Gelinis nagų lakavimas su Sincero Salon 💅 gimtadienio manikiūras

2018-07-07

Sveika! Senokai nekalbėjome apie nagučius, tiesa? Žadėjau parodyti savo turimą gelinio lakavimo priemonių kolekciją, tad tą greitu metu padarysiu, o dabar noriu parodyti savo gimtadienio manikiūrą. Man ir vėl padėjo Sincero Salon nagų lakai. Atradau spalvą, iš kurios nieko nesitikėjau - kas, kaip ir kodėl sužinosi skaitydama toliau 💓


ManikiÅ«ras daug pasako apie žmogų. Juk niekam nemalonu bendrauti su tuo, kurio nagai neprižiÅ«rėti, panagės purvinos... Vien dėl to dievinu gelinį manikiÅ«rą - bent porą savaičių nereikia sukti galvos apie nagus. Atsisėdu, skiriu valandėlę ir viskas, jau graži. O dažniausiai tą valandėlę skiriu žiÅ«rėdama mėgstamą serialą, tad laikas prabėga žaibiÅ¡kai ir net nepastebiu, jog manikiÅ«ras jau baigtas. 

Šiam įvaizdžiui sukurti naudojau INCOGNITO nagų laką. Galvojau, kad jis bus paprastas bordinės spalvos nagų lakas, bet savyje lakas turėjo gražaus žėručio. Jis taip gražiai atrodo prieš saulę! Atradau naują mylimiausią nagų laką. Lakas kiek tirštesnis, lyginant su kitais Sincero Salon nagų lakais, bet tai dirbti netrugdo. Man užteko vieno sluoksnio, nes pigmentacijos tikrai netrūksta.

Sincero Salon gelinio nagų lakavimo sistema yra geriausias mano atradimas manikiūro pasaulyje. Pigūs, bet kokybiški lakai, ilgai išsilaiko, lengva dirbti. Taip pat galima įsigyti Maximose, Droguose ir pan. su 40% nuolaida - ji pasitaiko tikrai dažnai.

KAIP PASIDARYTI GELINĮ MANIKIŪRĄ NAMUOSE?

Visą informaciją esu aprašiusi savo įraše čia. Eiga ta pati, tik, žinoma, pakeičiau nagų laką.

KOKIO GAMINTOJO PRIEMONES NAGAMS NAUDOJI?

6 komentarai

 1. SU GIMTADIENIUUU!💜🎉🎁🍰
  O mano mylimiausi nagų lakai yra iš Maybelline COLORAMA😍

  AtsakytiPanaikinti
 2. Su gimtadieniuuuuuu<3333333

  Tikrai labai graži spalva, naudoju golden rose arba iš essence gel labai neblogai laiko. Kadangi dabar turiu pasidarius gelinį, dar bent savaitę apie tai galiu negalvoti. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui!❤

   O jei geliniai nagų lakai? Kokio gamintojo?

   Panaikinti
  2. ėjau darytis manikiūro tai jeigu neklystu darė su canni, o šeip kiek žinau profesionaliausi yra gelish, dauguma manikiūrisčių jį naudoja.

   Panaikinti
  3. Aha, apie gelish žinau. Dabar ir Didier Lab labai išpopuliarėjo 😍

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.