MANO intensyviai drėkinanti plaukų kaukė-serumas

2018-07-25

Sveikos! Nekantrauju papasakoti apie savo visų laikų atradimą plaukų priežiūroje. Atradau MANO kosmetiką, kurios sudėtis pasakiška, o rezultatas po naudojimo tiesiog atima žadą. Net nežinau kaip visą tą perteikti ekrane, tačiau tikrai pasistengsiu, nes ši MANO intensyviai drėkinanti plaukų kaukė-serumas to verta 😍


Ši širdis pavergianti kaukė leidžia Jums turėti tokius plaukus, apie kokius visada svajojote. Šilko švelnumo, lengvai krentančios, nesiveliančios ir nesipučiančios sruogos? Tikrai taip, nes jomis rūpinasi natūralus rinktinių aliejų mišinys, kupinas plauko paviršių lyginančių ir saugančių organinių riebalų rūgščių!

Naudojimas: 
Iššukuokite plaukus. Imkite nedidelį kiekį kaukės (geriausia būtų šiek tiek pašildyti) ir abiem rankomis braukite per plaukus. Kartokite, kol visi plaukai atrodys drėgni (tikrai neturi būti šlapi, ar juolab varvantys. Riebalų turi būti šiek tiek, ne per daug). Pasistenkite kuo geriau paskirstyti. Susukite plaukus į kuoduką (tik ne per stipriai!) ir palaikykite ne mažiau nei valandą. Galite palaikyti ir per naktį. Kuo ilgiau, tuo geriau, bet ne daugiau 24 valandas.  Paskui labai kruopščiai išplaukite galvą – vieną arba du kartus. Šampūno nereikia daug, svarbu, kad kruopščiai visur pasiektumėte. Dar labai labai svarbu, kad šampūnas būtų be sulfatų ir druskų bent jau. Kadangi mažai naudos iš plaukų maitinimo aliejumi, jei paskui aštrūs plovikliai ir vėl viską „nuėda“. Jei galiukai itin sausi, tuomet išplautus, dar drėgnus (50-25% drėgni)  plaukus galite švelniai perbraukti labai mažu kiekiu kaukės įtrintais pirštais.


Kaukė yra skysta, aliejinė, tačiau jos pakuotė parinkta puikiai - su dozatoriumi labai lengva paimti produktą, jo nepadauginti. Anksčiau naudojau kažką panašaus, tačiau pakuotė buvo tragiška - reikėjo į delną produktą pilti iš buteliuko. Paskui jis buvo riebus, nemalonus, praradęs prekinę išvaizdą. 

Produktas kvepia aliejais - nieko nenustebinsiu, juk sudėtyje tik aliejai! Tačiau kvapas man patinka, neerzina, nedirgina uoslės. Malonu naudoti, kai kvapas geras, juk rekomenduojama kaukę ant plaukų laikyti ilgai, o jei kvapas visą laiką rėžtų uoslę...

Jei susigundysit, rekomenduoju užsisakyti ir dešimt kepurėlių (už eurą), nes kuo ilgiau laikoma kaukė, tuo geresnis rezultatas. Naktį miegant tiesiog neišteptumėte pagalvės, jei užsidėtumėte kepurėlę. 

Išsiplovus kaukę iš plaukų net drėgnus plaukus galiu šukuoti, pašalinti visus susivėlimus, o plaukams išdžiuvus negaliu nustoti jų liesti - pirmą kartą gyvenime turiu tokius švelnius plaukus, kaip dabar. 

Galit sakyti, kad apsimoka susimaišyti aliejus pačioms, bet reikia pirkti visus aliejus, terliotis, o kartu aliejai ir brangūs, tad gamintojai daug pigiau pirkti didelius kiekius (dėl to nenukenčia mūsų piniginės). Aš niekada nesimaišysiu kaukių iš aliejų pati, nes pigiau, patogiau, greičiau užsukti į manoritualai.lt, išsirinkti norimą produktą ir jį naudoti 😍 

Beje, greitu metu papasakosiu ir apie aliejuką plaukų galams, tad kviečiu laukti įrašų. Išduosiu paslaptį - jis taip pat ne-re-a-lus!

10% nuolaidos kodas www.manoritualai.lt parduotuvėje: BURUNDUKOBLOGAS

6 komentarai

 1. Truputį ne į temą, tačiau akys užkliuvo už labai gražaus padėkliuko!😍😍

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ir man jis labai patinka 😍 laikau kveoalus ir žvakes ant jo - nereali detalė ant makiažo stalelio 😁

   Panaikinti
  2. Galbūt ne paslaptis iš kur pirkai?��

   Panaikinti
  3. Dabar neatsiminsiu 🙈 bet daug kas juos facebook pardavinėja, jie nerti 😊 čia padėkliukas maistui 😁

   Panaikinti
 2. Kooks nerealus, reiks įsigyti, nes mano kaip tik baiginėjasi, ačiū už naujus produktus ir rekomendacijas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na plaukam, per daug nebūna :D todėl pabandyti reikia😊❤️

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.