MAKEUP REVOLUTION BAKE & FINISH biri pudra | veido "kepimo" technika

2018-10-18

Labas! Dar viena Makeup Revolution priemonė, kurią susigaudžiau su 30% nuolaida. Tai - naujoji BAKE & FINISH balta biri pudra, apie kurią jau ilgą laiką svajojau. Prisipažinsiu, kad niekad neturėjau baltos birios pudros. Iš viso turėjau tik L'Oreal mineralinę birią pudrą, kuri man patiko, tačiau netiko baking technikai, kurią labai norėjau išmėginti. Tad šiandien noriu pristatyti tiek šią pudrą, tiek pačią techniką - žinau, kad ji jau sena, bet gal yra nebandžiusių?
    


Pudra sukurta naudojant „kepimo“ technologiją. Baltos spalvos matinė pudra puikiai tinka odos sritimis, kurias reikia paslėpti - „maskuoti“: paakių oda, kaktos vidurys, nosies ir smakro tilteliai. Pudra galima tepti ir visą veidą, tepkite ant makiažo pagrindo arba, kai norite sukurti gaivų makiažą. Pudra leidžia makiažui ilgiau išlikti. Mažas sietelis, esantis dangtelyje birių pudrų pakuotėse, užtikrina tikslų pudros paskirstymą.

Pudra yra minkštoje, nepatogioje pakuotėje. Kodėl nepatogioje? Nes nėra didelio dangtelio, į kurį galima supilti šiek tiek priemonės, kad būtų patogiau ją paimti kempinėle ar šepetėliu. Man teko ieškoti kitos talpos ir tai lyg pilstymas iš tuščio į kiaurą. Tačiau nereaguojant į šį faktą sietelis geras, dizainas man patinka, pakuotė neužima daug vietos. 

Pats produktas lengvas, švelnus, nedirgina, neapsunkina odos. Ir naudojimas man labai priliko - jei kažkur skubu lengvu judesiu užfiksuoju veidą naudodama purų šepetėlį, jei turiu daugiau laiko - naudoju baking techniką. Abejais atvejais pudra fiksuoja idealiai, nesukuria cakey efekto ir nekelia jokio diskomforto.

BAKING TECHNIKA

1. Priemonės įberiu į patogų, platų indelį, kuriame tilptų kempinėlė. 
2. Kempinėlės pagalba uždedu nemažą priemonės kiekį paakiuose, ant kaktos vidurio, smakro ir nosies - vietose, kurias noriu pašviesinti. 
3. Viską palieku 10-15 minučių, kad reikiamas kiekis susigertų į makiažo pagrindą. Tuo metu darausi akių makiažą ar šiaip tą, ką reikia.
4. Praėjus rekomenduojamam laikui biriu, švelniu šepetėliu nubraukiu perteklių nuo zonų, kuriose dėjau baltą pudrą. 

Rezultatas: užfiksuotos ir įšviesintos labiausiai besiriebaluojančios, įšviesinimo prašančios zonos, o kitos vietos sveikai švyti. Fiksavimas išsilaiko visą dieną ir dar ilgiau, tad turint laiko - rekomenduoju!

Makeup Revolution pudra kainuoja 6,99eur Eurokos fizinėse parduotuvėse ir eurokos.lt, bet dažnai vyksta nuolaidos - būtent jai vykstant ir įsigijau šį produktą. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.