PALMER'S Coconut Oil Leave-In plaukų kondicionierius

2018-10-25

Sveikutės! 
Visą laiką svajojau apie Palmer's kosmetiką Lietuvoje. Pakankamai neseniai ji atvyko į Lietuvą, tiksliau - Eurokos parduotuves, o aš tik dabar prisiruošiau įsigyti keletą produktų. Bet jau kai įsigijau, tai įsigijau - keli lūpų balzamai, rankų kremas, veido kaukė ir purškiamas kondicionierius. Mane labiausiai dominančios priemonės. Dar galvojau išbandyti kūno kremus, bet turiu net devynias pakuotes, tad kol visus sunaudosiu kokie metai ir prabėgs manau, tad užteks išlaidauti 😁 na, užteks plepėti, laikas apžvelgti kuo ši kosmetika tokia ypatinga. 


PALMER'S COCONUT OIL LEAVE - IN plaukų kondicionierius skirtas sausiems, pažeistiems ir dažytiems plaukams prižiūrėti. 

Plaukų kondicionierius atkuria ir atgaivina plaukus, gerina jų būklę. Sudėtis papildyta vitaminu E, kokosų aliejumi ir Monoi aliejumi, kuris gaunamas Taičio gardenijų žiedus mirkant kokosų aliejuje. Veikliosios medžiagos drėkina, atkuria ir atgaivina plaukus, suteikia jiems išskirtinio žvilgesio. Kondicionierius apsaugo nepaklusnius plaukus nuo vėlimosi, suteikia jiems šilko švelnumo, palengvina šukavimą ir formavimą. 

Sudėtyje nėra sulfatų, parabenų, ftalatų, mineralinių aliejų, glitimo, dažiklių. 

Sudėtyje yra vitamino E, kokosų aliejaus, Monoi aliejaus. 

Naudojimas: 
Purkškite kondicionierių ant rankšluosčiu nusausintų drėgnų plaukų. Iššukuokite šukomis. Nenuskalaukite. Formuokite šukuoseną kaip įprasta. Tinka naudoti visą dieną, naudokite pagal poreikį.


Pakuotė paprasto, balto, vidutinio kietumo plastiko. Pavaizduoti kokosai, nemažai užrašų - asmeniškai man pakuotė patinka, daug reikalavimų joms nekeliu. 

Priemonė dozuojama purkštuku - man norėtųsi didesnės miglos ir silpnesnės srovės, tačiau kadangi plaukus vistiek šukuoju (kaip ir rekomenduoja gamintojas) jokių problemų dėl netolygaus kondicionieriaus pasiskirstymo nėra. Taip pat naudojasi labai skalsiai - per keletą savaičių išnaudojau vos kelis centimetrus, kai kitų produktų jau daugiu nei pusę būčiau išpurškaliojusi. 

Na, ir pats rezultatas. Aš nenorėjau nei drėkinimo, nei maitinimo - tam naudoju kaukes, aliejus, serumus ir panašius dalykus. Man reikėjo kažko, kas suvaldytų šąlant orams elektrintis ir veltis linkusius mano plaukus. Ši priemonė suvaldo! Jokio elektrinimosi ir lengvas iššukavimas garantuoti. Jei plaukai dienos eigoje vėl nerimsta - keli papurškimai ir ramu! Kondicionierius taip pat neriebalina plaukų - man, riebių plaukų savininkei, tai svarbu. Esu labai labai patenkinta šiuo reikalu, jei kada bus didelė nuolaida kartosiu, jei ne - tenkinsiu savo poreikį bandyti naujus produktus 😁

Beje, jei ieškote drėkinančios ir maitinančios priemonės - nepraleiskit šio purškiamo kondicionieriaus, jis tą daro kuo puikiausiai. Dėl laiko stokos maždaug dvi - tris savaites gyvenu be plaukų kaukių ir nepajutau jokio skirtumo, kai anksčiau turbūt būčiau susivėlusi į didelį kaltūną per tiek laiko 😁

Kaina: 11,90eur už 250ml. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.