IŠŠŪKIS: mėginėlių mėnuo 💓

2018-07-01

Naujas mėnuo - nauji iššūkiai. Ir dar mano gimtadienio mėnuo! Greičiau ateina tas šeštadienis, noriu atšvęsti, noriu dovanų 😀 kalbant apie iššūkius ir dovanas, tai sunaudojusi visus turimus mėginėlius pasidovanosiu sau labiausiai patikusių kvepalų pakuotę. O tokį iššūkį sugavojau, nes mano mažytė mėginėlių dėžutė jau pilna. Tad pažiūrim kas joje ir startuojam!


Turiu penkis labai patogius kvepalų mėginėlius. Patogius, nes jie su purkštukais. Bus labai patogu įsimesti į kuprinę ir greitai pasikvepinti - nereikia tepliotis. Turiu keturis iš ECLAT (jų kvepalų apžvalgą rasite čia. Nerealūs kvepalai, mąstau įsigyti kokius nors kvepalus būtent iš jų arba AVON) bei vieną iš AVON. Šiuos, manau, sunaudosiu gana greitai, jei tik nepamiršiu, kad mėtosi kuprinėje 😀 iš bėdos susinaudos keliaujant.

Taip pat į dėžutę pateko septyni jau išpakuoti AVON kvepalų mėginėliai. Turiu jų ir daugiau, bet po vieną pakuotę esu susidėjusi į mėginėlių dėklą darbui. Šiuo metu nedirbu, tad planuoju juos parduoti, o jei nepavyks - sunaudosiu pati, bet į iššūkį dar neįtraukiu. 

Žodžiu, visų nevardinsiu, bet kai kurių jau turiu pilnas pakuotes, kai kurie dar nauji (tie, kurie konkuruoja su ECLAT dėl vietos mano kvepalų kolekcijoje), bet vistiek reikia sunaudoti, kad nesimėtytų. Vieno tokio mėginėlio man pakanka 2-3 kartams, tad jei nepamiršiu - pavyks. 


Veido priežiūros priemonių mėginėliai. Tarp jų yra L'Oreal aliejus (norėjau pirkti pilną pakuotę, bet paskaičiau nelabai gerų atsiliepimų ir neįsigijau, o tuomet gavau mėginėlį ir pamiršau apie jį 😀 sužinosim ar ne veltui nepirkau), The Body Shop, Garnier priemonių, taip pat INGLOT makiažo bazė. Turėjau šios bazės pilną pakuotę, tad mėginėlį sunaudosiu darydamasi gimtadienio makiažą. Tikiuosi visas priemones subaigti greitu metu, nes jų nėra daug, o daugelį galima naudoti kartu.


Priemonės kūnui ir plaukams. Dušo želę bei losijoną laikiau kelionėms, bet jos tik vienam kartui, tad į lagaminą keliavo didesnės pakuotės. Supratau, kad taip niekada ir neišbandysiu, dėl to traukiu į dienos šviesą. Taip pat yra ir aliejus depiliacinio vaško likučiams nuo odos šalinti bei plaukų CC kremai. Pats laikas išmėginti kremus bei sunaudoti aliejų! 


Štai tiek mėginėlių turiu. Nėra labai daug, bet dėžutė jau pilna, tad reikia ją atlaisvinti naujiems mėginėliams, kurių tikrai dar bus. Gal pavyks net visus įveikti per mėnesį ir po gimtadienio pasidovanoti kvepalus? 😍

12 komentarų

 1. Aš stengiuosi nekaupti mėginėlių, o kuo greičiau sunaudoti, nes visgi nežinai, galbūt atrasiu tą "tobulą" priemonę.😁
  Beje, šį mėnesį ir aš švęsiu savo gimtadienį!😊

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puikus įrašas ir mintis. Labai lauksiu įrašų apie mėginėlius, įdomu ar kažką atrasi tokioooo. :D
  Pati mėginėlius tikrai kaupiu,nes dažniausiai pamirštu arba tiesiog labai tingisi kažką keisti rutinoje, bet galbūt reikia pasidaryti mėginėlių apsišvarinimą:D
  Su artėjančiu gimtadieniuuuuu, aš tai pat labai laukiu savojo :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Padaryk ir tu! 😁

   Ačiū! 😍 o taviškis kada?

   Panaikinti
  2. Teks teks. :D

   Rugpjūčio 30 diena 😂 dar tolokai, bet visgi 18-nioooolika jau 😄😄

   Panaikinti
 3. Bandžiau ir aš ruošti įrašą su mėginėliais, tik kitokio tipo. Dalį produktų sunaudojau, o tokių kaip makiažo pagrindų mėginukų neprisiruošiu išsitraukti :D tai taip ir nesiseka jo parašyti :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Puiki proga išsitraukti 😁 todėl ir laikau visus vienoje vietoje 😁

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.