Torčiukas makiažo mylėtojoms 🎂

2018-08-03

Šiandien noriu dar šiek tiek paplepėti. Ne apie kosmetiką, bet kartu ir apie ją 😀 Pradėsiu nuo to, kad šiandien tikrai smagiai pasibuvom centre su Dovile iš peroksidine.lt - ačiū, saulyte! Tavo dėka atradau šaltą karamelinę moką. Niekada nemėgau šaltos kavos, bet surizikavau ir likau maloniai nustebinta 💓 ir dar gavau dovanų Estee Lauder lūpų dažus. Grįžusi iš miesto nuvažiavau iki ežero, atsigaivinau, priguliau pietų miego ir jau galiu kibti į darbus 😀 Nors koks čia darbas pasakoti apie Justinos tortą tikroms makiažo mylėtojoms.


Prieš porą dienų šventėme sesės dvyliktą gimtadienį. Aš viską organizavau kaip pagrindinę dovaną, o kad būtų dar smagiau užsakiau Snikerso skonio tortą su asmeniniais papuošimais. Na žinot, dvyliktas gimtadienis, beldžiasi paauglystė, sudomina kosmetika, tad taip ir gimė torto papuošimų idėja.

Justina idealiai išdirbo detales - galima net skaičiuoti šepetėlių šėrelius. Tortas atrodo prabangiai, neperkrautas, o skonis tą tik patvirtina - jokio sunkumo, perdėto saldumo ir panašių erzinančių dalykų. 

Na jūs tik pažiūrėkit į tą mielą lūpdažį 😀


Neatsisakyčiau tokio torto ir per trečiąjį blogo gimtadienį - gal reikės atšvęsti tinkamai? 

Jei ieškote skanių ir gražių tortų gimtadieniams, vestuvėms, krikštynoms, išleistuvėms ar šiaip pasisėdėjimams su geromis draugėmis - aplankykit Justiną ir "Saldūnėlį", rasit nebrangų, bet gerą, kokybišką ir skanų tortą kaip tik sau 😍

7 komentarai

  1. Wow! Atrodo įspūdingai toks torčiukas!:)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Koooks grožis <3333 ir įsivaizduoju koks skanus turėtų būti <3

    AtsakytiPanaikinti
  3. Waauuuu? 😱 koks gražus, manau skonis toks pats nuostabus kaip ir išvaizda, na o jau kruoštumo kiek reikėjo, ir kantrybės, atlikti tokį darba ne kiekvienas sugebėtu, bravo konditorei

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.