L'OREAL smile lūpų dažai

2018-10-21

Labutis!
Žadėjau papasakoti apie matinius lūpų dažus. Pastebėjot, kad paskutiniu metu tik apie blizgius lūpų dažus ir kalbu? 😀 tai va, pagaliau taisau padėtį ir atsižvelgiu į matinių lūpų gerbėjų skundus bei pristatau jums naujuosius L'Oreal lūpų dažus "Smile".


Tai L'Oreal collaboration su Isabel Marant - ilgai šių produktų laukiau Lietuvoje! Gaila, kad į Lietuvą atkeliavo tik lūpų dažai. Gal ateityje bus ir daugiau produktų? Jei kam smalsu sužinoti kokie tie produktai užsukit čia, rasit daug informacijos 💓 

Lūpų dažai yra juodoje, tvirtoje pakuotėje su dideliu žodžiu "SMILE". Na ir kaip galima nesišypsoti dažantis jais, ką? Niekaip, tad vien dėl to šypsena garantuota. 

Na, o priemonės forma standartinė - tvirta, su kirstu galu, aštriu viršumi, tad lengva nusibrėžti lygų ir tikslų kontūrą bei viską gražiai užpildyti.


Lūpų dažai gerai pigmentuoti, ko aš ir tikėjausi - juk negali 15 eurų kainuoti priemonės, kurioms trūksta pigmentacijos. Tačiau jie sausina... Nėra taip, kad lūpos atrodytų kaip po savaitės atostogų dykumoje, bet diskomfortą jaučiu ir jų dėvėti nenoriu, kad ir kaip man patiktų spalvos.

Man labiau patiko la seine shadow atspalvis - gražus, rusvas, visiškai matinis. Šių lūpų dažų tekstūra kieta, tačiau ir užsitepa jie užtikrintai, be gumulėlių ir ilgai išsilaiko. 

Na, o bastille whistle tepasi sunkiai, nueina gumulėliais, nors ir sudrėkinau lūpas, ir jas nušveičiau. Spalva lyg mano lūpų - jokio skirtumo 😀 nuotraukoje jie blizga, nes po apačia vazelinas ir viskas susigumuliavo, tad ir vazelinas išlindo.


Rekomenduoju toms, kurių lūpos nesausėja taip nežmoniškai, kaip mano, bet būtinai pasinaudokit testeriais prieš bandydamos spalvas, nes aš apsirikau su bastille whistle.

Kaina: 14,99eur, bet kol tai dar naujiena, vyksta nuolaidos 💓

1 komentaras

  1. Kokios nerealios spavoooos. Ypač "la seine shadow" <3 labai tiktų kolekcijai, bet, mano nuomonė, kad neverta pakloti daug pinigų dėl lūpdažio, tad reiks ieškoti pigesnės altrnatyvos :D

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.