Greitas akių makiažas su Catrice 😍 | blakstienų tušas ir pieštukinis akių šešėlis

2018-08-18

Labas! Ruduo jau ant nosies, tad ieškau būdų kaip savo makiažo darymosi laiką sutrumpinti iki minimumo. Man labai padeda įmonės, kurios prieš sezonus išleidžia daug naujienų. Šį kartą akių makiažą patikėjau Catrice. O jam atlikti reikia tik 3-4 minučių bei dviejų priemonių - pieštukinio akių šešėlio bei blakstienų tušo.


Akių šešėlis yra minkštas, kreminis, labai švelnus. Jis trikampio formos, tad lengva prieiti akies kamputį, brėžti lygią liniją ir užpildyti akies voką be didesnių pastangų. Mano turima spalva šviesi, tad puikiai tiks ir įšviesinimui po antakiu, virš lūpos bei akies kamputyje - universali, nebrangi ir kokybiška priemonė. Tikrai sunaudosiu, nes rytais prieš mokyklą jokio šešėliavimo su paletėmis nesidarau ir neplanuoju darytis. O kam, kai yra kreminiai Maybelline bei pieštukiniai Catrice akių šešėliai?

Tad ant akies voko tepame šį šešėlį. Pasistengiame padengti lygiai, esant poreikiui - sluoksniuojame. Man dažniausiai užtenka vieno perbraukimo, tačiau jei braukiu per švelniai - dedu antrą sluoksnį, kad būtų gražesnė pigmentacija.


Kai akies vokas padengtas šešėliais, telieka blakstienas padažyti tušu. Ši naujiena man labai patinka dėl savo efekto - prailgina, patankina blakstienas, pabrėžia akis, tačiau kartu ir labai sulipina. Man tai ne problema, nes turiu specialų šepetėlį blakstienoms atskirti, tad pasidažiusi šiuo tušu perbraukiu RT šepetėliu per blakstienas ir leidžiu viskam išdžiūti.

Viskas! Makiažas išsilaiko visą dieną, niekas netrupa ir nesubėga. Rekomenduoju!

   

REZULTATAS:


Lengvas, dailus, dieninis įvaizdis. Ko daugiau galime norėti, tiesa?

4 komentarai

© BB. Design by FCD.