ALKMENE | šampūnas ir burnos skalavimo skystis

2018-08-10

Planavau papasakoti apie šampūną, tačiau kažkaip gavosi, kad ir burnos skalavimo skystį paminėjau, tad nusprendžiau trumpai apžvelgti abu produktus. Neseniai rašiau apžvalgą apie ALKMENE produktus veidui. Kam įdomu - įrašą rasite čia ❤ 


Plaukų šampūnas padeda išvengti pleiskanų ir apsaugo sudirgusią galvos odą. Šampūnas rūpestingai trenka plaukus ir labai švelniai valo galvos odą. Priemonė stiprina plaukus ir suteikia jiems švelnumo.

Naudojimas:
Tepkite šampūnu drėgnus plaukus, priklausomai nuo plaukų ilgio, naudokite graikinio riešuto dydžio šampūno kiekį, muilinkite, masažuokite galvos odą, nuskalaukite vandeniu.


Šampūnas įpakuotas mane kiek erzinančioje pakuotėje - mėgstu šampūnus su dangteliu, o ne tokius, kuriuos reikia įspausti. Vienintelė priežastis yra ta, kad sunku iškrapštyti likučius, bet kartu ir lengva, nes pakuotę galima pastatyti aukštyn kojomis. Na, čia tokie asmeniškumai. 

Priemonė kvepia arbatmedžio eteriniu aliejumi - nenuostabu, juk jo yra sudėtyje. Kvapas ant plaukų nelieka, o tai labai gerai, nes mėgstu saldesniu kvapu kvepiančius plaukus 😁 

Šampūnas idealiai išplauna plaukus jų nesausindamas, o tai mano riebiems plaukams labai patinka - juk visos žinome, kad nei riebios odos, nei riebių plaukų negalima sausinti, nes organizmas išskirs dar daugiau sebumo apsaugai. 

Naudojant šį šampūną tikrai dingo pleiskanos, plaukai buvo purūs, neišsausinti, gal net kiek švelnesni. Rekomenduoju išbandyti!


Burnos skalavimo skysčiu tinka skalauti burną kiekvieną dieną. Sudėtis papildyta australišku arbatmedžio eteriniu aliejumi. Skystis padeda pašalinti dantų apnašas, neleidžia atsirasti kariesui ir suteikia gaivų burnos kvapą. Burnos skalavimo skystį naudoti iš karto po dantų valymo.

Naudojimas:
Įpilkite skysčio į kamštelį, iki nurodytos linijos. Skalaukite dantis apie 30 sekundžių. Nenurykite. Išspjaukite. Tinka vaikams nuo 12 metų.


Apie burnos skalavimo skystį daug pasakyti negaliu, nes nei su silpnomis dantenomis kovoju, nei kariesas mane kankina. Man svarbiausias gaivos pojūtis, o jis tikrai yra. Labiau mėgstu aštrų, mėtinį burnos skalavimo skystį, o šis tik aštrokas, arbatmedžio aromato. 

Gaivos pojūtį tikrai jaučiu, bet ne tokį stiprų, kokio tikiuosi. Tačiau kiekis didelis, kaina nėra didelė, manau, kad esant reikalui kartosiu ir jums rekomenduoju, ypač jei nemėgstat stiprios mėtos. 

Ačiū Eurokos už galimybę išbandyti Alkmene produkciją! ❤ 

Visą Alkmenės produkciją įsigyti galite www.eurokos.lt arba fizinėse Eurokos parduotuvėse.

6 komentarai

 1. Šampūną noriu išmėginti jau seniai, bet kažkaip vis neprisiruošiu :D
  O burnos skysčio negalėčiau naudoti dėl arbatmedžio kvapą, nors kremą naudoju veidui, bet ten taip nesijaučia. :D
  Labai puikus įrašas, bet man visgi trūksta sudėties panagrinėjimo :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Senai galvoju išmėgint šampūna, skysti ankščiau naudojau, bet kažkaip nelabai susiklostė santykiai su juo :D Kvapas nelabai man tiko

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Galbūt pabandysiu, kai pribaigsiu savo milijona šampūnu stovinčiu vonioi, nors jų tiek daug naudoju tik du 😕 taip jau yra kad nusipirkti reikia, nes tiesiog reikia :D o poto stovi ir stovi...

   Panaikinti
  2. Aš tokiomis situacijomis pradedu šampūnus nausot viaur - skutimuisi, kempinėlių, šepetėlių plovimui, vietoj dušo želės 😂

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.