#everydaymakeup | 15 minučių kasdienis makiažas ❤

2018-09-13

Sveikutės! Turbūt ne aš viena rytais noriu daugiau pamiegoti ir neretai praleidžiu savo makiažo rutiną. Tačiau visą vasarą tobulinau ją ir dabar galiu pasidžiaugti tuo, kad neskubėdama pasidažau per daugiausia 15 minučių su pasiruošimu, kremo tepliojimu ir kempinėlės šlapinimu. Noriu pasidalinti savo atradimais su jumis ir kartu greitai apžvelgti keletą priemonių, kurių apžvalgų niekada nebuvo mano tinklaraštyje.


Veidą nusiplovusi sudrėkinu odą MIZON veido kremu, kuris įsigeria tiesiog žaibiškai (jį įsigyti galite www.taeguk.lt su 10% nuolaida panaudojusios kodą BURUNDUKOBLOGAS). Tuomet su Maybelline primer stick'u ištepu odą ir makiažo bazę tolygiai paskirstau pirštais - nuo šilumos ji geriau pasidengia. Bazei leidžiu įsigerti ir tuo metu einu užkąsti.

Kai bazė įsigeria į odą įtapšnoju GOSH makiažo pagrindą, kuris atrodo tiesiog nerealiai ir suteikia odai sveiko švytėjimo. Paakius, kaktą, nosį, smakrą ir žandikaulio apačią pašviesinu su Catrice Camouflage maskuokliu ir viską užfiksuoju su Maybelline Matte Maker matine pudra. Tiesa, jos daug nenaudoju, nes mėgstu sveiką odos spindesį. Ši pudra suteikia labai stiprų matinį efektą ir išlaiko makiažą savo vietoje visą dieną. Gaila, kad jos nebėra prekyboje...Antakius užtvirtinu su Catrice žele ir kol ji džiūva pakontūruoju veidą su Isadora palete. Dievinu tiek jos skaistalus, tiek tamsiąją kontūravimo priemonę, kurią naudoju vietoj bronzato 😁 švytėjimo suteikianti priemonė atrodo cakey, jei sluoksniuoju, tad ją renkuosi tik tada, kai noriu lengvo švytėjimo.

Akims naudoju Maybelline Color Tattoo kreminį šešėlį, blakstienoms - Essence arba Catrice tušus. Šiuo metu turiu tik juos ir pabaigusi nebekartosiu. Antakio kaulą ir vidinį akies kamputį pašviesinu arba su ABH, arba su I Heart Makeup švytėjimo suteikiančia pudra. Taip pat su ja perbraukiu per skruostikaulį, virš antakio, nosies galiuką ir iškilimą virš lūpos.

Lūpas padažau su norimais lūpų dažais (šiuo metu noriu pabaigti AVON lūpų dažus bei L'Oreal La Palette paletę, tad dažniausiai naudoju juos) ir baigta!


Štai šitaip atrodo I Heart Makeup švytėjimo suteikianti priemonė. Nerealiai gražiai 😁

4 komentarai

© BB. Design by FCD.