NESUŠALK ŽIEMĄ ❄ | MANZARA.LT

2018-08-26

Labas! Turbūt keista paskutinę vasaros savaitę matyti tokią antraštę, ane? Tačiau aš jau rudens pradžioje perku žieminę striukę, nes paskutinius metus man visada šalta ir net rudenį kiek atvėsus orams susisuku į šiltą, pūkuotą striukę bei džiaugiuosi šiluma. Tad noriu pasidalinti savo atradimais MANZARA.LT parduotuvėje - radau daug gražių ir gerų perliukų tiek žiemai, tiek rudeniui. 

Pradėsiu nuo to, kad čia galima rasti nerealias striukes moterims. Vyriškas arsenalas kuklus, bet moteriškas... Akys raibsta! Aš visiems metų laikams ieškau ilgų striukių, nes mėgstu prisėsti ant suoliukų, o ir prapučia per nugarą bei užpakaliukas šąla 😁 Taip pat ir kapišonas labai svarbus - nemėgstu skėčių, o šlapių plaukų nemėgstu. manzara.lt turi žiemines striukes, kurios atitinka mano standartus.

1 / 2 / 3

Pavyzdžiui, šios striukės. Pati pirmoji labai universali. Juoda, tad nereikės derinti prie batelių/rankinės/kuprinės ir kitų aksesuarų. Ilgis - pasakiškas, nes su tokia nei šals kas, nei prapūs kažkur. Taip pat ir gobtuvas yra, tad plaukai nenukentės nuo lietaus bei nepražils apkritę sniegu. 

Antroji nėra tokia universali, bet džinsinę striukę mielai nešiočiau. Atrodo taip pat labai šilta, ilgis ir gobtuvas man tinka. 

O trečioji man netiktų vien dėl to, kad ji balta, o aš, kaip minėjau, mėgstu prisėsti kur nelabai švaru ir apsitaškyti. Bet greitu metu į mokyklą važinėsiu automobiliu, tad tokiu metu mielai nešiočiau baltą striukę. Ypač kai visur sniegas ir nėra purvo 😍

1 / 2 / 3

Pirmoji - pati gražiausia. Paprasta, laisva, stilinga, tinka prie mano nešiojamų drabužių. Ir, kaip ir visos, ilga bei su gobtuvu. Viduje - kailiukas, kuris labai sušildo, kai reikia ką tik išlipus iš lovos lįsti į šaltį.

Antroji suknelė taip pat mėlyna, tačiau joje mane patraukė užtrauktukų detalės bei juostelės ant riešų, kurių dėka nešąla rankos. Beje, nepamenu metų, kada nebūčiau mačiusi tokio tipo striukių. Seniai seniai net pati tokią turėjau!

Paskutinė giliai man į akį įkritusi striukė ir vėl ilga, su gobtuvu, su kailiuku. Tačiau mane patraukė kareiviški raštai - nešiojau tokią uniformą, tad širdis krypsta prie tokių marginimų. Labai labai graži striukė, tik tas baltas kailiukas, kurį ištepčiau vos per kelis kartus, mane stabdo nuo įsigijimo. Beje, jai dabar didelė nuolaida!

Visas striukes galima rasti manzara.lt. Nors dar vasara, bet pasirūpinkite savimi ❤

5 komentarai

 1. Praeistais metais norėjau pirkti striuke kaip antroje nuotraukoje paskutinė. Bet nusipirkau šiek tiek kitokia

  AtsakytiPanaikinti
 2. Turiu labai panašią kaip 4, tai labai patogi, galima išsiimti kailiuką :)
  Labai fainos striukytės <3

  AtsakytiPanaikinti
 3. kokius batus perkate žiemai..? pernai nusipirkau, bet labai nevykusius, šlapo koja, dabar dairausi sniego batų. daug laiko lauke praleidžiu,o šitos galingos žiemos užklupo labai netikėtai...

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.