L'Oreal Paris Smooth Sugars veido šveitikliai

2018-07-12

Sveika! Lietuvoje palyginus neseniai atsirado naujieji L'Oreal Paris smooth sugars veido šveitikliai. Kompanija man atsiuntė visus tris testavimui. Labai laukiau šių naujienų, nes parduotuvėje nuolat sukinėjausi aplink lentynas, kuriose sudėti šie produktai. Vienintelė priežastis kodėl nepirkau yra tai, jog namuose turiu veido šveitiklių. Nors tik du (vieną atidarytą, o kitą dar laukiantį savo eilės), bet tuo metu naudoto pakuotė milžiniška ir kol išnaudočiau abu praeitų nemažas laiko tarpas. Dabar gyvenu su tikslu sunaudoti visus likučius, atidarytus produktus, o naujus pirkti tik tada, kai sunaudotam produktui neturiu pakaitinio. Bet šiuos išpakavau tik gavusi ir nelaukiu, kol sunaudosiu dabar naudojamą 😀


Prieš pradedant kalbėti apie kiekvieną šveitiklį atskirai turiu pasakyti, kad jie visi tokiose pačiose stiklinėse užsukamose pakuotėse. Man tai patogu, nes dangteliai ne apvalūs, o kvadratiniai, tad neslysta iš šlapių rankų. 

Taip pat visų produktų konsistenciją ant rankos parodysiu įrašo pabaigoje.L’OREAL PARIS SMOOTH SUGARS “GLOW” ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANTIS ŠVEITIKLIS SU CUKRUMI
Švelnus šveitiklis veidui ir lūpoms su 100 % natūralios kilmės cukrumi ir vynuogių kauliukų aliejumi akimirksniu išryškina odos skaistumą, lygumą ir švelnumą. 3 rūšių cukrus (rudasis, rusvasis ir baltasis) giliai, bet švelniai nušveičia odą. Vynuogių kauliukų aliejus su vitaminu E suteikia veidui švytėjimo. Taičio gardenijų aliejus apsaugo odą nuo blausumo. Aliejinių kopūstpalmių uogos padeda švelniai išlyginti odos paviršių.
  
Negaliu pradėti pasakoti apie šią priemonę nepaminėjusi kvapo. Ji kvepia lyg kolos skonio guminukai. Pirmą kartą susiduriu su tokia kosmetikos priemone, bet kvapas man patinka. Nėra taip, kad atsukusi dangtelį prieš naudojant pauostyčiau, bet teigiamas emocijas sukelia.

Produktas iš pirmo žvilgsnio pasirodo aštrokas, tačiau grūdeliai tikrai neraižo odos, jos nekankina, bet yra pakankamai aštrūs, kad gerai pamasažuotų bei pašalintų nepageidaujamus darinius. Po minutės odos šveitimo grūdeliai pradeda tirpti ir greitai, bet tolygiai ir labai maloniai ištirpsta - būtent tada pašalinu likučius nuo veido. 

Sudėtyje esantis vynuogių kauliukų aliejus apsaugo nuo odos sausinimo, tad po šveitimo man net kremo nebesinori tepti. Oda tikrai būna lygi, švelni, neišsausėjusi. Tai geriausias mano atrastas veido šveitiklis, kurį vienintelį iš šios trijulės pastačiau vonioje, o ne atidėjau vėlesniam laikotarpiui ar įdėjau į dėžutę, kurioje naujų namų laukia kiti produktai.
 

L’OREAL PARIS SMOOTH SUGARS “CLEAR” SKAISTINAMASIS ŠVEITIKLIS SU CUKRUMI
Švelnus šveitiklis veidui ir lūpoms su 100 % natūraliu cukrumi ir kivių sėklomis – akimirksniu švaresnei, gaivesnei ir švelnesnei odai. 3 rūšių cukrus (rudasis, rusvasis, baltasis) giliai, bet švelniai nušveičia odą. KIVIŲ SĖKLOS lygina odą, kad pastebimai sumažintų inkštirų ir išvalytų poras. Eterinis pipirmėčių aliejus mažina spuogelis ir dėmeles. Eterinis citrinžolių skaistina odą.

Šis šveitiklis man kėlė mažiausią pasitikėjimą, tačiau didžiausią susidomėjimą. Jis vienintelis kvepia labai gaiviai, atrodo vasariškai ir prašyte prašė būti išbandomas tą pačią minutę.

Tačiau panaudojusi tik kartą jį dedu į šalį ir perleisiu kitam žmogui. Ne dėl to, kad produktas blogas, bet dėl to, kad jis netinka mano plonai, sausokai, jautriai odai. Grūdeliai ganėtinai aštrūs, nušveičiamos visos negyvos ląstelės ir pašalinami nešvarumai, tad nuoširdžiai rekomenduoju priemonę riebią, storą odą turinčioms merginoms, kurios mėgsta aštrų, gerą šveitimą. Mums, jautriaveidėms, jis netiks.L’OREAL PARIS SMOOTH SUGARS “NOURISH” SKAISTINAMASIS ŠVEITIKLIS SU CUKRUMI
Švelnus šveitiklis veidui ir lūpoms su 100 % natūraliu cukrumi ir kakavos sviestu – akimirksniu elastingesnei, pamaitintai ir švelniai odai. 3 rūšių cukrus (rudasis, rusvasis ir baltasis) giliai, bet švelniai nušveičia odą. Maitinantis kakavos sviestas su riebalų rūgštimis padeda nuraminti sausą odą. Kokosų aliejus yra žinomas dėl savybės apsaugoti odos barjerą. Kakavos pupelės padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir sušvelninti odą.

Pats geriausias šveitiklis sausai, jautriai odai. Priemonė kvepia kakava, atrodo, lyg į kakavos sviestą būtų įdėtas švelnus smėliukas - tokia konsistencija. Labai švelnus, tirpstantis nuo kontakto su oda šveitiklis, kurio sudėtyje esantis sviestas maitina ir drėkina odą bei lūpas. Man norėtųsi vos vos didesnių grūdelių dėl malonesnio jausmo, tačiau ir smulkučiai, švelnūs grūdeliai atlieka savo darbą ir nušveičia negyvas ląsteles ir nešvarumus.

Rekomenduoju priemonę jautrią, sausą odą turinčioms merginoms. Pasiliksiu šį produktą žiemai - tada man ji bus idealus, nes vasarą mano oda atsigauna ir taip nebebijo šveitimų, kaip žiemą. O ir šveitiklis su vynuogių kauliukų aliejumi man patiko ir vasarai tiko labiau.

CLEAR / GLOW / NOURISH
L'Oreal, jūs puikiai padirbėjote! Kiekviena mergina ras sau patinkantį ir tinkantį produktą bei džiaugsis rezultatu. Ačiū!

Smooth Sugars šveitiklius galima įsigyti prekybos kosmetika vietose už rekomenduojamą 10,20 eur kainą už 50 ml.

AR JAU BANDEI ŠIAS NAUJIENAS?

4 komentarai

  1. Mačiau daug (b)vlogerių gavo šias kaukes, tai taip užpavydėjau, nes labai fainai atrodo! Labiausiai norėčiau išmėginti "Glow" kaukę😊

    AtsakytiPanaikinti
  2. Atrodo labai įdomiai, norėčiau išmėginti, bet turiu jautresnę oda, tai nemanau, kad tiks. :///
    Bet kiek girdėjau tai dauguma tik gerus atsiliepimus apie jas, tai gal reiks suteikti šansą :) <3

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.