Pažintis su WET N WILD - kompaktinė pudra, istorija ir norų sąrašas

2018-10-11

WET N WILD į Lietuvą atkeliavo palyginus neseniai. O aš prieš maždaug mėnesį įsigijau pirmąjį savo gaminį, kai supratau, kad mano mylimas Maybelline Matte Maker'is jau tris metus nebegalioja 😀 tad mėnesį testavusi ir bandžiusi jau galiu plačiau papasakoti savo įspūdžius. Papasakosiu ne tik apie PHOTO FOCUS kompaktinę pudrą, bet paminėsiu ir WET N WILD privalumus bei trumpą trijų priemonių norų sąrašiuką.
  

Pudros sudėtis papildyta pigmentais, kurie sukuria ant odos paviršiaus natūralų nematomą ir švelnų šydą. Ji sukuria nepriekaištingos, subtiliai švytinčios odos efektą. Pudrą galite naudoti kaip atskirą priemonę arba tepti veidą, kai jau nudžiūvo makiažo pagrindas. Šiuo atveju ji užtikrins nepriekaištingos, lygios ir švelnios odos efektą. Kompaktinė pudra gali apsaugoti odą nuo nemalonaus blizgesio visą dieną. Kiekvienas priemonės atspalvis sukurtas įvairiems odos tonams. Pudra buvo testuojama septyniuose skirtinguose apšvietimuose, su populiariausiais telefonų modeliais. Ji pagaminta su šviesą išsklaidančiu efektu, tad fotografuojant nuotraukose neišbalinta veido oda. Įsidėmėkite, kad rezultatai gali skirtis priklausomai nuo vartotojo individualių įgūdžių, telefono modelio ar apšvietimo sąlygų. 

Pirmiausia privalau paminėti, kad WET N WILD gaminama LA, Kalifornijoje ir yra PRIEŠ testavimus su gyvūnais. Ne veltui ant pakuotės puikuojasi triušiukas su užrašu "cruelty free". Tai mane ypatingai paskatino išbandyti šią kosmetiką. Ne paslaptis, kad naudoju visokią kosmetiką, bet pati perku tik tą, kuri nėra testuojama su gyvūnais. Jei nebūčiau blogerė ir negaučiau daug kosmetikos iš partnerių tikrai orientuočiausi į veganišką kosmetiką, tačiau nenoriu prarasti puikių ateities perspektyvų. 

Grįžtant prie pačios pudros, dėl kurios čia ir susirinkome, tai galiu pasakyti tiek - pakuotė tvirta, pudros tikrai daug (7,5g ir dar naudojasi nerealiai skalsiai - per mėnesį naudojimo nesimato jokio skirtumo). Tačiau išskirtinai nerekomenduočiau jos riebią odą turinčioms merginoms - net mano normalią, linkusią į sausumą jis vos vos sugeba užfiksuoti. Dienos viduryje reikia dar kartą fiksuoti, jei noriu vakare namo grįžti bent su šiokiais tokiais makiažo požymiais. Tačiau kuo lauke vėsiau, tuo ilgiau pudra išsilaiko ant veido, tad supratau, kad ji tiesiog neatspari prakaitui. 

Jei esate mažai prakaituojančios ir jūsų oda nesusiriebaluoja žaibiškai - rekomenduoju išbandyti! Tiesa, dar turite mėgti lengvą švytėjimą, nes ši priemonė jo suteikia. Bet tokio sveiko, natūralaus, neatrodysit kaip disko kamuoliai.

Kompaktinė pudra kainuoja 4,99eur.

O dabar šiek tiek apie mano norų sąrašą:
Žodžiu, man WET N WILD patiko, kiek testerių žiūrėjau - taip pat atrodo neblogai, tad labai noriu išbandyti šias tris priemones 😍 Gal jūs turit?

Beje, Eurokos parduotuvėse dabar 30% nuolaida visai dekoratyvinei kosmetikai!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.