FESTIVAL MAKEUP: nusileidus saulei

2018-08-08

Labas! Vis apžvelgiu produktus, pasakoju ką gražaus galima su jais susikurti, bet niekada nerodau ką susikuriu. Taisau situaciją ir atlekiu su nesudėtingu, bet kruopštumo reikalaujančiu tutorial'u. Kasdienai toks makiažas užima per daug laiko, tačiau kūriau jį su mintimis apie šeštadienį vyksiantį Radistai Castle 2018 vienos dienos festivalį 💓


REIKALINGOS PRIEMONĖS:

 • Žinoma, makiažo pagrindas ir maskuoklis. Aš naudoju savo mylimiausią iš Clinique - beyond perfecting. Mano pasirinktas gaminys yra maskuoklis ir makiažo pagrindas viename, tad maskuoklio nepamatysite.
 • Fiksavimo pudra - juk nenorime, kad sebumas nuplautų mūsų darbą. Išsirinkau savo mėgstamiausią Maybeline Matte Maker.
 • Veidui šilumos suteiksime su bronzatu. Maniškis trio iš Isadora.
 • Švytėjimą kursime su švytėjimo suteikiančiomis priemonėmis - Anastasia Beverly Hills sausu highlighter'iu ir Essence blizgučiais.

 • Lūpoms rinkausi tarp šviesaus MAC ir tamsesnio Estee Lauder, bet galiausiai likau prie Essence lūpų balzamo su spalva - norėjau lengvesnių lūpų ir sutelkti dėmesį į akis.
 • Kad jau prakalbau apie akis, tai reikia rinktis tarp priklijuojamų blakstienų arba tušo. Į festivalį klijuosiuosi blakstienas, o pasižaidimui pasiėmiau Essence blakstienų tušą.
 • Manoji šešėlių paletė iš Colourpop, tačiau mums reikės tik geltonos, oranžinės ir raudonos spalvos, tad tiks bet kokie tokių spalvų šešėliai.
 • Viską pabaigę makiažą užfiksavau su Catrice makiažo fiksatoriumi.


 • Žinoma, reikės ir priemonių. Makiažo pagrindą dengiu su kempinėle, bet tiks ir pirštai ar šepetėlis.
 • Šešėliams reikės trijų šepetėlių - vieno plono, su kuriuo piešiamas pravedimas, vieno plokščio ir tankaus, kad uždėti spalvą ir trečio puraus, lengvo sklaidymui.
 • Veidui pasirinkite mėgstamus šepetėlius. Aš viską fiksuoju su dideliu, švelniu šepetėliu, o kontūruoju su mažu, švelniu šepetėliu. Abu taip pat iš RT.


EIGA:

1. Su šepetėliu (1) nupiešk norimo ilgio ir storio pravedimą naudodama maskuoklį arba makiažo pagrindą.
2. Kad priemonė nesubėgtų į raukšleles, ją užfiksuok su šepetėliu (2) ir fiksavimo pudra arba kūno spalvos šešėliu (aš naudojau pirmoje eilutėje esantį pirmą šešėlį).
3. Trečdalį pravedimo padenk geltonu (1) šešėliu naudodama antrąjį šepetėlį.
4. Patį pravedimo vidurį padenk oranžiniu (2) šešėliu tuo pačiu šepetėliu.


5. Plunksnelę nuspalvink raudonu (3) šešėliu. 
6. Paimk sklaidymo (3) šepetėlį ir šešėlių susikirtimo vietas išsklaidyk šepetėliu sukdama mažyčius ratelius. Pasistenk neišlįsti iš kraštų.
7. Su pravedimui skirtu šepetėliu (1) paimk raudoną (3) šešėlį ir sutvarkyk plunksnelę - ji vėl turi būti smaila.
8. Su vatos pagaliuku nuvalyk netobulumus ir patiesink liniją.


9. Eilė veidui. Aš viską darau sau įprasta tvarka - makiažo pagrindas, kontūravimas, švytėjimo suteikianti priemonė, fiksatorius. Tik ant Anastasia Beverly Hills švytėjimo suteikiančios pudros dar uždėjau stambių Essence blizgučių. 
10. Pasidažyk blakstienas tušu/prisiklijuok dirbtines blakstienas.

VISKAS! Nesudėtingas, bet kruopštumo reikalaujantis makiažas į festivalį baigtas 💓

6 komentarai

 1. O geras, kaip graziai! Reiks ir man pabandyti!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Wauuu!! Be gali graži, išskirtinė ir įdomi idėja tinkanti, būtent vasarai, juk taip norisi atrodyti ryškiai ir išsiskirt! Būtinai išmeginsiu!!❤️

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai gražus makiažas ir pirmą kartą matau taip smagiai ir aiškiai viską surašytą žingsniais, šaunuolė. Lauksiu pilno veido nuotraukos <333

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.