Cukrinė vata ❤ gimtadienio saldus stalas

2018-07-08

Labas! Vakar atšvenčiau gimtadienį ir kol mano facebook siena pildosi sveikinimais ir nuotraukomis nusprendžiau papasakoti apie gimtadienio saldų stalą. Mano gimtadienį pasaldino CUKRINĖ VATA - nedidelė kepyklėlė, kepanti labai gražius tortus ir desertus. Esu 100% patenkinta jų darbu, tad noriu pasidalinti rekomendacijomis ir su jumis, mielosios.


Gimtadienio pažiba, pats svarbiausias patiekalas yra tortas. Cukrinė vata sakė nesijaudinti, nieko per daug negalvoti, nes jie mane nustebins jogurtiniu tortu. Šiaip nemėgstu jogurtinių tortų, man labiau prie širdies šokoladiniai, bet šis nustebino! Jis nėra toks visiškai lengvas, kokio tikėjausi, bet ir nebuvo labai sunkus. Žodžiu, didelį gabalą suvalgyti sugebėjau, tik po jo iki vakaro galo saldumynų nebenorėjau. O šiandien ryte likusį gabaliuką suvalgiau su kava, tad tai įrodymas, kad tortas tikrai vertas dėmesio. 

Visiems svečiams patiko tiek gražus, neapkrautas, bet ir neliūdnas torto dizainas, tiek skonis. Uogos, morengai, makarūnsai, žalumynai - viskas labai gražiai derėjo ir prie dizaino, ir prie pačio torto skonio. Didžiausias torto privalumas yra tai, jog jo reikia palyginus nedaug, kad pasisaldinti dieną. Toks nedidelis torčiukas tiktų ir dideliam kiekiui žmonių - jis saldus, pakankamai gaivus, bet yra ir to kremui būdingo riebumo. 

Neapsisprendžiančioms tikrai rekomenduoju iš visos širdies. Galima užsisakyti tortus ir vestuvėms, ir gimtadieniams, ir kitioms šventėms 💓


Na, o koks saldus stalas be mažųjų tortų - keksiukų, tiesa? Cukrinė vata pasirūpino ir šiais. Čia nedaugžodžiausiu, bet pirmas visiems iškilęs klausimas - KAS DĖTA ANT VIRŠAUS? Kas ten taip gražiai padengia keksiuką? Kieno skonis kaip ledų, bet skanesnių už juos? Kremas/glaistas (nežinau kaip tą stebuklą pavadinti) vertas 11 balų iš 10.

Dekoracijos minimalistinės, bet taip pat labai jaukios, mielos, derėjo prie temos. Ir super gražiai atrodė prie torto. Mus labai nustebino viduje esantis džemas, nes jau ir taip buvo skanu, o dar tas gabalėlis raudono saldumo iš viso pakėlė į padanges. Tokie keksiukai puikiai tiktų tiek į darbus prie kavos, tiek į šventes 😍 garantuoju, kad eidama į gimtadienius padovanosiu tokią dėžutę jubilijatui (-ei), ji labai pakelia nuotaiką.


UŽSISAKYTI GALIMA CUKRINĖ VATA FACEBOOK PUSLAPYJE 💓 KARTOSIU DAR NE KARTĄ, AR PRISIJUNGSI?

5 komentarai

 1. Oumaigad kaip skaniai atrodo!😍😍 Ir tikiu, kad skanuu!😍🤤🤤

  AtsakytiPanaikinti
 2. Koks gražus tortas <3333 taip ir norisi paragauti :)).
  Keksiukai irgi meilučiai tokie, neperkrauti, tikrai puiki kepyklėlė :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ohoo, kaip skaniai atrodo. Paimu rekomendaciją ir saldų stalą kopijuosiu nuo mūsų. Jau akyse stovi, kaip mano turimas gražuolis stalas bus apstatytas šiais desertais.

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.