KAIP IŠSIRINKTI SUKNELĘ PAGAL FIGŪROS TIPĄ? | manzara.lt

2018-07-19

Sveika! Prieš mėnesį rašiau apie gražiausias manzara.lt sukneles (įrašą rasi čia). Tačiau parašius įrašą man kilo klausimas - kaip išsirinkti suknelę pagal figūros tipą? Perkant fizinėje parduotuvėje viskas aišku - pasimatavus matome ar mums rūbas tinka, ar reikia ieškoti kito. Bet perkant internetu viskas tampa sudėtingiau. Nusprendžiau sumažinti šį galvos skausmą ir pasidalinti patarimais.


PLATŪS KLUBAI
Kriaušės formos merginos (turinčios plačius klubus) turėtų rinktis sukneles, kurių ilgis baigiasi keliais centimetrais virš kelių. Suknelė neturi būti kaip maišas - tai storina. Rekomenduoju rinktis iki klubų aptemptas, o klubų zonoje kiek laisvesnes sukneles - tai paryškins gražų liemenį ir vizualiai sumažins klubus. Taip pat rinkitės atvirą krūtinę turinčias sukneles - atkreipsite dėmesį nuo plačių klubų.

PLATUS LIEMUO
Obuolio formos merginoms (turinčioms platų liemenį) taip pat rekomenduoju aptemptas sukneles, tačiau jose turi būti paaukštintas liemuo arba įliemenuota zona po krūtine - tokiu atveju dėmesys bus nukreiptas ne į platų liemenį. Taip pat nesirinkite plačių diržų, geriau siauri dirželiai arba grandinėlės, apjuostos per klubus. 

PLATŪS PEČIAI
Suknelės su petnešėlėmis - didžiausia klaida. Rinkitės varpelio formos arba pūstas 3/4 ilgio rankoves. Tiks ir ilgos, nes jos vizualiai paslėps rankų storumą ir susiaurins pečių liniją.
  

MAŽA KRŪTINĖ
Savaime suprantama, jog rekomenduoju vengti gilių iškirpčių. Geriausia rinktis pusiau uždarą iškirptę turinčias sukneles arba dar geriau - su aukštu kaklu. Tai pailgins kaklą ir paslėps figūros trūkumus. Taip pat pagalvok apie aukštai sukeltus plaukus - nukreipsi dėmesį nuo krūtinės.

DIDELĖ KRŪTINĖ
Didelės krūtinės savininkėms labiausiai tinka smulkaus rašto, V formos iškirptes turinčios suknelės, pasiūtos iš lengvai krentančios, laisvos medžiagos. Vidutinio dydžio krūtinė turinčios merginos turėtų rinktis tiesaus kirpimo sukneles, o norinčios subalansuoti viršutinę ir apatinę kūno dalis rezultatų pasieks su suknelėmis, kurių ilgis baigiasi keliais centimetrais virš kelių.

APKŪNUMAS
Visos žinome, kad tamsios spalvos lieknina. Į tai atkreipkite dėmesį, tačiau kur kas svarbiau žiūrėti, kad suknelė nebūtų maišas, bet kartu ir neaptemptų visų papildomų kilogramų lyg plėvelė. Reikia rinktis sukneles, kurios priglunda, tačiau neaptempia. Taip pat rekomenduoju vengti smulkių piešinukų.

LIEKNUMAS
Lieknoms merginoms idealiausios vilnonės arba trikotažinės suknelės. Geriausia modeliuoti kelis drabužių sluoksnius - ant suknelės užsivilkti megztinį ir panašiai. Jeigu turite labai lieknas kojas venkite trumpų suknelių - tai labai paryškina lieknumą. Geriau ilgi, laisvi, besiplaikstantys sijonai. Platus diržas išryškina liemenį, o nuo krūtinės laisvai krentanti suknelė vizualiai pastorins apatinę kūno dalį.

Tiek patarimų iš mano pusės 😍 tikiuosi, kad mano patarimai padės! Na, o aš einu į manzara.lt rinktis drabužėlių rudeniui 😁

1 komentaras

  1. Ačiūūū, labai puikūs patarimai :)
    Lauksim daugiau tokių patarimų irašųųų :) <3333

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.