naudoti. Tai geriausias mano bandytas kietas muilas, nes jis visiškai nesausina rankų! Pasaka.

#238 Perspi-Guard priemonė nuo prakaitavimo
Čia tas stebuklingas purškaliukas, kuriuo reikia pasipurkšti pažastis vakarais ir keletą dienų nėra jokio prakaitavimo. Veikia, tačiau mėgstu kvapnias priemones, tad jis man nereikalingas - rytais vistiek naudoju antiperspirantus. Tačiau nemėgstančioms jų - rekomenduoju.

#239 AVON pėdų kaukė
Nesąmonė 😀 kaip kremas, jokia čia ne kaukė. Sunaudojau vakarais vietoje pėdų kremo ir kartosiu nebent tada, kai bus po kokį eurą ir su ta mintimi, kad naudosiu kaip kremą, daug nesitikėdama.

#240 CHI plaukų šilkas su arganų aliejumi
Labai skubėdama fotografavau, tad netyčia pamiršau šią priemonę ir pridėjau ją prie produktų kūnui. Mano įvertinimas visiškai teigiamas, didžiausia meilė plaukų šilkui ir arganų aliejui, o jei jie dar ir kartu, tai galiukai atrodo nepriekaištingai. Tačiau vienintelė problema - šilkas veikia tik pašildžius, o aš plaukų nedžiovinu su džiovintuvu, netiesinu, negarbanoju, tad net 10ml naudojau virš metų. Tik dėl to nekartosiu (nebent pradėsiu karščiu paveikinėti plaukus).


DEKORATYVINĖ KOSMETIKA

#241 Maybelline Matte Maker kompaktinė pudra
Ši pudra taip pat turi savo istoriją. Naudojau, mylėjau, beveik visą subaigiau (nuotraukoje pudra uždengta su kartu parduodama kempinėle, tad nesimato) ir sugalvojau pažiūrėti kada ji baigė galioti. Prieš tris metus... Tą pačią minutę mečiau lauk ir pirkau kitą kompaktinę pudrą. Nors kaip priemonė fiksavimui man labai patiko. 

#242 L'oreal Color Riche La Palette lūpų dažų paletė
Lūpų dažai šioje paletėje puikūs, bet man patogiau naudoti išsukamus lūpų dažus, tad labai mažai naudota ji keliauja lauk - baigė galioti. Jei norit išbandyti bėkit į Eurokos, ten dabar 70% nuolaida, nes jos išparduodamos!

#243 Maybelline primer stick
Nereali makiažo bazė! Užpildo poras, matizuoja, vos vos palygina odos atspalvį. Riebiaodės išgyrė, tą patį galiu pasakyti ir aš, sausaodė - nesausina ir neišryškina sausų vietų. Jau turiu antrą!

#244 AVON matiniai lūpų dažai
Turiu metus, bet nenaudoju, nes pradėjo sausinti - turiu geresnių priemonių lūpoms. O ypač dabar, kai makiažo stalas sunkiai užsidaro nuo kosmetikos kiekio... 😀 

#245 AVON lūpų dažai
Prieš metus gavau juos swapbox'e, tad ir vėėėl galiojimas kiša koją. Gaila, nes spalva tobula, bet tenka atsisveikinti. 

#246 AVON Mark lūpų blizgis
Viskas su juo gerai - nelimpa, gražiai atrodo, tačiau jis šaldantis, o aš tokių nemėgstu. Per metus taip ir nepanaudotas tinkamai, tad ir jam sakau ate ate. Jei ne galiojimas - pasilaikyčiau. Ar jau suprantate, kodėl galvoju apie Project Pan? 😀

#247 Mary Kay skysti lūpų dažai
Raudoni, lipnūs, nemalonūs - nei kasdienai panaudosiu, nei per šventes noriu jaustis nemaloniai. Išmetu be didelio galvos sukimo. 


KITOS PRIEMONĖS

#248 Margarita akių makiažo valiklis
Senučiukas, tačiau valiausi lentynas ir išmetinėjau viską ko nenaudoju, tad ir šiai priemonei atėjo galas (ji man alergizavo akis). Tik jos buvo likę apie pusę, tad sugalvojau pabandyti išplauti kempinėlę. NE-RE-A-LIAI gerai plauna! Kartosiu, kartosiu, kartosiu!

#249 L'Oreal Color Riche lūpų pieštukas
Dar vienas senučiukas, kurį beveik išnaudojau ir netyčia nenufotografavau. Išmetu taip pat dėl galiojimo laiko pabaigos. Beje, yra ir minkštesnių pieštukų, dabar atradau GOSH - jei ieškot geriau čiupkit šiuos.

#250 Sirena vatos pagaliukai
Aha, paskutiniu metu aš daug dažausi, eksperimentuoju ir pagaliukų sunaudoju tikrai nemažai 😀

#251 IKI vatos lapeliai
Jiems buvo akcija, tad prigriebiau, tačiau nemanau, kad kartosiu - jie man pakankamai kietoki. Suprantu, kad keistai skamba, bet mėgstu minkštesnius vatos diskelius.


KVEPALAI

#252 AVON attitude 
Gaivus, citrusinis kvapas. Tačiau čia ir yra problema - citrusiniai kvapai šiaip neilgai išsilaiko, o AVON čia nepavyko sukurti kažko gero. Susinaudojo vasaros gale, rugsėjį tebuvo likę keli mililitrai, tad sunaudojau, kad nelaikyti beveik tuščios pakuotės. Kartočiau nebent gavusi dovanų, vasarą, kai norisi gaivos.

#253 AVON Mesmerize Red
Ši linija yra mano mėgstamiausia iš AVON kvepalų. Tiek vyriški, tiek moteriški labai skanūs, rudeniniai, malonūs. Sunku apibūdinti kvapą, bet jis tikrai prabangus. Mano vaikinas dievina vyriškąją versiją ir jau baigia išnaudoti, tad manau, kad abiems pirksiu po dar vieną pakuotę 😍

Tai tiek! O kaip jums sekėsi šį mėnesį su kosmetikos naudojimu, a? 😀 beje, ar būtų įdomu pamatyti mano dekoratyvinės kosmetikos kolekciją?

2 komentarai

© BB. Design by FCD.