TOP3 Essence kosmetikos priemonės

2018-09-01

Sveikutės! Susilaukiau prašymų pakalbėti apie pigią kosmetiką. Pastaruoju metu buvo ir bus daug daug daug Essence bei Catrice priemonių apžvalgų, nes gavau net dvi dideles siuntas, tačiau nusprendžiau parašyti ir apibendrinamąjį įrašą, kuriame paminėsiu savo TOP3 produktus, kuriuos galima įsigyti iš pigių kompanijų. 


3 VIETA

Žinoma, kad lūpų pieštukai. Kiek žinau, senoji šių pieštukų versija (su sidabriniu dangteliu) buvo geresnė, minkštesnė, bet kol jie buvo madoj aš arba nesidažiau, arba naudojau L'oreal lūpų pieštuką, arba visai nenaudojau lūpų pieštukų 😀 tad neseniai tvarkydamasi kosmetiką supratau, kad lūpų pieštuką turiu tik vieną ir nusiaubiau Eurokos parduotuvę bei susipirkau visus įmanomus Essence lūpų pieštukų atspalvius. 

Šie lūpų pieštukai pakankamai minkšti, neraižo lūpų, gerai išsilaiko, nesausina. Kaip už tokią kainą - jokių priekaištų! O dar ir pirkau su nuolaida bei mokėjau tik po 75 centus už vieną, tad nuomonė dar geresnė. 


2 VIETA

Blizgučiai! Taip, tai nėra kasdien panaudojamas dalykas, tačiau tai visiškas MAC analogas. Blizgučiai labai pagyvina makiažą, padeda susikurti festivalinių, šventinių įvaizdžių, išsiskirti iš minios ir išlaisvinti vaizduotę. Jie kainuoja apie tris eurus, bet per mėnesį neišnaudojau net dešimtadalio, o dažiausi dažnai, tad tikrai labai rekomenduoju. Galvoju net nusipirkti visus likusius ir dar kelis indelius žvaigždučių, nes kai išims iš prekybos liūdėsiu 😁


1 VIETA

Na gera, įdomu ar atspėjot kas tai per kosmetikos priemonė 😀 garantuoju, kad mane skaitančios merginos pagalvojo "lūpų dažai!". Ir jūs buvot teisios, nes tai ne tik Essence mylimiausias, bet ir apskritai mylimiausias gaminys lūpoms kasdienai.

Šie lūpų dažai nesausina, nesubėga, tolygiai nusivalgo, drėkina lūpas ir veikia kaip balzamas su spalva. Taip, didelės pigmentacijos nėra, bet man kasdienai pakanka tik drėkinimo ir švelnaus atspalvio, pagyvinančio visą vaizdą. Jei ieškot kažko panašaus - imkit net negalvodamos. Žinoma, kas patinka man nebūtinai patiks jums, bet kaip už porą eurų išmėginti būtina. 


Greitu metu parašysiu ir apie TOP3 labiausiai nuvylusius gaminius, kad žinotumėt ko nenusipirkti, kai mažos kainos taip vilioja 😔

2 komentarai

  1. Mano mėgstamiausi produktai taip pat yra vieni iš pigiausiu parduotuvėse, retai kada mane iš tikrūju nuvilia...dažniausiai atsiranda tikrai pigių ir demesio vertų produktu, o mėgstamiausios firmos tai aišku essence,makeup revolution, catrice. Begalo jas myliuu.

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. O aš brangias firmas myliu. Revolution nieko 100% gero nebandžiau 😁 beeet kai išbandžiau ABH, Clinique, net Colourpop - labai kartelę iškėliau 🤗

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.