ALDO VANDINI | vonios rinkinys | išprotėjusi dėl Kalėdų??

2018-09-25

Sveikutės! Vadinkit mane nenormalia, bet iki Kalėdų liko vos keli mėnesiai, tad jau pradedu galvoti apie dovanas ar bent Advento kalendorių antrai pusei. Jau turiu keletą dovanėlių kalendoriui ir sąrašą su dovanomis šeimos nariams bei keliems draugams. Na, o kai kuriems dar neišrinkau dovanos, tad čia man padėjo Eurokos parduotuvės - jose tiek daug gražių ir naudingų dovanų rinkinių! Pavyzdžiui, ALDO VANDINI vanilla & chai tea dušo želė ir kūno losjonas. 


Abi priemonės įpakuotos į kartoninę dėžutę su rožiniu, gražiu drambliu. Kvepia Indija, indiškais motyvais 😁

Rinkinukas standartinio dydžio, tad bus nesunku rasti gražų dovanų maišelį. Į dovanų popierių įvynioti nepavyks be atskiros dėžės, nes išlenda priemonių dozatoriai.Dušo želė rausva, labai švelnios, minkštos konsistencijos. Tikras malonumas pradėti dieną arba pasitikti naktį su tokia priemone. Šaltais rudens ir žiemos vakarais gulėti karštoje vonioje apsuptai vanilės aromatu, skaityti knygą ir gurkšnoti kavą mėgsta, manau, kiekviena.

Kalbant apie pačią dušo želę daug pasakyti negaliu - ji putoja puikia, kvepia užburiančiai ir visiškai nesausina odos. Dušo želei išranki nesu, bet ši man labai patiko dėl savo kvapo ir konsistencijos.Šiame duete man amą atėmė būtent kūno losjonas. Minkštos, dailios pakuotės, su patogiu dozatoriumi - vien tai pelno mano simpatijas. Ypač dozatorius, kuris yra idealus losjonams. Nemėgstu išlipusi iš vonios drėgnomis rankomis ieškoti užsukamų pakuočių ir paskui bandyti jas užsukti. O toks spaudžiamas dozatorius - idealus.

Losjonas labai skaniai kvepia. Taip pat, kaip dušo želė, tik kiek švelniau ir stipriau. Priemonė įsigeria gana greitai, drėkina vidutiniškai - rytais odai naudoju lengvas priemones, kurios greitai susigeria, o vakarais - sunkias, nes nebaisu ištepti drabužius. Tad ši priemonė man labiau patinka naudojimui ryte. Odą losjonas tikrai gerai sudrėkina, pamaitina, ji tampa spindinti, sveikai atrodanti. Kaip tik to ir norime kasdienai, tiesa?

Man visas rinkinukas tikrai patiko ir apsidžiaugčiau jį gavusi dovanų, tad manau, kad ir pati kažkam tokį padovanosiu.

1 komentaras

  1. Aš irgi išprotėjus :D noriu kad kuo greičiau prabėgtu mano gimtadienis (spalio 8) kad kuo greičiau galėčiau papuošti viska :D kiekvienais metais taip darau

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.