200 pribaigtukų iššūkis: liepa 🌻

2018-08-02

Labas! Liepa prabėgo labai greitai. Gaila, nes tai mano mėgstamiausias mėnuo - švenčiu tiek savo, tiek sesės gimtadienius 😁 tačiau ir rugpjūtis nusimato smagos - rytoj važiuosiu į NYX kontaktų dienos renginį, paskui su blogere Dovile iš peroksidine.lt eisime pagurkšnoti kavos. O kitą šeštadienį važiuosiu į Radistai Castle vienos dienos festivalį Trakų pilyje. Ai, ir vos nepamiršau svarbiausio dalyko - šiandien pasidovanojau sau Pandora apyrankę ir karoliuką. Ir neapsikentusi užsisakiau apsaugos grandinėlę, kad apyrankė būtų saugesnė ir gražesnė. O kitą savaitę pirksiu dar vieną karoliuką, bet apie tai vėliau. Dabar noriu parodyti visą krūvą savo šio mėnesio pribaigtukų ir šiaip kosmetikos, kuri iškeliavo iš mano namų 😍


PLAUKIŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

#102-103 Dove Oxygen Moisture šampūnas ir plaukų kondicionierius
Abi priemonės nerealios. Nežinau kelintą kartą pakartosiu, kad Dove kosmetika yra viena iš mano mylimiausių, ypač kai kalba pasisuka apie plaukų priežiūros priemones. Mano garbanos buvo švarios, pamaitintos, sudrėkintos ir atrodė pasakiškai. 

#104 Elvital plaukų šampūnas
Čia mano dažniausiai kartojamas šampūnas. Nebrangus, labai geras ir puikiai tinkantis mano plaukams. Net nebesikartosiu - jį rasite beveik visuose pribaigtukų įrašuose 😍

#105 Elvital plaukų šampūnas
Atradau naują savo mylimiausią Elvital plaukų šampūną. Jo sudėtyje yra aliejų, kurie ne riebalina, o drėkina ir maitina plauką. Jau po pirmo karto tą pastebėjau. Kartosiu!


KŪNO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

#106 LIDL dušo želė
Ši dušo želė pigi, gerai plauna, jos daug, nesausina ir nerealiai kvepia. Man daugiau nieko nereikia, tad tikrai kartosiu dar ne kartą.

#107-108 DOVE antiperspirantai
Dove pasižymi dar vienais gerais produktais - antiperspirantais. Per liepą subaigiau senutį rožinį rutulinį ir naują purškiamą antiperspirantus. Jau dabar kartoju!

#109 AVON kūno purškiklis
Na štai ir paskutinis mano turimas kūno purškiklis pasibaigė. Juos naudoju kambariui ir drabužiams, tad tikrai įsigysiu dar!

#110 Vaškas depiliacijai
Liepą nusipirkau karšto vaško depiliacijos rinkinį. Apie viską plačiau papasakosiu atskirame įraše, bet pigiausias vaškas iš Eurokos puikiai atlieka savo darbą. Jau įsigijau keletą pakuočių ateičiai.


VIENKARTINĖS VEIDO KAUKĖS

#111-112 Tony Moly I'm real veido kaukės
Nėra tokios stebuklingos, kad pirkčiau pati, bet išbandyti buvo smagu. Tony Moly turi geresnę veido kaukių liniją.

#113-114 Garnier veido kaukės
Garnier veido kaukės manęs nežavi. Jei atvirai, tai tikrai nekartosiu, bet juodas lakštas ir vienodas abiejų poveikis (drėkinimas) man patiko. Gal ne tokią sausą odą turinčioms merginoms patiks labiau.

#115-116 Tony Moly Pureness veido kaukės
Štai čia ta linija, apie kurią pasakojau. Pureness veido kaukes tikrai kartosiu - pigios, turinčios gerą sudėtį ir sukuriančios įspūdingą efektą. Rekomenduoju!

#117-118 OMG! veido kaukės
Nežinau, mane plėšo prieštaringi jausmai. Tikėjausi daug daugiau, tad nekartosiu, nes brangokos, bet pasižaisti su burbuliukais tikrai smagu. Ai, beje, efektas tikrai yra ir geras, bet už tokią kainą yra ir geresnių pasirinkimų.


RANKŲ IR PĖDŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

#119 Green feel dezodoruojantis pėdų kremas
Šis kremas mano kojas vertė labiau prakaituoti nei įprastai 😁 tad sunaudojau prieš einant miegoti - drėkina neblogai, bet yra geresnių pasirinkimų.

#120 AVON rankų kremas su arganų aliejumi
Įraše jau minėjau, kad šio kremo kvapas siaubingas. Taip pat sunaudojau prieš eidama miegoti - efektas neblogas, bet vien dėl kvapo nekartosiu.

#121 Tony Moly rankų kremas - bananas
O štai šis rankų kremas kvepia pasakiškai. Tikras bananų kvapas, įdomi pakuotė ir lengva tekstūra - kaip tik vasarai ❤ kartočiau, jei neturėčiau sukaupusi krūvos rankų kremų 😁


VEIDO IR LŪPŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

#122 Margarita veido kremas
Birželį pasibaigė vienas Margaritos kremas, o pirmomis liepos dienomis antrasis. Abu geri, abu kartočiau, jei reiktų nebrangaus kremo čia ir dabar, bet yra ir geresnių. Žinoma, kaina taip pat didesnė. Tad ieškančioms nebrangaus ir gero veido kremo - rekomenduoju išbandyti.

#123-124 Levandų tonikas (sunaudojau dvi pakuotes, bet į vieną perpyliau kitą produktą, nes jį patogiau naudoti su purkštuku)
Kai tokie alinantys karščiai man dvi pakuotės hidrolato susinaudojo per mažiau nei mėnesį. Taip gera atgaivinti veidą apsipurškiant!

#175 (netyčia praleidau ir tingiu krūvą gaminių pernumeruot 😀) sviestmedžių sviestas
Nereali priemonė lūpoms! Pusę metų naudojau vietoj vazelinų ir lūpų balzamų bei dabar džiaugiuosi sumažėjusiu poreikiu tepti lūpas viskuo, ką randu. Kartosiu!

#125 AVON veido kaukė
Išmetu beveik pilną. Jokio efekto, o ir nemėgstu molinių kaukių, tad metu lauk.

#126 Dr. Konopka's raminanti veido kaukė
Kremo konsistencijos veido kaukė, kuri man visai patiko. Nekartosiu, tačiau išbandyti rekomenduoju - ją įsigyti galima elevita.lt parduotuvėje vos už kelis eurus.

 

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA

#127 AVON blakstienų tušas
Labai natūralaus efekto blakstienų tušas, o aš noriu dramatiško efekto, tad išmetu beveik pilną - baigėsi galiojimo laikas.

#128 AVON LUXE blakstienų tušas
O štai šį sunaudojau iki paskutinio lašo. Šiame tuše yra smulkių plaušelių, kurie pailgina, patankina blakstienas ir sukuria tikrai dramatišką efektą. Rekomenduoju.

#129 Essence antakių želė
Gavusi makiažo stalą radau šį produktą - gavau jį 7-oje ar tai 8-oje klasėje per Kalėdas, tad metu lauk dėl galiojimo pabaigos.

#130 Aliexpress makiažo kempinėlė
Nusipirkau RT ir Beauty Blender kempinėles ir jos nepalyginamai geresnės už Aliexpress kempinėlę, o ši ir suplyšusi, tad metu lauk net neišplovusi kitam naudojimui 😁VINTED PARDAVIMAI

#131-139 Didier Lab geliniai nagų lakai, bazė ir topas
Naudojau tik kelis kartus, o priemonės galioja vos 6 mėnesius.. Niekaip nesunaudočiau per tiek laiko, tad pardaviau manikiūro meistrei. Jau geriau už tuos pinigėlius įsigysiu kažką naudingo ir svarbaus, tad va, turiu Pandorą 😁

#140 Sincero Salon gelinis nagų lakas
Raudoną nagų laką pardaviau tai pačiai meistrei, nes ryškiai raudonos spalvos tikrai nenaudosiu 😁

#141-142 Alkmene veido kremas ir tonikas
Gavau Alkmene produkcijos testavimui, bet šios dvi priemonės visiškai ne mano odos tipui, tad kelis kartus pabandžiusi perleidau tai, kuriai jos tinka ir patinka.

#143 pavienis pigmentas akims
Pridėjau kaip dovanėlę pirkėjai. Jis labai byra, padaro daug netvarkos, tad naudojau turbūt tik vieną kartą.

#144-145 Revolution akių šešėlių paletės
Kaip jau minėjau ne viename įraše, kardinaliai keičiu savo makiažo kolekciją. Šios dvi paletės man laimės nesuteikia, tad kam jas laikyti, tiesa?

#146 Mekka lūpų dažai
Dovanėlė pirkėjai. Lūpų dažai geri, bet visiškai ne mano spalva.

#147 Catrice lūpų pudra
Dovanėlė pirkėjai. Nenaudojau, nes sausina mano sausėti linkusias lūpas.... Labai gaila, nes efektas tikrai gražus.

#148 NYX bronzatas
Atspalvis per daug oranžinis mano odos spalvai, tad keičiu į kitą bronzatą.


#149 AVON LUXE makiažo pagrindas
Trumai išsilaiko ir labai žėri - man tokie nepatinka.

#150 Rimmel makiažo pagrindas
Geras, tikrai geras sausai odai, tačiau norėjau dar geresnio, tad šį perleidau.

#151 Revolution maskuoklis
Žinokit, merginos, tokio prasto maskuoklio niekada neturėjau. Nuvalo apačioje esantį makiažą, susiburbuliuoja, susivelia ir nieko neužmaskuoja...

#152 RASA BB kremas
Labai labai prastas BB kremas. Jokio maskavimo, drėkinimo, tik užkemša poras. Padovanojau pirkėjai.

#152 L'Oreal mineralinė pudra
Nebenaudoju, tad šią pudrytę taip pat perleidau kitai merginai. Produktas tikrai geras, rekomenduoju.

#153 Paese matiniai lūpų dažai
Turiu ryškiai per daug lūpų dažų, tad mažiausiai naudojamus išsiparduodu. Šis taip pat iškeliavo.

#154 L'Oreal švytėjimo suteikianti pudra
Gimtadienio proga gavau dvi sausas švytėjimo suteikiančias pudras, tad šią taip pat perleidau kitai merginai.

#155 Maybelline strobing stick
Nebepatinka man šis produktas, turiu geresnių, tad taip pat iškeldinau jį kitur.

#156 Dove rankų kremas
Pridėjau kaip dovanėlę pirkėjai, nes turiu krūvą rankų kremų.


#157-159 Hair Jazz rinkinys plaukų augimui
Šias prekes perleidau kitai merginai - ji norėjo išbandyti, o aš turiu ir kitų produktų, tad kodėl ne?

#160 Tony Moly veido kaukė - bananas
Turiu krūvą kosmetikos, tad šią naktinę veido kaukę taip pat pardaviau, nes nespėčiau sunaudoti. Iš tiesų, tai gaila, bet suprantu, kad na nebereikia man tiek kosmetikos, nebereikia 😀

#161 L'Oreal veido šveitiklis su kakavos sviestu
Nors apžvalgoje rašiau, kad pasiliksiu šį šveitiklį žiemai, supratau, kad turiu daug šveitiklių ir nereikia man ir jų tiek. O kūnui naudoti brangius šveitiklius gaila.

#162 Margarita veido kremas
Man nepatiko, tad pridėjau kaip dovanėlę pirkėjai.

#163 Catrice akių šešėliai
Labai smagūs, man tikrai patiko, bet švytėjimo suteikiančios priemonės tokios pačios, tad perleidau.

#164 Essence pieštukinė švytėjimo suteikianti priemonė 
Didžiausia mano turėta nesąmonė, tad perleidau tai, kuri norėjo. Juk negaila padovanoti, tiesa?

 

DOVANOS DRAUGEI


#165-171 Dovanos draugei (vietoj lūpų dažų padovanojau AVON kvepalus)
Visko nenaudojau, nes man arba nereikia, arba nepatiko. Atskirai net neaprašinėsiu, tik paminėsiu, kad tas NYX maskuoklis tinka tik riebios odos savininkėms - sausumus išryškina siaubingai.  

#172-174 Tony Moly veido prausikliai ir šveitiklis
Labai geros priemonės, bet pasilikau sau kitas turimas ir šias perleidau kitoms merginoms. Deja, bet neberandu nuotraukų, bet viską rasite mano apžvalgose.

1 komentaras

  1. Tiek produktu, ir vienoje vietoje! Net nežinau kur žiūrėti...akys išplaukia :D o revolution maskuoklis, man visai patiko, tik šiek tiek pasausino paakiu oda, todėl naudoju ji, spuogeliams ar raudonumui paslepti, rimel makiažo pagrintas yra mano pastovi meile, jau taip kaip jo nemyliu jokio kito! Pabandžiau ir jau 2,5 metu naudoju, ir keisti net negalvojau, tai prisirišau! ❤️💕 ačiū tau už apžvalga! ❤️💕

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.