RIMMEL WONDER'SWIPE spalvoti akių pravedimai

2018-10-15

Labas! 
Šį rudenį kasdieniam akių makiažui pradėjau rinktis labai keistą dalyką - spalvotą akių pravedimą. Gal kažkam tai nėra keista, tačiau anksčiau aš niekada nesidariau akių pravedimo, o pradėjau nuo spalvoto 😀 ta proga įsigijau net septynių spalvų Rimmel Wonder'Swipe pravedimus, kad galėčiau derintis prie aprangos ir nuotaikos.


Priemonių pakuotės atitinkančios spalvą - tai puikiai matosi nuotraukose. Plunksnelė kiek kietoka, tačiau man ideali - nemėgstu labai lanksčių, nes mano neįgudusiai rankai dar sunku su minkštomis nupiešti aštrią pravedimo pabaigą 😀

Turiu auksinį, rožinį, tamsiai žalią, oranžinį, violetinį, sidabrinį ir baltą (holografinį) akių pravedimus. Visi labai gerai pigmentuoti (na, baltas kiek mažiau, tačiau tikrai nesudėtinga išgauti norimą ryškumą), kas mane tikrai nustebino. Net standartiniai juodi dažnai būda prastesni.

Mano mėgstamiausias - rožinis. Nieko keisto, ane? 😁 Beje, visi jie labai blizgūs, tad turėkit tą omeny, jei planuojat apgyvendinti juos pas save.
   

Vienintelis minusas - pravedimus nerealiai lengva nubraukti, nors jei neliečiu - išsilaiko visą dieną. Mano vienas vokas užkritęs, kitas tik vos vos pakritęs, tad su ta užkritusia akimi numirksiu pravedimo pabaigą per porą valandų, o ant kitos akies pravedimas net nepaliestas. Žodžiu, šiek tiek erzina, bet dėl tokio nerealaus efekto pasiaukoti galima - su patogia plunksnele po mokyklos prieš darbą pataisau kas negerai ir iki vakaro išvaikštau su idealiu akių makiažu.

Kodėl renkuosi spalvotą eyeliner'į? Nes mėgstu išsiskirti ir noriu į savo gyvenimą įnešti daugiau spalvų! Ta juoda jau atsibodo, ypač kai kasdienai labai retai tepuosi šešėlius. Prasivedi tokį pravedimą, pasidažai blakstienas, užsitepi nude lūpų dažus ir jau graži, jau linksmesnė, jau įdomesnė 😀

Šiuos akių pravedimus galima įsigyti Eurokos fizinėse parduotuvėse (internetinėje neradau, gal atsiras greitu metu?), kainuoja vos keletą eurų.

3 komentarai

  1. Kokios gražios spalvooos <333 Reiks ieškoti, o galbūt matei ar buvo geltonas? Labai norėčiau kažko ryškaus :D
    Gaila, kad nėra foto kaip atrodo nupieštas ant akių (?) keistai nuskambėjo :D Tikiuosi, sulauksim ir tokių foto :) <33

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.