CATRICE spalvą keičiantys lūpų dažai

2018-08-24

Sveikutės! Catrice išleido labai keistus ir įdomius lūpų dažus. Spalvą keičiančių lūpų dažų prekyboje yra jau senokai, tačiau niekada jų neturėjau ar bent to neatsimenu, tad tai buvo pirma išmėginta priemonė iš viso Catrice ir Essence gėrio. Na ir nebuvo šie lūpų dažai gėris, neprilipo man. 


Šie lūpų dažai yra dailioje, metalinėje, veidrodinėje pakuotėje. Mane pakuotė ypač sužavėjo ir net nežinau kodėl 😁 ant jos labai lengvai atsiranda pirštų antspaudai, o šiuos nelabuosius nerealiai sunku išvalyti. Turėkit tą omeny, jei jums svarbu, nes aš kažkaip atlaidžiai žiūriu pirštų antspaudus ant kosmetikos. Juk nevalysiu kas kart prilietusi, tad kam nervuotis? 

Patys lūpų dažai alyvinio, šviesaus atspalvio, su nerealiai daug blizgučių. Mane, blizgančių lūpų dažų mylėtoją, šie blizgučiai gąsdina. Jų labai labai daug, viskas akivaizdžiai matosi. Bent jie nėra tokie stambūs, kad negalėčiau naudoti lūpų dažų, bet ar man patiko tokia idėja? Ne. Geriau tiesiog žvilgantys, natūralios spalvytės lūpų dažai. Klasika, įprasta, bet naudojama.


Lūpų dažai ant lūpų ar rankos tampa ryškiai rožiniais su krūva blizgučių. Bet ta ryškiai rožinė pasirodo tik prieš saulę. Tai pavyko perteikti swatch'e ant rankos, ant lūpų tad vaizdas kažkaip nepersiteikė taip, kaip atrodė iš tiesų.

Ši dekoratyvinės kosmetikos priemonė mane nuliūdino ne tik spalva, blizgučių gausumas, bet ir sausinimu - siaubingai išsausėjo lūpos vos per pusvalandį, kol dariau nuotraukas. Turbūt dėl tų blizgučių konsistencija sausa, nėra jokio drėkinimo, o mano lūpos ir taip linkusios sausėti, tad viskam susidėjus į krūvą gavosi šnipštas - po pusvalandžio su lūpų dažais šveičiau lūpas šveitikliu ir tepiau storą lūpų sviesto sluoksnį, kad mano lūpos atsigautų.Iš savo asmeninio bokšto aš nerekomenduočiau dėl sausos, sausinančios formulės, tačiau jei jums lūpų nesausina net stiprūs matiniai lūpų dažai ir mėgstate blizgučius - lūpų dažai atras vietą jūsų širdelėse ❤

6 komentarai

  1. Pati pakuotė ir lūpų dažas primena vienaragius ir vaivorykštes, labai liūdna, kad sausina ir šiaip niekam tikęs produktas(

    AtsakytiPanaikinti
  2. Asmeniškai man atspalvis primena, kažkokias pardavėjas iš aštuonesdešimtūjų rusišku filmu :D

    AtsakytiPanaikinti
  3. Koks įdomus, tik gaila, kad nelabai vykęs :/.

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.