GOSH rudens tendencijų pristatymas

2018-09-23

Sveikutės! Ketvirtadienį vyko Eurokos ir Gosh organizuojamas renginys blogeriams. Tiksliau - GOSH rudens tendencijų pristatymas. Puikiai praleidau laiką ir sužinojau daug dalykų, o kur dar dovanos! Apie viską pasistengsiu papasakoti kuo išsamiau.Mus tik atėjusias pasitiko stalas nukrautas GOSH kosmetikos priemonėmis. Išbandžiau turbūt viską, ką įmanoma išbandyti - akių ir lūpų pieštukus, lūpų dažus, šešėlių paletes, makiažo bazes, pagrindus, fiksatorius, blakstienų tušus, blizgius, pigmentus, akių pravedimus, kontūravimo priemones, bronzatus ir šiaip viską, ką GOSH parduoda Lietuvoje. Išsirinkau lūpų aliejų, kreidelę ir blizgių šešėlių paletę, tad kol Eurokos vyksta 40% nuolaida GOSH produkcijai nusipirkau viską, išskyrus paletę - jos tiesiog nebuvo. Tačiau ieškau!

Labai smagu, kad tokia krūva visokių dalykų buvo ranka pasiekiami. 

Žinoma, kaip gi be gėrimų ir užkandžių. Ant staliukų stovėjo nuostabaus skonio sulčių kokteilis. Aš, mėgstanti rūgštelę, labai apsidžiaugiau, nes šie kokteiliai buvo tikra vitaminų bomba 😁 tokią karštą dieną vėsios ir burnos dėl saldumo netraukiančios sultys buvo išsigelbėjimas.

Taip pat buvo grašiai patiektas vanduo, kava, arbata, lavašo suktinukai, vieno kąsnio sumuštiniai ir keksiukai. Aš pati kaip keksiukas, bet vistiek valgiau tik juos 😁 šokoladiniai - nerealūs, mielai pasiimčiau kelis namo.


Tendencijas pristatinėjo nuostabi danė Dina. Ji yra tikras pavyzdys kaip reikia mylėti savo darbą. Dina net kaifavo pasakodama kaip veikia koks produktas. Ai, ji yra idėjų generatorius ir kuria kosmetiką  tad prisiklausėm daug smagių istorijų apie visko sukūrimą.

Sužinojau, kad GOSH vienintelė įmonė, kuri nuo A iki Z viską kuria pati, nes kiti gamintojai jau perka produkciją ir klijuoja savo etiketes. Taip pat GOSH nieko netestuoja ant gyvūnų (dėl to net atsisakė galimybės prekiauti Kinijoje, nes ten testavimas ant gyvūnų privalomas) ir yra veganiška (tik keliems tušams naudoja vašką, tačiau bičių nežudo ir joms nekenkia). GOSH bandžiau tik Eurokos siuntos dėka (apie viską neseniai pasakojau, paskaitykit!) ir ji jau spėjo patekti į mano mylimiausių įmonių sąrašą. Tad džiaugiuosi, kad mano mylimi produktai nekenkia gyvūnams 💕

Renginio pabaigoje mūsų laukė šalta staigmena. Nuoširdžiai tikėjausi ledų arba šampano (kaip ir Dovilė iš peroksidine.lt 😁 ), tačiau atėjo vyras, kuris žaidė su azotu. Per pusvalandį jis padarė vos kelis "triukus", iš kurių man patiko tik vienas. Užšaldžius rožės žiedą ir jį suspaudus žiedlapiai gražiai lūžta, byra ir trupa. Logiška, tačiau nebūčiau sugalvojusi to padaryti 😁 dabar jau sukasi galvoje fotosesija su azotu. Na, o šiaip, mano nuomone, geriau ledų būtumėme gavusios, arba koks DJ pagrotų 😁

Dar kartą noriu padėkoti Dovilei iš peroksidine.lt, kad nepaliko manęs vienos per renginį 😁

O GOSH ir Eurokos ačiū už renginį, vaišes, žinias ir dėžę dovanų! Turbūt smalsu, ką gavome, tiesa?

Aš gavau didelį blizgų bronzatą, lūpų blizgį, makiažo bazę ir pagrindą, blakstienų tušą, maskuoklį, pigmentą, išorinę bateriją telefonui ir knygą apie danų laimę. Neįprasta, bet daug smagiau už tūkstantąją kosmetikos priemonę! Labai tikėjausi ir apie GOSH plaukų priežiūros priemones išgirsti ir jas pabandyti, bet renginys skirtas dekoratyvinei kosmetikai, tad nusivilti būtų keista 😁

Kaip ir minėjau, GOSH kolekciją pasipildžiau gana rimtai. Trūksta šešėlių paletės ir akių pieštuko iki svajonių išsipildymo 😁 tik dabar rašydama prisiminiau, kad jų automatiniai akių pieštukai kažkas tokio.Laukit priemonių apžvalgų, nes jos tikrai bus 💕 o jei norit išbandyti kažką iš GOSH - bėkit į Eurokos, kol dar nuolaida!

2 komentarai

  1. aaaaa, pagaliau. gaila, kad toks trumpas, per kelias minutes suskaičiau, dabar vėl neturiu ką veikt :DDD jau laukiu kokio kito renginio. )))

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.