CHOK CHOK veido kremas su žaliąja arbata

2018-08-04

Labas! Neseniai papasakojau apie savo nerealų atradimą iš MIZON - veido kremą su juodųjų sraigių ekstraktu, kurį naudoju rytais. Vakarais odą irgi reikia drėkinti, maitinti, tad tam pasirinkau CHOK CHOK veido kremą su žaliąja arbata - kaip tik baigėsi visi mano turimi veido kremai. Šį taip pat pasirinkau vakarui net negalvodama. Bet apie viską nuo pradžių.


Sukurtas su grynai fermentuotu žaliosios arbatos ekstraktu, šis antioksidantais praturtintas gelio tipo kremas suteikia intensyvų drėkinimą nebūdamas lipnus ir neapkraudamas odos. Gelio pagrindo kremo sudėtyje yra daugiau nei 63% fermentuotos žalios arbatos ekstrakto, kuris leidžia odai išsaugoti drėgmę ilgas valandas suformuodamas ploną drėkinantį sluoksnį ant sausos odos.   Chok chok kolekcija pasižymi specialia fermentuota korėjietiška žaliąja arbata vadinama „ChungTaeJeon“ su daugiau nei tūkstančio metų istorija. „ChungTaeJeon“, pasaulio pirmoji natūraliai fermentuota žalioji arbata, yra fermentuojama saulės šviesoje 365 dienas ir suteikia švelnų, bet stipraus poveikio, ilgai išliekantį drėkinimą. 

Grynai fermentuotos žaliosios arbatos ekstraktas – tai natūraliai fermentuota žalioji arbata su dideliu antioksidantiniu ir drėkinančiu poveikiu odai, daug didesniu nei šviežios žaliosios arbatos. Citrinų sėklų aliejus yra praturtintas antibakterinėmis ir antigrybinėmis savybėmis. Tropinių augalų medienos aliejus ramina ir atgaivina.

Naudojimas: 
Užtepkite pagal poreikį ant veido ir kaklo. Galima naudoti ryte ir vakare.


Kremo pakuotė įdėta į kartoninę dėžutę, ant kurios surašyta visa informacija - taip dažniausiai daro kremų gamintojai. Man tai nelabai patinka, nes kam papildomai naudoti popierių? Tačiau patiko tai, kad ir prie šio kremo radau mėginėlį - ačiū taeguk.lt!

Kremas supakuotas plastikinėje, užsukamoje pakuotėje. Ji žalia, tad atitinka ir sudėtį - juk kremas su žaliąja arbata. Man pakuotė labai patogi - neslysta iš rankų, dangtelis sandariai užsisuka ir nesunkiai atsisuka.


Pats kremas yra baltas, riebokas, kvepia žaliąja arbata - dar kartą giriu korėjietiškos kosmetikos kūrėjus už kvapus. Kremas maitina tikrai gerai - oda švelni, putlesnė, gražesnė. Prieš miegą užsitepu storą produkto sluoksnį ant odos ir kol skaitau, rašau ar žiūriu serialus viskas susigeria. Mėgstančioms greitai įsigeriančias priemones CHOK CHOK gaminys nepatiks, tačiau dėl ilgo įsigėrimo kaltas riebumas, kuris savo darbą atlieka nepriekaištingai. 

Rekomenduoju turinčioms tiek sausą, tiek jautrią, tiek problematišką odą - idealus pasirinkimas vakarui!

www.taeguk.lt 10% nuolaidos kodas: BURUNDUKOBLOGAS

4 komentarai

 1. Kas kart tavo, blogose pamatau produktus, kuriuos noriu išmegint, vet vis nedrystu, bijau padaryt klaida, ir nusipirkti bloga produkta... Tu tikrai labai gelbėji, dėkui už nuoširdžius ir tikrus atsiliepimus💕

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puikus įrašas, vis dar noriu kažką išbandytiiiiii, bet kremų turiu begales ir pirmiausia jas reikia išnaudoti :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O taip, žinau tą jausmą 😁 labai padeda bent kiek nepatinkančių produktų išmetimas arba sunaudojimas pvz kūnui, pėdoms 😁

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.