TONY MOLY I'm real raminanti veido kaukė su arbatmedžiu

2018-07-18

Sveika! Paskutiniu metu mano oda nesuvaldoma - mane pradėjo berti. Veidas nusėtas mažais spuogeliais. Bent jau galima juos užmaskuoti su pudra... Tačiau griebiausi priemonių - visos žinome kokios stebuklingos yra arbatmedžio savybės. Net negalvodama čiupau taeguk.lt rastą Tony Moly I'm real veido kaukę su arbatmedžiu 😍


Kaukė impregnuota arbatmedžio emulsija, kuri suteikia raminantį, antiseptinį ir gydomąjį poveikį problematiškai odai. Skatina porų mažinima, normalizuoja riebalinių liaukų veiklą, pašalina riebuma ir odos blizgėsį. Mažina spuogų atsiradimą bei greitina jų gijimą. Pantenolis suteikia maksimaliai greitą regeneraciją, stiprina odos struktūrą. Kaukės I’m Real sudarytos tik iš natūralių gamtinių komponentų ir ekstraktų. Be sintetinių dažiklių, talko miltelių, parabenų, trietilnolamino ir benzofenono. Idealiai tinka problematiškai, riebiai ir mišriai odai.

Naudojimas: 
Uždėkite kaukę ant švarios veido odos, palaikykite 15-20min., nuėmus priemonės likučius lengvais judesiais įmasažuokite į veido odą. Naudokite 2 kartus per savaitę.


Veido kaukė kvepia arbatmedžiu - nieko nenustebinau tą pasakiusi, tiesa? Tačiau dar kartą giriu Tony Moly kompaniją už idealius, nesintetinius, tikrus kvapus. 

Kaukės lakštas storas, tačiau prisotintas serumo tiek, kad užsidėjus kaukę jis teka per kaklą. Man tai pliusas, nes ir kaklo odą reikia prižiūrėti bei puoselėti. Kaip atrodytumėme, jei veidas būtų lygus, gražus, o kaklas susiraukšlėjęs, papilkėjęs, išbertas..?

Po malonių 20 minučių su kauke buvau nustebusi rezultatu. Oda tikrai atrodo geriau, spuogelių raudonis dingęs, poros kiek sumažėjusios, o riebumo jausmas dingęs. Kaukė nei truputį neišsausino odos. Žinoma, ir nesudrėkino, bet ne to ir tikėjausi! Pasitepiau kremu ir nuėjau miegoti, o ryte pabudusi džiaugiausi vis dar sumažėjusiais spuogeliais. 

Toms, kurios kovoja su riebia oda ir spuogais labai rekomenduoju išbandyti šią kaukę 😍 o kad sutaupytumėt dovanoju 10% nuolaidos kodą www.taeguk.lt parduotuvėje: BURUNDUKOBLOGAS

Nemokamas pristatymas Vilniuje ir Kaune 😍

2 komentarai

© BB. Design by FCD.