Meilė sau | Gražiausi auskarai | Dovanų idėja

2018-10-07

Sveikutės! ❤ 
Rudenį visos pradedame rengtis storesniais drabužiais, susipakuoti į oversize drabužius, gurkšnoti arbatą ir stengiamės nekišti nosies iš namų. Tačiau kai aš išlendu iš jų vistiek lieku su krūva drabužių ir tik labai retai apsirengiu padoriai. Šiemet stengiuosi bent kažkiek pasipuošti, tad man į pagalbą atskubėjo aksesuarai. Tiksliau - nerealūs rankų darbo auskarai!


Pirmieji, mėlyni, labai tinkantys tiek kasdienai, tiek prie gražios vakarinės suknelės. Jie pakankamai nedideli, nekabantys, lengvi, tad neplėšo ausų ir nesukelia diskomforto. 

Auskariukai pagaminti labai kruopščiai, dailiai, atrodo net labai prabangiai - su jais jaučiuosi kaip tikra dama ir širdis neleidžia rengtis didelių megztinių, storų kelnių ir vaikščioti susigūžusiai. Tiesiog automatiškai išsitiesiu, pasitempiu, išsišiepiu ir lekiu užkariaut pasaulio 😀


Jūs tik pažiūrėkit į šiuos raudonus auskarus! Jei taip atsiliepiau apie mažus auskarus, įsivaizduokit ką galvoju apie šiuos. Net negaliu to išreikšti žodžiais, nes visi per silpni įspūdžiui ir meilei išreikšti. 

Jei su mėlynais jaučiuosi nuostabi, tai su šiais esu kaip tikra aukštuomenės dama. Jie dvelkia prabanga, grožiu, pasitikėjimu savimi. 

Nuskambės keistai, bet dirbdama Eurokos pastebėjau, kad moterys, kurios šypsosi, pasitiki savimi ir džiaugiasi gyvenimu nevengia spalvų ir bent lūpas pasidažo. Taip pat ir masyvesnių papuošalų joms netrūksta. Ir tokie maži priedai dar labiau pabrėžia jų grožį, pasitikėjimą savimi ir džiaugsmą gyvenimu.


Labai kviečiu visas pasižvalgyti į nuostabiausius auskarus ir pasidovanoti juos sau arba nustebinti kokią nors moterį, kuri to verta 💓

www.facebook.com/asdesignsutazopapuosalai/

2 komentarai

© BB. Design by FCD.