Junior Halloween Carnival 2018

2018-10-24

Vilniuje jau ketvirtus metus iš eilės Profsąjungų rūmų sienas drebins Junior Halloween Carnival 2018 - šiurpiausias Helovyno tūsas visoje Lietuvoje.


Ant Tauro, kitaip vadinamo Velnio, kalno vyksiantis Helovyno vakarėlis yra puiki proga išsišokti ir pasilinksminti VISIEMS, KURIE NĖRA SULAUKĘ 18OS METŲ! Visi jaunuoliai, kurie nėra sulaukę 18os metų taip pat turės progą pajusti tikro vakarėlio dvasią ir persirengus baisiausiomis pasaulio būtybėmis šėlti specialiai jiems organizuojamame renginyje Junior Halloween Carnival 2018!

Nors renginys yra rengiamas specialiai jaunimui iki 18os metu, jis tikrai nebus prastesnis nei didžiausi pasaulio festivaliai. Ten visų lauks ne tik DJ iš Lietuvos, bet ir iš užsienio! Taip pat šiemet Profsąjungų rūmuose vykstančiame karnivale pirmą kartą bus net du stage'ai, kuriuose bus kokybiškiausia garso ir šviesų technika, o dėka to pajusite tikrą festivalinę dvasią ir šokti norėsis dar smarkiau.

“Dauguma šventinių renginių yra skirti suaugusiems, tačiau Sound traffik komanda rūpinasi ir jaunaisiais mūsų klubinėtojais. Visi tėveliai gali būti ramūs – renginys BE ALKOHOLIO, tačiau barmenai suplaks pačius skaniausius nealkoholinius kokteilius. Apsvaigę jaunuoliai taip pat nebus toleruojami ir be papildomo paaiškinimo nebus įleidžiami į renginį”, - sako renginio organizatoriai.


Tie, kas lankėsi bent viename iš jau ketverius metus vykstančių Helovyno vakarėliu žino, jog emocijos, įgytos renginyje, yra begalinės, sako rengėjai ir tikisi jog rūmai atlaikys susirinkusi jaunimą: „Tie, kurie jau lankėsi mūsų renginiuose, žino, kad švaraus garso būna nežmoniškai daug. Šis karnavalas – ne išimtis. Garantuojame šimtus kilovatų garso bei šviesų. Tikimės, kad Profsąjungų rūmai atlaikys ir stogas bei sienos nuo garso nesugrius.“

Renginyje gros daugiau nei 70 užsienio atlikėjų, o prie jų prisidės ir visa galybė Lietuvos atlikėjų bei DJ. Sound Trafic organizuojamuose Helovyno renginiuose jau yra apsilankę virš 25 000 žmonių, o praėjusiais metais į renginį susirinko net 2000 žmonių.

Festivalininkų tėvai taip pat nenuobodžiaus - jiems sukurtos atskiros erdvės, kuriose visi galės vaišintis užkandžiais ir gėrimais. Visi kviečiami persirengti kuo įdomesniais kostiumais - renginio organizatoriai išskirtiniausius apdovanos prizais bei nuolaidomis. Renginys vyks spalio 31d. trečiadienį, Vilniaus Profsąjungų rūmuose. 

---

Labai visų lauksiu! Mano Facebook puslapyje greitai rasite konkursą, kuriame galėsite laimėti porą bilietų į renginį 💓 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.