ESSENCE blizgučiai | prilygsta MAC?!?

2018-08-28

Labas! Nors festivalių laikotarpis jau pasibaigė, noriu papasakoti apie dvi mano labai pamiltas kosmetikos priemones. Net nežinau ar tai reikia vadinti kosmetikos priemonėmis 😀 iš Essence gavau blizgučių makiažui pagyvinti, paįvairinti. Pradžioje žiūrėjau skeptiškai, bet dabar pamilau ir nebepaleidžiu jų iš rankų - beveik kiekviename mano įdomesniame makiaže galima rasti šių produktų buvimo požymių.


Birūs blizgučiai, spalvingas konfeti arba fėjų dulkės - skirtingi blizgūs pigmentai, naudojami atskirai ar kartu su kitomis blizgančiomis spalvomis ar formomis padeda sukurti išskirtinai spindintį makiažą. Naudokite ant veido ir kūno, suteikite daugiau švytėjimo.


Aš turiu dviejų rūšių blizgučius - smulkius, rožinių, auksinių, sidabrinių atspalvių apskritimus bei sidabrines skirtingų dydžių žvaigždutes. 

Apskritimus mėgstu naudoti ant raktikaulių, highlighter'io vietose - tai labai pagyvina makiažą, padeda sukurti kažką naujo, nematyto, įdomaus. Jei kitąmet planuojate važiuoti į festivalius, arba šaltuoju metų laiku į koncertus - privalot išbandyti ir išsiskirti iš minios. 

Na, o žvaigždutės man atrodo nuostabiai prie akių pravedimo bei ant lūpų. Ne kartą bandžiau, naudojau fotosesijose, festivalyje ir tikrai dar bandysiu kažką įdomaus susikurti.


Blizgučiams yra skirtas primer'is, tačiau jo neturiu ir net nežadu įsigyti, nes jie puikiai išsilaiko visą dieną ir be jo. Vakare net sunku nuvalyti mažyčius apskritimus 😀 žvaigždutes atklijuoju su nagu be jokių problemų, bet nuo lūpų jos nenukrenta net geriant. 

Eurokos parduotuvėse jie įprastai kainuoja 3,39eur, bet dažnai galima rasti akcijų, tad pasižvalgykit! Daug pigiau, nei MAC, bet kokybe neatsilieka 💓

6 komentarai

  1. Man labai patinka tokios neįprastos idėjos, taip galima išsiskirti, makiaža galima padaryti kažkokį fėjiška jei galima tokį žodi vartot, na o na o tas spalvotas pavedimas tapo dalis mano kastieninio makiažo!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kokieeee tobuli. Kaip tik žiūrėjau droge, bet pagalvojau, kad neapsimoka vien blizgučių, be primerio, bet gal verta pabandyti :)

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.