MAKEUP REVOLUTION ULTRA CONTOUR kontūravimo paletė

2018-10-16

Labutis! 
Jei man lieptų rinktis tarp skaistalų ir bronzerių, net negalvodama mesčiau skaistalus į šalį. Aš esu visiška kontūravimo ir bronzerių mergina, tad ir jų kolekcija pas mane, palyginus su skaistalais, tikrai didelė. Tad nusprendžiau į dienos šviesą ištraukti MAKEUP REVOLUTION kontūravimo paletę - juk šį mėnesį Eurokos parduotuvėse galite įsigyti MR kontūravimo priemones su 30% nuolaida, o mano aprašomą paletę su 60% nuolaida, tad įrašas bus aktualus visoms bronzerių ir kontūravimo priemonių maniakėms.


Paletė juoda, blizgi - kaip ir dauguma Makeup Revolution palečių. Čia minusas įmonei - asmeniškai mane tikrai erzina toks priemonių pateikimas, tačiau tai naudojimui netrugdo. Paletės viduje randame didžiulį veidrodį - už jį tikrai riebus pliusas, nes kartais nėra jokio veidrodžio po ranka ir tokie veidrodžiai puikiai pasitarnauja dažantis. Net į keliones nesukdama galvos imsiu šią paletę vien dėl veidrodžio. O kur dar priemonių gerumas!


Tiesa, man patinka tikrai ne viskas. Pakalbėkime apie kiekvieną spalvą nuo pirmos eilutės, kairės pusės. 

1 spalva: blizgi, intensyvi, tamsi spalva. Tiks nebent laaabai įdegusioms, arba mėgstančioms tokio atspalvio švytėjimo suteikiančias priemones. Aš nenaudoju, gal vasarą sunaudosiu įdegusio kūno blizginimui, bet nemanau.

2 spalva: oranžinė, geltona - net neįsivaizduoju kam ji čia įdėta 😀

3 spalva: nereali! Šilto tono rudas atspalvis, puikiai tinkantis vasarą ar šiaip šiltu metų laiku (taip, tai mano keistas įsitikinimas - vasarą naudoju šiltesnio tono kontūravimą, žiemą - šaltesnio). Vien dėl šio atspalvio rekomenduoju paletę šiltą kontūrą mėgstančioms gražuolėms.

4 spalva: pudrinis highlighter'is, labai primenantis Makeup Revolution I Heart Makeup Goddess Of Love priemonę. Intensyvus, tačiau lengvu brūkštelėjimu galima susikurti ir natūralų švytėjimą.


5 spalva: nuo antrosios skiriasi tik tamsumu - ši vos vos tamsesnė. Nežinau kur galima ją panaudoti, tad neliečiu. 

6 spalva: mano žiemos must have spalva. Šalto tono rudas atspalvis, labai gražiai pabrėžiantis bruožus ir suteikiantis veidui formą. 

7 spalva: bananinė pudra?? Geltona, mano veidui per šilta, kad naudočiau kontūravimui ar fiksavimui. Tačiau kai skruostai parausta ir išryškėja kapiliarai, prieš fiksuodama makiažą pradžioje raudonį neutralizuoju su šia pudra ir ant viršaus dar dedu jau savo atspalvio fiksuojančią pudrą - jokio raudonio, jokio gelsvumo. Idealu.

8 spalva: šampaninė švytejimo suteikianti pudra, kuri padės sukurti tikrai labai natūralų įvaizdį. Mano nuomone tokia spalva labiau tinka įdegusioms merginoms, tad sąžiningai ją naudosiu vasarą.


Tamsios priemonės sklaidosi šiek tiek sunkiau, tačiau su puriu šepetėliu ir nupurčius pertekliu net sklaidymas man nepasunksta. Su švytėjimo suteikiančiomis priemonėmis jokių sunkumų - net ir su kietais šepetėliais dengiasi ir sklaidosi pasakiškai. 

Ši paletė tinka visokiausių odos spalvų savininkėms, tiek vasarą, tiek žiemą, tiek natūraliam, tiek ryškiam įvaizdžiui kurti. Kol ji dar kainuoja vos 5 eurus - čiupkit, jei tik jums reikia tokių priemonių! Tai viskas vienoje vietoje, tad ypač tiks toms, kurios nori turėti daugiau kosmetikos arba tik pradeda dažytis, tačiau piniginės atverti nenori.

2 komentarai

© BB. Design by FCD.