GARNIER AQUA BOMB dieninis ir naktinis veido kremai bei drėkinanti veido kaukė

2018-09-19

Sveika! Mane užvaldė rudeninė nuotaika. Landžioju po manzara.lt ir renkuosi tarp kelių kardiganų, šiltų megztinių, susitvarkiau kambarį ir apsistačiau "Spausk vašką" žvakėmis. Taip pat džiovinu kankorėžius, įvairias uogas, tad namai kvepia rudeniška gamta. Ką jau kalbėti apie obuolius, kuriuos valgau kasdien ir džiaugiuosi kepdama obuolių pyragą. Ir dar karšta vonia su vonios burbulais, putomis, tabletėmis, druska... Tačiau ne taip teigiamai viską priima mano oda, kuri iš kart reaguoja į kintančius orus ir prašo geresnės priežiūros. Tam pasirinkau GARNIER AQUA BOMB veido kremus bei drėkinančią veido kaukę.
Ar Jūsų oda dehidratuota, praradusi sveiką spindesį ir turi matomų plonų raukšlelių? Jūsų odai reikia efektyvaus drėkiklio, kuris skatintų odos regeneraciją, sugrąžintų sveiką spindesį bei sumažintų raukšleles. GARNIER SKIN NATURALS AQUA BOMB dieninis gelio tekstūros kremas – tai tikra efektyvaus drėkinimo bomba. Šis gelio tekstūros kremas drėkina iki 72 valandų, grąžina odai sveiką spindesį ir sumažina smulkias raukšleles. Kremo sudėtis užtikrina efektyvų dehidratuotos odos drėkinimą: drėkinamoji hialurono rūgštis – aktyvusis ingredientas, galintis savyje sulaikyti iki 1000 kartų daugiau vandens, nei jo masė; granatų ekstraktas, žinomas dėl antioksidacinių savybių – padeda apsaugoti odą nuo neigiamo išorės poveikio; amla vaisių ekstraktas, žinomas dėl antioksidacinių savybių – apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Pradėsiu nuo labiausiai patikusios priemonės. Šis veido kremas yra lengvos, tačiau pakankamai riebios konsistencijos. Puikus pasirinkimas kasdienai, nes nereikia ilgai laukti kol susigers, o tokia tekstūra tikrai apsaugo nuo išorės poveikio - dulkės ir kiti nešvarumai nepasiekia odos dėl apsauginės plėvelės, kuri gyventi netrugdo ir jokio diskomforto nekelia. Beje, kremas rausvo atspalvio - jis pakelia nuotaiką 😀

Turi GARNIER veido kremams būdingą parfumuotą kvapą, tačiau neerzina ir jo nebeužuodžiu vos pasitepusi veidą. Veido kremų su kvapais nemėgstu, tad kvapo dingimas arba nebuvimas - svarbus aspektas mano vertinime.

Reziumė: gerai drėkina, saugo odą, neerzina.


Ar Jūsų oda dehidratuota, praradusi sveiką spindesį ir turi matomų plonų raukšlelių? Jūsų odai reikia efektyvaus naktinio drėkiklio, kuris skatintų odos regeneraciją, sugrąžintų sveiką spindesį bei sumažintų raukšleles. GARNIER SKIN NATURALS AQUA BOMB naktinis gelio tekstūros kremas – tai tikra efektyvaus drėkinimo bomba. Šis gelio tekstūros kremas drėkina iki 72 valandų, grąžina odai sveiką spindesį ir sumažina smulkias raukšleles. Kremo sudėtis užtikrina efektyvų dehidratuotos odos drėkinimą: granatų ekstraktas, žinomas dėl antioksidacinių savybių – padeda apsaugoti odą nuo neigiamo išorės poveikio.

Šis veido kremas man patinka kiek mažiau, nes jis dar lengvesnis ir labai greitai susigeria. Iš tiesų jį labiau naudoju rytais, o dieninį - vakarais 😀 vakare mėgstu riebią konsistenciją, o rytais - lengvą, kad nereiktų ilgai laukti susigėrimo. 

Nepaisant to - produktas drėkina gerai, tačiau išsausėjus odai jo nesirinkčiau. Nebent kaip prevenciją nuo išsausėjimo riebiai, mišriai arba normaliai odai. Jis nesudrėkina "iki šaknų", tačiau tikrai gerai apsaugo nuo išsausėjimo, pamaitina odą. Naudojant jį vakare ryte prabundu su stangria, sveikai atrodančia oda, nuo kurios neteka sebumas. Manau, kad dėl to priemonė tikrai patiktų riebiaodėms. 

Kvapas - identiškas prieš tai aprašyto kremo kvapui, gal kiek stipresnis, bet taip pat dingsta žaibiškai ir neerzina.

Reziumė: labai lengva konsistencija, greitai susigeria, stangrina, drėkina odą.


Veido kaukė atstatanti apimtį ir odą intensyviai drėkinanti.  Oda sudrėkinta, natūraliai švytinti, atrodo stangresnė. Papildyta granatų ekstraktu, hialurono rūgštimi ir drėkinamuoju serumu. Viena kaukė atstoja 1 savaitę drėkinamojo serumo naudojimo!

Vien dėl šios veido kaukės į visą liniją žiūrėjau skeptiškai. Man jau teko ją bandyti prieš metus, ir ji man siaubingai nepatiko. Tuo metu turėjau labai sausą, šerpetojančią odą ir naudojau viską, kas drėkina, kad tik tą atstatyti. Dabar, kai mano oda daugiau mažiau normali ir tik vos vos pasausėjusi, kaukė man labai patiko! Ji nedrėkina taip, kaip drėkina brangios, geros kaukės, tačiau kai tik oda pradeda sausėti tai puikus pasirinkimas jos būklei atstatyti neinvestuojant daugiau kelių eurų. 

Kaukės lakštas storas, tad serumas į odą įsigeria ganėtinai greitai, o tai labai gerai rytais. Beje, lakštinės kaukės šaltos, tad kartu ir tinimas po trumpos nakties dingsta. Dabar eurokos.lt yra 15% nuolaida visai šiai linijai, tad reiktų įsigyti keletą šių kaukių - nebrangios, bet prevenciniam naudojimui - pats tas. 

Reziumė: kaukė nedrėkina idealiai, tačiau prevenciniam naudojimui arba vos vos išsausėjusios odos būklės atstatymui - idealus pasirinkimas.


Visą liniją dehidratuotai odai rasite fizinėse Eurokos parduotuvėse ir eurokos.lt 💓

Dieninis veido kremas: GARNIER AQUA BOMB 3in1 
Naktinis veido kremas: GARNIER AQUA BOMB

2 komentarai

© BB. Design by FCD.