Veido kontūravimo paletė Sleek Makeup Face Contour Kit

2018-07-21

Sveikutės! Kaip sekasi atostogauti? Ką jau nuveikėte? Ar planuojate festivaliauti, o gal kažkur išvyksite? O gaaal jau išvykote ar grįžote iš kelionių? Papasakokit, labai smalsu! Aš į užsienį šiemet nevyksiu, tačiau kitiems metams jau planuoju kelionę su draugais. O va apie festivalius galvoju, gal pavyks nuvažiuoti. Festivaliuose būtinos geros nuotraukos, dėl to ruošdamasi išsitraukiau ir naująją, iš venividi.lt gautą SLEEK kontūravimo paletę. Ilgokai testavau, išbandžiau visus įmanomus naudojimo būdus ir galiu pasidalinti įspūdžiais!


Daugiau nei 20 metų kosmetikos industrijoje, Sleek MakeUP - viena iš labiausiai augančių kosmetikos įmonių visame pasaulyje. Profesionali ir visiems prieinama kosmetika. Kosmetika, kuri prisitaiko prie kiekvieno odos atspalvio, kosmetika, kuri supranta, kad norite atrodyti ir jaustis gražiai.

Veido kontūravimo paletė Sleek Makeup Face Contour Kit - tai vienas populiariausių Sleek MakeUP produktų. Šį duetą sudaro kontūravimo pudra skruostams ir šviesą atspindinti pudra idealiam švytinčiam veido makiažui sukurti. Nepakartojamam makiažo užbaigimui.

Naudojimas: tamsesnę produkto pusė naudoti ten, kur norėtumėte sukurti šešėlį veidui - po skuostikauliais, ties smilikiniais, nosies šonuose. Šviesą atspindinčią pudrą naudokite tose vietose, kurias norite pabrėžti - skruostikaulių viršūnės, nosies galiukas, linija virš viršutinės lūpos. 


Pakuotė man labai patinka. Maža, daili, visur telpanti, matinė, tad nereikia vargti su pirštų antspaudais. Joje taip pat yra veidrodis, tad lengva makiažą pasitaisyti net mieste. Nors nesidažau su tokiais veidrodėliais, man reikia didelių, bet į kosmetinę nebereikia dėtis mažo veidrodėlio, kad karts nuo karto pasitikrinti kaip atrodau. 

Tamsesnės produkto pusės pigmentacija taip pat ideali. Nors man su sausu kontūravimu dirbti žymiai sunkiau, bet čia pigmentacija nėra tokia siaubingai didelė, kad vis padauginčiau produkto, bet ir nėra tokia maža, kad reiktų sluoksniuoti norint išgauti efektą. Super! Atspalvis nėra ryžas (per nuotrauką šiek tiek ryžokai atrodo, bet realiai - idealus. Be jokių erzinančių blizgučių ir kitų nesąmonių. Priemonė pudrinė, sausa, jokio kremiškumo, bet man patinka.

Bet va šviesinančios pudros norėčiau labiau pigmentuotos. Mėgstu dramatiškesnį švytėjimą, tačiau kasdieniams pasidažymams kaip tik. Priemonė šampaninės spalvos, be stambių blizgučių, atrodo labai natūraliai. Ji kiek kremiškesnė, tačiau nėra visiškai minkštutė ir slidi.


Čia tamsiosios pusės pliusai ir baigėsi. Man ji labai sunkiai sklaidosi ant makiažo pagrindų ir skystų pudrų. Vos tik uždedu - lieka blynas, su kuriuo reikia daug vargti, kad išsklaidyti. Ant birių mineralinių pudrų sklaidosi lengviau, bet vistiek sudėtingai. Naudoju, tačiau tikrai ne su didžiausia meile.

Šviesinanti pudra priešingai - sklaidosi gerai, pigmentacija niekur nedingsta, tad, kaip ir minėjau, naudoju kasdieniam įvaizdžiui kurti. 

Abu produktai byra labai minimaliai, atrodo palyginus natūraliai, nors pasistengus galima sukurti ir vakarinį makiažą. Rekomenduočiau toms, kurios moka dirbti su makiažu ir gerai sklaidyti produktus. Taip pat toms, kurios mėgsta lengvą, subtilų švytėjimą.


7 komentarai

 1. Turiu Sleek kremminę kontūravimo paletę, tai labai nepatinka, nes be proto sausina odą. :/

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kol kas dar nieko gero nenuveikiau, dirbu ir bandau padaryt vasara bent šiek tiek prasmingesne.. :)
  Kol kas dar nieko gero neatradau iš kontūravimo priemonių :/, bet dar ieškau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taiiip, ypač tai kas tikrai patinka.
   Na, bandysiu rugpjūti padaryti šiek tiek įdomesnį, nes reik ir prie jūros nuvažiuot ir su draugais susitikti iki mokslo metų pradžios. :)

   Panaikinti
  2. Kaip seniai buvau prie jūros 🙈 su vaikinu į Latvijos pajūrį važiuoti planuojam 😁

   Panaikinti
 3. Jau ilga laika negaliu rasti to idealaus konturo, man tinka tik šaltos spalvos, o rasti kažka šaltesnio atspalvio tikrai nelengva, norėčiau pamatyti tavo apžvalgose ką nors tokio! ❤️❤️

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.