GARNIER "Purifying and Hydrating Mattifying" bei "Purifying and Hydrating Pore-Tightening" veido kaukių apžvalga

2018-07-13

Sveika! Prieš porą savaičių blogerės gavo Garnier naujienas - juodosios anglies veido kaukes. Abi išbandžiau, nuomonę susidariau, tad pats laikas viską papasakoti. Aprašau abi kartu, nes noriu jas palyginti, taip pat apie šias kaukes sunku pasakyti kažką daug - man neįtin patiko. Rizikuoju būti išbraukta iš PR sąrašo 😁


"Purifying and Hydrating Mattifying": 
Juodoji lakštinė veido kaukė su juodąja anglimi, juodąja arbata ir hialurono rūgštimi į blizgesį linkusiai odai. Ši naujoji revoliucinė lakštinės veido kaukės technologija buvo įkvėpta Azijos šalių veido priežiūros ypatumų, kada veido oda yra vienu metu ir valoma, ir drėkinama. Tai leidžia išvalyti veido odą nuo nešvarumų, tačiau jos neišsausinti. Inovatyvioje juodojoje veido kaukėje gausu anglies, kuri šimtmečiais buvo naudojama valomosiose grožio priemonėse. Juodoji anglis pasižymi ypatingomis sugeriamosiomis savybėmis ir intensyviai šalina nešvarumus.

Atraskite sau geriausiai tinkančią juodąją veido kaukę: Į blizgesį linkusiai odai: valomoji, drėkinamoji juodoji kaukė, suteikianti odai matinį efektą, su juodąja anglimi, juodąja arbata ir hialurono rūgštimi. Nauja revoliucinė juodoji kaukė ne tik valo, bet ir drėkina odą. Juodosios arbatos ekstraktu papildyta kaukė į blizgesį nuo riebalavimosi linkusiai odai suteikia matinį efektą, ją išvalo ir sudrėkina.Kaukę paprasta uždėti ir nuimti. Užsidėjus kaukę, gali nevaržomai judėti. Tinka jautriai odai.

Vos po 15 minučių:
Oda išvaloma;
Veido oda įgauna matinį efektą;
Oda sudrėkinama ir atrodo gaivesnė.

Po vienos savaitės:
Odos tekstūra atrodo dailesnė;
Veido oda atrodo švaresnė.

Kaip naudoti?
Išlankstyk kaukę. Švelniai uždėk kaukę ant nuvalytos veido odos. Pakoreguok kaukę pagal veido kontūrus. Palik 15 minučių. Nuimk kaukę. Kaukės likučius švelniai įmasažuok į odą arba nuvalyk vatos diskeliu.


Veido kaukė neįprasta dėl savo spalvos. Pirmą kartą matau juodą lakštą. Tai smagu, nes mėgstu nekasdienes, neįprastas kaukes - daug linksmiau jas užsidėti, ypač kai labai tingisi tą daryti. 

Lakštas ne tik juodas, bet ir gana storokas, pripildytas nemažu serumo kiekiu. Visą valandą buvau su kauke ir serumas pilnai dingo tik nuo skruostų srities. Ir tai ne pilnai, lakštas buvo vos vos drėgnas. Tai man leidžia suprasti, kad turiu tikrai sausokus skruostus.

Ar oda buvo išvalyta? Ne. Poros identiškai tokios pačios, kaip buvo prieš naudojimą. Net paviršius neatrodė švaresnis.

Ar oda įgavo matinį efektą? Keista, bet ne. Turiu sausą odą, tad jai tapti matinei lengva, bet vistiek nesidžiaugiau matiniu efektu. Man tai nėra minusas, bet toms, kurios to tikisi - minusas. 

Ar oda buvo sudrėkinta ir atrodė gaivesnė? Taip, tačiau tai būna po daugelio kaukių. Žinoma, ši nėra brangi, tad bent vieną teigiamą dalyką pastebėjau. Dėl sudrėkinimo tikrai kartosiu, jei pamatysiu akciją ar gausiu dovanų.


"Purifying and Hydrating Pore-Tightening": 
Juodoji lakštinė veido kaukė su juodąja anglimi, juodaisiais dumbliais ir hialurono rūgštimi odai su išsiplėtusiomis poromis. Ši naujoji revoliucinė lakštinės veido kaukės technologija buvo įkvėpta Azijos šalių veido priežiūros ypatumų, kada veido oda yra vienu metu ir valoma, ir drėkinama. Tai leidžia išvalyti veido odą nuo nešvarumų, tačiau jos neišsausinti. Inovatyvioje juodojoje veido kaukėje gausu anglies, kuri šimtmečiais buvo naudojama valomosiose grožio priemonėse. Juodoji anglis pasižymi ypatingomis sugeriamosiomis savybėmis ir intensyviai šalina nešvarumus.

Atraskite sau geriausiai tinkančią juodąją veido kaukę: 
Odai su išsiplėtusiomis poromis: valomoji, drėkinamoji kaukė, sutraukianti poras, su juodąja anglimi, juodaisiais dumbliais ir hialurono rūgštimi. Nauja revoliucinė juodoji kaukė ne tik valo, bet ir drėkina odą. Juodųjų dumblių ekstraktu papildyta kaukė sutraukia poras, padailina odos tekstūrą, pašalina nešvarumus ir sudrėkina. Kaukę paprasta uždėti ir nuimti. Užsidėjus kaukę, gali nevaržomai judėti. Tinka jautriai odai.

Vos po 15 minučių:
Oda išvaloma;
Poros pastebimai sumažėja;
Oda sudrėkinama ir atrodo gaivesnė.

Po vienos savaitės:
Odos tekstūra atrodo dailesnė;
eido oda atrodo švaresnė.

Kaip naudoti?
Išlankstyk kaukę. Švelniai uždėk kaukę ant nuvalytos veido odos. Pakoreguok kaukę pagal veido kontūrus. Palik 15 minučių. Nuimk kaukę. Kaukės likučius švelniai įmasažuok į odą arba nuvalyk vatos diskeliu.


Na, o ši veido kaukė man pasirodė identiška pirmąjai bandytai. Taip pat nepastebėjau žadėto porų švarumo, sutraukimo, bet drėkinimas tikrai buvo. Iš tiesų daugiau nelabai yra ką pasakyti, nes jos tikrai atliko tą patį efektą.

Beje, man labai patiko šių kaukių pakuočių dizainas. Tikrai dailus, gražus, traukiantis akį. Pastebiu, kad Garnier tobulėja - ir produktai daug geresni (ypač skirti veido priežiūrai), ir už pakuočių dizainą atsakingi žmonės suėmė save į nagą ir parodo ką moka. Čia tai tikrai skiriu 10 balų.

Kaina: apie 2,25eur. Kaukes įsigyti galima Eurokos, Droge, Maximoje ir kitose prekybos kosmetika vietose 😍 beje, Eurokos internetinėje parduotuvėje dabar taikoma 40% nuolaida kaukėms. Neturite galimybės sumokėti internetu, važiuoti į paštą ir pan.? Prekes atsiimti galima ir parduotuvėje bei už jas sumokėti grynais. Labai patogu!

4 komentarai

  1. Omg, kiek Tu tų veido kaukių turi?🤣

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tomis kaukėmis irgi buvau susižavėjusi, nes kažkaip po praeitų "drėkinančių" Garnier kaukių nekokie mano atsiliepimai. O ir tos japoniškos iš eurokos turi juodą kaukę :)

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.