TOP5 Catrice dekoratyvinės kosmetikos priemonės ❤

2018-09-27

Sveikutės! Tęsiu savo nebrangios dekoratyvinės kosmetikos TOP'ų sąrašiukus. Neseniai papasakojau apie Essence, o dabar laikas pažiūrėti ką gero turi Catrice. Keturios priemonės iš penkių yra naujos, o viena - sena ir visų labai mylima. Šia įrašų serija noriu parodyti, kad nereikia turėti  šimtų kosmetikai, užtenka kelių eurų. Ypač toms, kurios dažosi minimaliai.


Pirmoji priemonė yra makiažo fiksatorius. Apie jį jau pasakojau, tačiau privalau paminėti, kadangi jis labai gražiai sulieja visą makiažą. O ypač sausas priemones. Kai užfiksuoju veidą su fiksavimo pudra du kartus iš toli užpurškiu su šiuo fiksatoriumi, išsklaidau jį su RT kempinėle ir atrodau pasakiškai 😁 tiksliau - pamirštu kas yra kaukės efektas ir storas pudros sluoksnis, kuris šviečia iš toli. 

Taip pat ši priemonė tinka ir kempinėlės ar šepetėlių šlapinimui! Kai tingiu eiti iki kriauklės sudrėkinti kempinėlės gausiai apipurškiu ją šiuo fiksatoriumi ir dažausi be jokių problemų. Tik kad gaila taip gausiai naudoti jį.Antroji priemonė yra visų išgirtas Camouflage maskuoklis. Turėjau kreminę maskuoklio versiją, bet man ji neprilipo, kadangi turiu sausą odą ir net aplink spuogelius mano oda sausa, tad maskuodama spuogelį į jį atkreipdavau dar daugiau dėmesio. Bet šis skystas maskuoklis - meilė iš pirmo žvilgsnio. Tiek laiko tempiau, nes norėjau sunaudoti kitą priemonę, bet užmačiusi akciją įsigijau ir dabar nebepaleidžiu.

Maskuoklio atspalvių pasirinkimas mane tenkina. Turiu šviesiausią, 05 atspalvį, kuris tinka daugeliui lietuvaičių. Jis man nerealiai gerai įšviesina paakius ir viską, ką šviesinu. Vienintelis minusas - labai greitai išdžiūna ant odos, tad vos aplikavus reikia sklaidyti. Kitaip liks plėmai. Bet mane tenkina ir išsilaikymas, ir maskavimas, ir įšviesinimas, ir kaina. Kai vėl bus akcija įsigysiu keletą pakuočių ateičiai. Nors kaina maža, bet akcijos vilioja 😁


Na, o dabar eilė dar vienai naujienai, apie kurią dar nepasakojau. Iš tiesų net nežinau kodėl dar nebuvo įrašo apie šį antakių tušą, bet tai pirma mano naudojama priemonė antakiams ir aš ja labai džiaugiuosi. 

Tušas žada per dvi savaites nudažyti pačius antakius, tačiau maniškiai juodi, tad ar dažo - net neįsivaizduoju. Tačiau tušas sukuria užpildytų, griežtesnės formos antakių efektą ir pagaliau džiaugiuosi savo antakiais. Norėčiau įsigyti kažką ir antakių užpildymui, tačiau nežinau ką ir šiuo metu mane tenkina tušas. Beje, jis labai gerai sustato plaukelius į vietą ir ten išlaiko juos visą dieną. Ir antakius galima liesti kiek tik norisi - spalva nedingsta. Idealu!


Paskutiniai du produktai yra skirti greitam akių makiažui. Apie jį jau rašiau, jei smalsu - pasižiūrėkit tutorial'ų skiltį. Su šešėliu galima nerealiai paprastai susikurti dieninį akių makiažą, įšviesinti kaulą po antakių ar vidinį akies kamputį, o blakstienų tušas sukuria gražų, tankių, ilgų blakstienų efektą. Tiesa, kiek lipina, bet su švariu šepetėliu atskiriu sulipusias blakstienas ir nematau jokios problemos.


Visų šių priemonių kaina tikrai prieinama, kokybė - gera ir net labai gera. Pavyzdžiui geresnio maskuoklio nesu atradusi net ir brangesnėse kompanijose, o makiažo fiksatorius prilyginamas MAC. Tai įrodo, kad ir už mažą kainą galima rasti puikių priemonių!

2 komentarai

 1. Mano mėgstamiausias maskuoklis, perku ji jau apie 2 metus!!!❤️❤️ Per ta laika išbandžiau begakia kitu, bet nieko nepatiko taip stipriai
  Aldėja, jei nesunku atsakyti, kada konkurso nugalėtoja paskelbsi? Mes su draugėm jau nekantraujam! :Dd

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man tas pats 😁

   Skelbsiu rugsėjo paskutinę dieną, sekmadienį 💕

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.