MAKEUP REVOLUTION bronzinė kompaktinė pudra

2018-10-03

Sveikutės! Eurokos radau visų išgirtą bronzerį su 30% nuolaida, tad net negalvodama jį prigriebiau. Šiuo metu turiu daug priemonių ir renginių, kurių aprašymai laukia savo eilės, o dar pašte ir paštomate manęs laukia po keletą siuntų, tad artimiausiu metu neplanavau šios apžvalgos. Tačiau pirmą kartą išmėginusi bronzerį taip jį pamilau, kad nusižengiu savo taisyklei ir fotografuoju jau panaudotą priemonę. Tikiuosi nepyksite, ypač kai šis įrašas pilnas pozityvo 😀 ir ne tik dėl bronzerio!
    

Visi mane pažįstantys žmonės žino, kad Haris Poteris yra mano mėgstamiausia knygų ir filmų serija. Prieš Kalėdas vėl perskaitau visas knygas ir pažiūriu filmus.  Tačiau niekaip neįgyvendinu savo mini svajonių - neturiu HP pižamos, marškinėlių, džemperio. Bet dabar turėsiu! Sinsay išleido Hario Poterio drabužių liniją. Šeštadienį važiuosiu pirkt! Net spintą susitvarkiau, išmečiau tą, ko nenešioju, atradau naujų derinukų ir jau žinau, kaip priderinsiu naujus pirkinius. Jėga! 😍

Noriu šiek tiek papasakoti apie artimiausius savo gyvenimo planus. Spalį manęs laukia trys renginiai - Studfest'as, Game ON'as ir Halloween Carnival 2018. Labai jaudinuosi, ypač dėl Halloween Carnival - neišsirenku kaip dažytis, ieškau gero balto šešėlio makiažui ir kasdien suku dėl to galvą. Tikiuosi, kad viskas pavyks puikiai - pažadu pasidalinti įspūdžiais. Tad spalį bus daug daug įrašų apie renginius, nepykit dėl to. Išsipasakojau, tad galim apžvelgti bronzerį!


Jeigu norite turėti tik vieną bronzinę pudrą savo gyvenime – tai šią! Puikų matinį atspalvį turinti kompaktinė pudra, kurį galite naudoti kaip bronzinę pudrą ar tik kaip kontūravimo priemonę. Priemonė puikiai dengiasi, liejasi, maišosi ir padeda pasiekti norimą odos atspalvį. 

Makeup Revolution gamina nebrangią, bet kokybišką kosmetiką. Žiūrint į senesnę kosmetiką kokybės komentuoti negaliu, nes bandžiau mažai priemonių ir manęs jos nesužavėjo tiek, kad galėčiau rodyti meilę, tačiau nauji produktai atima amą ir vis pildau jais savo kolekciją.

Bronzerio pakuotė nėra labai tvirta, baisu, kad gali sulūžti, tačiau dar nelūžo ir sėkmingai naudoju. Beje, pakuotė labai didelė, bet dėl produkto byrėjimo ir greito naudojimosi nemanau, kad tai priemonė visam gyvenimui. Nuotraukoje produktas panaudotas vos kartą su labai švelniu šepetėliu, o jau atrodo, kad kokią savaitę kasdien jį naudoju 😀
 

Priemonės spalva šalto tono, matinė ruda - ideali mano norams. Geresnės spalvos nesu turėjusi, tad naudoju su didžiausia meile ir visiems rekomenduoju. 

Bronzeris tikrai idealiai dengiasi ir sklaidosi, tad su tuo nėra nei menkiausios problemos. Didelis pliusas, kadangi produktas gana pigmentuotas ir tikrai tenka pasklaidyti, tačiau kai tam sugaištu keletą sekundžių nematau jokių problemų. Su NYX užtrugdavau daug ilgiau ir kartu nesidžiaugiau rezultatu... 

Apibendrinant tikrai rekomenduoju, ypač kai be nuolaidos priemonė kainuoja tik 5 eurus. Nieko neprarasit!

2 komentarai

  1. Pabandyk h&m bronzeri žiaurei geras, neralu ir spalva labai graži

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Kada nors išbandysiu, dabar daug jų turiu ir baisu net dairytis į kitus 😁

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.