COMIC CON BALTICS - vieta, kur susitinka herojai 💓

2018-10-01

Sveikutės! Jei sekate mane instagram'e ir esate pamėgusios mano facebook puslapį matėte, jog dalyvavau Comic Con Baltics kaip media atstovė. Kaip smagu gauti pakvietimus į TOKĮ renginį! Praėjo jau dvi savaitės nuo renginio, tad, manau, pats laikas detaliau papasakoti įspūdžius.
  
  
Pasistengsiu viską papasakoti kuo trumpiau, nes kitaip prailgs pats skaitymas. COMIC CON'e susirinko aktoriai, komiksų dailininkai, Cosplay dalyviai ir krūva kitų garsių žmonių. Labiausiai noriu papasakoti apie Cosplay. Kas tai?

COSPLAY - tai persirengėlių konkursas. Žmonės persirengia žaidimų, filmų, serialų, animacijos veikėjais ir suvaidina trumpą atkarpą. Galima ne tik vaidinti, bet ir Å¡okti, dainuoti - žodžiu, svarbiausia kažkaip pasirodyti ir sudominti. 

Mane sužavėjo žmonių išradingumas. Žiūrėdama trumpus pasirodymus tarsi persikėliau į patį filmą ar žaidimą kaip realistiškai tai atrodė. Makiažas, apranga, judesiai... Pasakiška! Jei vyktų tik Cosplay - pirkčiau bilietus, o kartu buvo ir dar daugiau pramogų!
 

Renginio metu buvo galima žaisti žaidimus (stalo, kompiuterio, VR). Apie virtualią realybę jau pasakojau čia, tad daug neišsiplėsiu. Tik pasigirsiu, kad ir aš nusipirkau akinius žaidimams žaisti ir stengiuosi per savaitę neišleisti viso atlyginimo ant žaidimų. Kol kas sunkiai sekasi 😀

Mane sužavėjo ne tik pernai vykusios žaislinių automobilių lenktynės, bet ir dronų! Taip taip, lauke lenktyniavo dronai, kurie kartu turėjo ne tik greičiau įveikti trasą, bet ir išvengti kliūčių bei pralįsti pro įvairiausius lankus, pakilimus ir panašius dalykus. Gerą pusvalandį prastovėjau prie tų lenktynių, nors technika nėra mano varikliukas.

Renginio metu taip pat buvo galima nusifotografuoti su žvaigždėmis, aktoriais, gauti jų autografą, paklausyti pasakojimų. Man labiausiai patiko interviu su filmo "Tarp pilkų debesų" režisieriumi - labai laukiu šio filmo premjeros, nes knygą jau mintinai moku.

Žodžiu, pats renginys iš manęs gauna 11 balų dėl įvairumo, įdomumo, daug žinių ir smagiai praleisto laiko! Kitąmet vėl ten susitiksim 💓

DAUGIAU NUOTRAUKŲ (atsiprašau, kai kurios išsiliejusios, nes pagautos judesyje...):
Su meile
Burundukas 💓

2 komentarai

© BB. Design by FCD.