AVON drėkinamoji naktinė pėdų kaukė su levandomis ir vitaminu E

2018-07-09

Sveika! Ne kartą minėjau, kad turiu labai sausas pėdas. Vos prieš 1-2 mėnesius atradau kremą, kuris mano pėdas pavertė labai švelniomis. Sužavėta šiais rezultatais traukiu viską, ką turiu pėdoms ir testuoju, naudoju, bandau. Pastaruoju metu kasdien naudoju AVON naktinę pėdų kaukę su levandomis. Nuomonę susidariau, skubu papasakoti 💓


• drėkina ir glotnina pėdas naktį 
• suteikia pėdoms švelnumo 
• gaivina ir puoselėja odą 

Raminanti naktinė pėdų kaukė gausiai maitina odą ir suteikia jai šilko švelnumo. Ji taip pat glotniną surambėjusią ir itin sausą odą. 

Naudojimas: gausiai tepkite pėdas prieš eidami miegoti. Norėdami itin gausiai sudrėkinti pėdas, po naudojimo apsukite jas kojinėmis.


Pėdų kaukė yra nelabai patogioje pakuotėje - užsukamoje. Man daug labiau patiktų standartinė kremo pakuotė - lengviau naudoti, patogiau. Žinoma, čia asmeninė nuomonė ir jums gali atrodyti kitaip.

Produktas yra violetinio atspalvio, kvepia kaip sunkus kremas. Gal vos vos jaučiamas levandų aromatas, tačiau nežinodama, kad produktas su levandomis, to nepasakyčiau tik iš kvapo. Na, bet asmeniškai mane kvapas mažiausiai domina - kaukę tepu ant pėdų prieš miegą, tad vos užtepus kišu kojas po pledu, pasitepu rankas riebiu kremu (tad dingsta kaukės kvapas) ir einu miegoti. 

Kaukė riebi, nors konsistencija atrodo lengva. Tačiau man to riebumo labai reikia, nes turiu ypač sausas pėdas. Šis produktas tikrai paminkština, drėkina pėdų odą. Aišku, stebuklo nepadaro, tačiau po truputį, mažais žingsneliais problemą sprendžia. Beje, efektas geresnis užsidėjus kojines, bet tai savaime suprantama ir veikia net su kremais. 

Jei kažkada vartyčiau katalogą ir pamatyčiau tikrai gerą šios kaukės kainą (aš mokėjau 1.49eur, dabar ji kainuoja 3.19eur....), tai tikrai įsigyčiau. Produktas skalsus, man patinka. Tačiau kai kaina yra tokia kaip dabar, tai tikrai sakau ne. Jei sudomino produktas - palaukit geresnės kainos, ji būna dažnai.

NE Į TEMĄ, BET KOKIA TAVO MĖGSTAMIAUSIA KNYGA?

4 komentarai

 1. Turiu dvi mėgstamiausias: ,,Ko tu iš manęs tikiesi?" ir ,,Siuzanos dienoraštis Nikolui". Na ir dar ,,Rugiuose prie bedugnės"😄📚

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visai įdomi kaukė, nesu bandžiusi pėdų kaukės, tik kremą. O kaip sudėtis? Nes kartais geriau būna tiesiog pasidaryti aliejukų mixą ir juo pasitemti ir į kojnes :D
  O dėl knygų taiii esu labai daug nerealių perskaičiusi, esu knygų žiurkikė :DD Jeigu įdomu galėsiu atsiųsti asmeniškai savo sąrašiuką, nes vardinti čia būtų labai ilgai :D :)
  Be to, lauksiuuu posto apie gimtadienįįį, kaip sekėsi ir šeip gal būt kokių idėjų :)) <33

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, prasta sudėtis, čia AVON 😅 geriau aliejukai, bet man paprasčiau su tokiomis priemonėmis 😁

   Būtų labai gerai, jei atsiųstum 😁

   Bus! 😍 tik nežinau kada, dabar labai daug suplanuotų įrašų savo eilės laukia

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.