NIVEA lūpų sviestas su vanile ir makadamija

2018-09-15

Sveikutės! Artėja šaltasis metų laikas, tad pats laikas pasirūpinti savo lūpomis. Aš tą darau kasdien ir ne tik šaltuoju metų laiku, bet būtent rudenį ir žiemą mano lūpos pradeda dar labiau skilinėti, šerpetoti ir sausėti. Nusprendžiau pagaliau duoti antrą šansą Nivea Lip Butter "Vanilla&Macadamia" lūpų sviestui. Taip, jis visų išgirtas iki negalėjimo, tačiau bandžiau šį produktą prieš ketverius metus ir nusivyliau pakuote... Pagalvojau, kad jei jau ji man ir vėl nepatiks, tai įsidėsiu į makiažo stalelį ir naudosiu prieš miegą bei prieš darantis makiažą - vistiek susinaudos žaibiškai, nes vien vakare tepu storą sluoksnį produkto. Na, tai kur atsidūrė gaminys - kuprinėje, makiažo stale, o gal šiukšliadėžėje? O kol jūs skaitot lekiu į Comic Con! 💕


NIVEA® lūpų balzamas Vanilla & Macadamia – tai patogi lūpų priežiūros priemonė, suteiksianti bučiniui jausmus žadinantį vanilės kvapą. Šis balzamas, kuriame yra taukmedžių sviesto, migdolų aliejaus ir HYDRA IQ, intensyviai drėkina ir ilgai prižiūri lūpas. Raminamoji balzamo Vanilla & Macadamia sudėtis saugo lūpas nuo sausėjimo ir užtikrina tinkamą drėgmės kiekį. Lūpos tampa nepaprastai minkštos, glotnios ir gundančios. Produktas patvirtintas dermatologų. Išbandykite ir kitų skonių NIVEA® lūpų balzamus: originalaus, aviečių, mėlynių ir kokosų skonio. 

Tinkamumas odai patvirtintas dermatologų 
Intensyviai drėkina ir prižiūri 
Vanilės skonio 
Su taukmedžių sviestu ir migdolų aliejumi 
Suteikia lūpoms nepaprastą minkštumą


Pakalbėkime apie pakuotę, kurią taip išpeikiau. O išpeikiau todėl, kad ji nei išsukama, nei išspaudžiama - reikia nuimti metalinį dangtelį. Tam neretai tenka į pagalbą pasitelkti nagus, bet kol pakankamai minkšto metalo dėžutė nesusilamdo, ją nesunku atidaryti ir sukamuoju judesiu. Produktą laikau rankinėje, bet pakuotei susilamdžius jis keliaus į makiažo stalelį.

Lūpų sviestas tikrai kvepia vanile ir makadamijos riešutais - saldžiai, maloniai, natūraliai. Vien kvapas mane pavergė, o kur dar rezultatas 😁

Produkto konsistencija kietoka, dėl to jis skalsus ir naudosis tikrai ilgai. Ypač kai čia net 16 gramų, kai išsukamuose būna apie 4-7g. Tad kaina ne veltui perkopusi trijų eurų ribą. 

Nuo tos dienos, kai pradėjau naudoti šį lūpų sviestą, į šalį padėjau visus kitus turimus produktus. Na gerai, meluoju, visus sunaudojau prieš pirkdama šį (o tai - žygdarbis, nes vazelinus aš kolekcionuoju) ir nebesidairau į kitus. Net galvoju nusipirkti antrą tokį, kad prasidėjus mokslo metams turėčiau ir mokyklinėje kuprinėje, ir laisvalaikio kuprinėje/kišenėje. 

Mano lūpos atrodo sveikiau, dingo visi išsausėjimai, jau galiu drąsiai nešioti matinius lūpų dažus ir neliūdėti dėl išryškėjančių sausų vietų. Labai rekomenduoju toms, kurios dar neišbandė šios gėrybės!

3 komentarai

© BB. Design by FCD.