Tony Moly Magic Food Banana Sleeping Pack naktinė kaukė

2018-07-26

Labas! 😍 Mano kosmetikos stalelis džiaugiasi taeguk.lt parduodamomis gėrybėmis - niekada gyvenime jokia mano kambario vieta neatrodė taip mielai ir žaismingai 😀 rankų kremas panda, balinamoji veido kaukė pomidoras, o dabar ir naktinė veido kaukė bananas 😍 beje, kremas tokioje pakuotėje jau baigtas... Na, bet dabar visą dėmesį skiriu didžiąjam bananui, kuris, kaip ir minėjau, savyje slepia naktinę veido kaukę.


Tai kaukė su tankia kremine struktūra, skirta profilaktiškam naudojimui nuo senėjimo proceso. Tinka bet kuriam odos tipui. Bananų ekstraktas- vitaminų, mineralų, naudingų rūgščių šaltinis. Maitina, drėkina, ramina odą, normalizuoja ląstelių atsinaujinimą, pašalina toksinus, padeda sumažinti raukšlių kiekį, apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Naudojimas: 
Nedidelį kiekį užtepkite ant švarios, toniku nuvalytos odos ir palikite veikti per naktį. Ryte nuplaukite vandeniu.


Veido kaukė skirta profilaktiškam naudojimui nuo senėjimo proceso - raukšlių. Pirmiausia noriu paaiškinti kodėl ją naudoju.
 • raukšlės atsiranda išsausėjus odai, o apsauga nuo to - drėkinimas
 • kaukė skirta profilaktiškam naudojimui, tai reiškia, kad tinka ir toms, kurios raukšlių neturi
Dvi svarbiausios priežastys, kodėl manęs neatbaido aprašymas. Jūsų, beje, irgi neturėtų atbaidyti.

O dabar šokame prie tos mielos pakuotės. Ji tokia pati, kaip ir rankų kremo, tik didesnė - apačia minkšta, silikoninė, dėl ko produktą lengva išspausti, o užsukimas kietas ir plastikinis - dėl to turinys neišbėga, viskas gerai užsifiksuoja. 

Kaip matote aukščiau, kaukė yra balta, primena kremą. Kvapas - nerealus, kaip ir visos kitos korėjietiškos kosmetikos. Visiškas bananas - tiek išvaizda, tiek kvapu.

Šią naktinę veido kaukę naudoju kiekvieną vakarą (nebent noriu pasilepinti kita naktine kauke) vietoje kremo. Ryte atsibundu su putlia, sudrėkinta oda, nebesikankinu su paraudimais. Oda taip gerai drėkinama, kad ryte pasitepus kremu visą dieną nejaučiu tempimo jausmo. Daugumai tai nepažįstama, tačiau pastaruosius porą metų negaliu išeiti iš namų be veido kremo kuprinėje, nes dieną bent du kartus tenka jį naudoti dėl odos išsausėjimo. O vasarą prakaituojant tai būna kančia. 

Labai rekomenduoju išbandyti šią veido kaukę merginoms, kurioms trūksta odos drėkinimo (o to reikia ir sausą, ir riebią odą turinčioms) ir, žinoma, toms, kurios nori tokios gražios dekoracijos ant kosmetikos stalelio 😁

Kaukę ir daug kitokio gėrio įsigyti galima www.taeguk.lt 😍

10% nuolaidos kodas www.taeguk.lt parduotuvėje: BURUNDUKOBLOGAS

7 komentarai

 1. Dabar dar labiau noriu kažką iš šios svetainės įsigyti.. :D
  Bet man tikrai nereikia, nes ir tap visko turiu :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ohh kažkaip reikia susilaikyti 😶😶😶

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kooookia miela, net sunku susilaikyti neįsigijus vien dėl išvaizdos <3333

  AtsakytiPanaikinti
 4. O jetus! Užėjau į svetaine, ir nežinau ka man daryti! :D juk žinau kad aš turiu be gali didele silpnybe visokiems produktams, viska norisi iš bandyt, viska norisi nusipirk, net žinau save, turiu visko į valias, žinau kad nenaudosiu ir visi produktai stovės ir lauks, bet silpnybė ima viršu...:D

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.