ESSENCE holografinis highlighter'is

2018-08-03

Sveikos, gražuolės! Vakar pasakojau apie daug daug produktų, tad šiandien noriu parašyti trumpą ir konkretų įrašą. Lekiu į NYX kontaktų dieną ir susitikimą su Dovile iš peroksidine.lt, tad ir laiko daug neturiu ilgiems pašnekesiams. Iš karto prie reikalo - noriu papasakoti apie ESSENCE holografinį highlighter'į ir kodėl jis iš mano namų iškeliavo be antro šanso.


Švytėjimo suteikiančios priemonės pakuotė graži, mergaitiška, pastelinių spalvų ir švytinti, tačiau plastikas nėra labai tvirtas. Tai man netrugdo - juk mokame vos kelis eurus, negalime tikėtis labai brangių pakuočių. 

Dangtelis nusiima ir kyšo dalis produkto - va šito tai jau neatleisiu, nes uždarant produktą beveik visada su dangteliu nubraukiu gabalą priemonės. Nemėgstu tokios kosmetikos ir naudoju ją tik tada, kai viskas kitkas idealu. O taip nėra.


Ant rankos pradžioje užtepiau Clinique makiažo pagrindo ir tada swatch'inau priemonę. Siaubas! Nuotraukoje tai nepersiteikia taip stipriai, kaip realybėje, bet highlighter'is nubraukė pudrą ir ją suvėlė. Ant veido viskas matosi dar ryškiau, nes ten ir priemonių daugiau. Reikėjo ilgai tapšnoti su kempinėle, kad viską sugrąžinti į savo vietą ir pagerinti situaciją.

Švytėjimas yra, bet tikrai ne holografinis. Gal šiek tiek švyti vaivorykštės spalvomis, bet iš holografinės priemonės tikėjausi daug daugiau.

O ir išsilaikymas... Ne, aš negaliu kas dvi valandas taisytis makiažą, man labiau patinka ABH priemonė ir nematau tikslo nei naudoti, nei pirkti šį produktą - geriau prisidėti porą eurų ir nusipirkti gerą priemonę. O dar geriau prisidėti dar daugiau pinigėlių ir įsigyti tik vieną, bet idealų kosmetikos gaminį ❤


Kaip ir sakiau, viskas labai trumai ir aiškiai - na neleiskit tų trijų eurų, geriau kavos su draugėmis nueikit arba torčiuko gabalą nusipirkit, jūs to nusipelnėt 💓 

3 komentarai

 1. Jau senai man akį patraukė šis produktas, ir kaina žavi ir išvaizda neatrodo pigiai, na ir pati essence yra viena iš mėgstamiausiu (ne tik taupiu bet ir apskritai visu) kosmetikos firmu na o paskaičius tavo atsiliepimo noras praėjo...tikrai geriau eisiu tirčiuko nusipirksiu. ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gal tau patiks, gal taip reaguoja tik į mano priemones - pasibandyk testerį 😊

   Panaikinti
  2. Pasibandžiau, net kelis kartus 3 dienas ėjau bandyti, galvojau gal tonalinis netinka..bet ne visgi nei vieno karto jis man nepaliko ispūdžio, ir labiau mėgstu skystus hailaiterius man kažkaip natūraliau atrodo, kaip tik natūralumas makiaže yra labai madingas! :)

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.