BACK TO SCHOOL: lūpų dažai | Project Pan | EUROKOS pirkiniai

2018-08-16

Sveikos, merginos! Liko vos kelios vasaros savaitės, tad aš jau ruošiuosi mokslo metams. Mokyklines prekes susipirkau, vietą knygoms stalčiuose atlaisvinau, kosmetiką persitvarkiau ir atsirinkau. Šiemet dar labiau pamėgau lūpų dažus ir sumažinau savo kolekciją iki kritinės zonos. Na, man kritinės, o paprastoms merginoms - svajonių zonos, bet nepamirškite, kad pati perku labai mažai kosmetikos, didžiąją dalį gaunu iš kompanijų. Keista, kad pamėgau lūpų dažus ir sumažinau jų kolekciją, tiesa? Tačiau aš taip sąžiningai pasilikau tik tas priemones, kurios man teikia laimę ir kurias naudosiu. Tad noriu parodyti tas priemones, kurias naudosiu mokykloje ir kurios prieinamos daugumai (turiu lūpų dažų ir daugiau, bet jų arba atspalviai netinkami kasdienai, arba man nepatinka kasdienai arba jie labai brangūs ir norisi pasilikti progoms / vasarai).


L'Oreal Color Riche La Palette yra šešių spalvų lūpų dažų paletė su nemažu veidrodžiu bei mažyčiu šepetėliu. Yra dvi tokios paletės - nude bei raudonų atspalvių. Turiu tik nude, kadangi raudonos spalvos lūpų dažų beveik niekada nenaudoju ir paletė tik užimtų vietą. 

Manau, kad kiekvienai pradedančiai dažytis lūpoms reikia nusipirkti tik neutralų pieštuką ir šią paletę - čia visos reikalingos spalvos kasdieniam įvaizdžiui. Su pačia viršutine pašviesinu lūpų viduriuką, kad jos atrodytų putlesnės, o su kitomis spalvomis padengiu likusias vietas. 

Šepetėlis mažytis, tačiau man patogus. Kai tvarkiausi savo šepetėlių kolekciją išmečiau visus lūpų šepetėlius, nes jų nenaudojau, o dabar labai gailiuosi. Na, bet žinau, kad sunaudojusi šią paletę nebepirksiu antros, nes turiu daug produktų ir mėgstu išbandyti naujus, tad panaudojusi paletėje esantį šepetėlį jį nuvalau į miceliniu vandeniu sudrėkintą vatos padelį - taip jis visuomet švarus.

Šią paletę gavau užpraeitą rudenį, tad ji galios iki šio rudens pabaigos, dėl to metu sau iššūkį išnaudoti paletę per rudenį. Nemėgstu išmetinėti kosmetiką, ypač gerą.

Internetinėje Eurokos parduotuvėje šio atspalvio paletės nebėra, bet raudonajai taikoma net 70% nuolaida ir vietoje 18 eurų ją galima įsigyti vos už 5,4 euro.Turbūt nenustebote pamačiusios čia mano kiekvienos dienos mylimiausius Essence Colour Up! Shine On! lūpų dažus. Jie labai pigūs, bet tikrai pasakiški. 

Na taip, gerą pigmentaciją ir idealų išsilaikymą mėgstančioms merginoms čia pinigų išmetimas, bet aš dievinu lūpų dažus, kurie puikiai drėkina lūpas, yra natūralių atspalvių ir tik paryškina lūpų spalvą, o ne sukuria naują. 

Aš negaliu gyventi be lūpų drėkinimo, lūpų sviestų, vazelinų, balzamų, tad šie lūpų dažai yra mano išsigelbėjimas. Pusę šviesiojo atspalvio jau sunaudojau ir pirksiu dar, kai tik pabaigsiu raudonąjį (kitaip jo nepabaigsiu 😀 ).

Išsamesnį šių lūpų dažų aprašymą ir vaizdą ant lūpų rasite čia - burundukorasliavos.blogspot.com/2018/07/essence-colour-up-shine-on-lupu-dazai.htmlKai tvarkiausi savo kosmetiką supratau, kad turiu tik vieną lūpų pieštuką. Ir to likę tik pusė bei spalva nude, tad netinka prie raudonų lūpų dažų. Vikė man dovanojo ir raudoną L'Oreal lūpų pieštuką iš tos pačios linijos, bet niekur jo neberandu ir net neįsivaizduoju kur jį padėjau. 

L'Oreal lūpų pieštuką (beje, swatch'e su juo nupiešiau širdelę, kad išsiskirtų) taip pat turiu sunaudoti kartu su palete, nes jis galioja tiek pat laiko bei buvo gautas toje pačioje PR siuntoje, kaip ir paletė. tai nebus sunku, nes jis minkštas, kreminis, labai malonus, nesausina lūpų ir puikiai išsilaiko.

Kadangi turėjau tik vieną lūpų pieštuką, nusprendžiau papildyti savo kolekciją. Dabar Eurokos parduotuvėse Essence lūpų pieštukai kainuoja vos 75 centus, tad nusipirkau visus, kurie tik yra prekyboje 😀 trys nude, vienas rudas, vienas raudonas ir vienas violetinis. Iš tiesų violetinis neatrodė TOKS violetinis internetinėje parduotuvėje, bet ai, gal sunaudosiu. Jei ne - pažįstu keletą merginų, kurios jo norėtų, tad čia ne problema. 

Essence pieštukai nėra tokie minkšti, bet piešia gražiai, daug pastangų nereikia, o kaina tikrai maža, tad džiaugiuosi savo pirkiniu.Raudonų atspalvių beveik nedėviu, bet iki šiol turėjau tik du raudonus lūpdažius - super matinį iš AVON (jokių priekaištų) ir silpnos pigmentacijos anksčiau aptartą iš Essence. Vėl gi Eurokos parduotuvėje rinkausi stiprios pigmentacijos ir sodrios raudonos spalvos lūpų dažus ir pastebėjau, kad L'Oreal Color Riche Balmain lūpų dažams taip pat taikoma 70% nuolaida ir vietoje 15 eurų jie kainuoja vos 4,5 euro. Spėkit ar turiu valią 😀 aišku, kad ne.

Nusipirkau 355 spalvytę - ji puikiai tiks šventėms ar penktadieniams. Man nėra nieko gražiau už juodus aptemptus džinsus, baltus marškinius, garbanotus plaukus ir raudonus lūpų dažus viename derinyje. Juodus džinsus išsirinkau, plaukus garbanoti moku, raudonus lūpų dažus nusipirkau, dabar liko susirasti gražius baltus marškinius ir jau žinau kaip puošiuosi per rugsėjo pirmosios šventę.

Beje, yra ir daugiau šių lūpų dažų atspalvių, pasidairykit. Pigmentacija nereali, nesausina, nusivalgo tolygiai. Daugiau visko pasakysiu per apžvalgą, nes dar nespėjau ištestuoti iki galo.

Lūpų dažus rasite čia - L'Oreal Color Riche Balmain lūpų dažai.Tiek prieš dažant lūpas, tiek vakare po visos dienos su lūpų dažais lūpas reikia palepinti, kad jos nešerpetotų ir nesausėtų. Tam įsigijau visų išgirtąjį Nivea Lip Butter. Prieš ketverius metus vieną turėjau, bet man nepatiko jo pakuotė. Dabar mane suviliojo 25% nuolaida Eurokos parduotuvėje ir tai, kad su savimi nešiojuosi kitą, patogesnį vazeliną, o šį nuostabųjį laikau makiažo stalelyje - taip nepamirštu pasitepti ir niekur neskubėdama nesinervuoju dėl pakuotės. 

Šis lūpų sviestas tikrai puikiai drėkina, ilgai išlieka ant lūpų ir nepalieka vaškinio pojūčio. Rekomenduoju!

Lūpų sviestą įsigyti galima čia - NIVEA lūpų sviestas "Vanilla & Macadamia".

Taip pat kas antrą dieną šveisdama veidą su L'Oreal Smooth Sugars veido ir lūpų šveitikliais nušveičiu ir lūpas, kad pašalinčiau visus negerus dalykus - sausą odą, nešvarumus. Aprašiau šiuos šveitiklius čia - burundukorasliavos.blogspot.com/2018/07/loreal-paris-smooth-sugars-veido.html. Beje, ir jiems Eurokos parduotuvėse taikoma 20% nuolaida!


Tai tiek perliukų, kuriems dabar taikomos nemažos nuolaidos Eurokos atsidūrė mano kolekcijoje. O dabar laikom špygas, kad man pavyktų sunaudoti lūpų dažų paletę ir senučiuką lūpų pieštuką bei lekiam ruoštis mokslo metams! 😍 na gerai, aš jau susiruošiau, tad dar pailsėsiu ir pasidžiaugsiu paskutinėmis savaitėmis.

4 komentarai

  1. Būtinai išbandysiu pieštukus! Kaio visada laukiu tavo blogu, nes tik Tu viska parašai taip kaip yra iš tikrūjų! Dėkui!❤️❤️💕

    AtsakytiPanaikinti
  2. pati pamėginau essence lūpų pieštuką nusipirkt, tikrai nustebino :D

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.