Essence Shine Shine Shine šlapio efekto lūpų blizgiai

2018-10-14

Sveikutės!
Šiemet į madas grįžta šlapių lūpų efektas. Aš dėl to esu tokia laiminga! Matinių lūpų dažų nemėgstu, nemyliu ir naudoju labai retai. Tad tik prasidėjus šiai madai užsipirkau tokio tipo priemonių. Vienos iš jų - Essence Shine Shine Shine šlapio efekto lūpų blizgiai.


Turėjau Essence Matt Matt Matt lūpų dažus, kurie labai negražiai dengiasi, sausina ir šiaip neverti nė euro, tad abejojau prieš perkant blizgią versiją. Bet radau vieną už 0,99€, nusipirkau ir kitą dieną paėmiau dar du 😁

Šių blizgių pakuotės storo plastiko, su gana greitai nusitrinančiais užrašais, bet juk svarbiausia kas viduje, tiesa? O viduje minkštas, purus šepetėlis ir geras dozatorius, neleidžiantis ant šepetėlio patekti per daug produkto.


Lūpų blizgiai visiškai nelimpa, labai gražiai atrodo ant lūpų, nesausina, nors ir nedrėkina. Bet man svarbiausias tas šlapių lūpų efektas! Jis nerealus, nepakartojamas ir šiaip tobulas 😁

Permatomas blizgis puikiai tinka tiek vienas, norinčioms natūralaus įvaizdžio, tiek ant kitų lūpų dažų, norint sukurti šlapių lūpų efektą su spalva. Na, o jei įsigysit blizgį su spalva džiaugsitės gyviau atrodančiu veiduku ir tikrai gera pigmentacija.

11 atspalvis kiek tamsokas, turi savyje holografinių dalelių, tad prieš saulę lūpos gražiai spindi įvairiausiomis spalvomis.

07 spalvytė neturi jokių blizgučių - ji pati iš savęs blizga ir atspindi šviesą. Mano mėgstamiausias blizgis iš šios linijos vien dėl to, kad spindi pats.

Na, ir paskutinis, bet tikrai ne prasčiausias - 17 atspalvio, paprasčiausias blizgis. Jokios spalvos, tik bligučiai blizgučiai blizgučiai. 


Reziumė: blizgių mylėtojos, jei dar neturit, tai kodėl?? 😁 lekiat pirkt! Ypač kai kaina tokia juokinga 😀

2 komentarai

© BB. Design by FCD.