OOTD IR HUMANA HAUL ❤

2018-07-14

Sveika! Šiuo metu Humanoje vyksta išpardavimas. Trečiadienį prekės buvo po tris eurus, tad visai neblogai prašiaušiau pro parduotuves. Radau krūvą naujų drabužėlių, taip pat lankiausi ir prekybos centre. Nusipirkau gražią  neperpučiamą, juodą rudeninę striukę, o Sports Direct įsigyjau tris poras Adidas batų 😍 labai džiaugiuosi savo atradimais! Liko tik nusipirkti gražią kuprinę ir savo pasiruošimą mokslo metams būsiu baigusi. O dabar noriu parodyti savo vėsesnės vasaros dienos OOTD.  


Nusipirkau nerealius šviesius, patogius, visiškai nenešiotus džinsus. Jie kaip specialiai man pasiūti - stebuklas, kaip dar niekas nenusipirko jų.

Taip pat radau ir lengvą palaidinę su giliomis skylėmis rankoms. Palaidinė yra iš dvejų sluoksnių. Abu permatomi, bet kartu nerodo arbūziukų aplinkiniams. Tiesa, gale gėlėtas sluoksnis persiskiria ir lieka tik juoda, permatom medžiaga, kuri atrodo nerealiai seksualiai. Man patinka!

Na, o batų apavo ilgai ieškoti nereikėjo - čiupau seniau turimas basutes iš Deichmann.


👚 HUMANA,3 eurai
👖  HUMANA, 3 eurai
👢 DEICHMANN, 19,99 euro

Šiuo įrašu tiesiog norėjau parodyti, jog ir nešiojant rūbus, kurių dydis matuojamas X (ne tuo, šalia kurio puikuojasi S), nereikia užsisklęsti ir pasiduoti ieškant gražių drabužių. Nenorint išleisti didelių sumų Humana gali puikiai pasitarnauti. Aš ją mėgstu dėl to, jog joje galiu atsipalaiduoti, ramiai paieškoti to, ko noriu, išleisti vos kelis eurus ir nusipirkti tai, ko niekas neturi.

8 komentarai

 1. O kada bus antra dalis apie likusius pirkinius? 🤔Noriu pamatyti viską😉😄💛

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš taip pat dievinu humaną bei visas kitas padevėtų drabužių parduotuves!💗

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai gražus ir paprastas derinukas, ypač palaidinė.
  Humanoje tikrai galima rasti perliukų :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Derinukas, dangiškas, nepagalvodavau kad humanoje gali būti tokiu, rūbų, dabar tikrai nepraeisiu ir būtinai užsuksiu, ko nors pažiūrėti, dėkui Tau!

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.