AVON atkuriamasis rankų kremas su argano aliejumi

2018-07-03

Paskutiniu metu naudoju daug rankų kremų. Tiesiog noriu kuo greičiau juos sunaudoti, nes užsibrėžiau tikslą ne tik sunaudoti bent penkis kremus per vasarą, bet ir nepirkti naujų, kol nesunaudosiu visų turimų. Tad čiupau mažą kremą, kad greičiau sunaudočiau 😁


Apie šį kremą girdėjau labai daug gerų atsiliepimų - jis turėtų drėkinti, maitinti, nepalikti riebumo jausmo. Tačiau vos pirmą kartą pabandžiusi šį produktą jį pasidėjau prie lovos, kad naudočiau tik naktį, nes kvapas siaubingas. Pigių močiučių kvepalų kvapas. Ir jis toks aštrus ir įkyrus, kad neįmanoma naudoti. Tad kremu pasitepu tik naktį prieš pat einant miegoti ir būtinai slepiu rankas po pledu, kad neužuosčiau kvapo. 

Nekreipiant dėmesio į kvapą produktas tikrai geras - tikrai drėkina, maitina, puoselėja rankas. Jis gana riebokas (nėra toks, kaip H&M, be pakankamai), tad nakčiai kaip tik. Tačiau vien dėl kvapo nekartosiu. Džiaugiuosi, kad kremo labai mažai, greitai sunaudosiu ir pamiršiu.


Beje, dar vienas minusas - papildoma kartoninė dėžutė. Aš nesu pakvaišusi dėl šiukšlių ir gamtos saugojimo, bet tokie akivaizdūs išteklių naudojimai veltui tikrai erzina.

Rasti galima www.avon.lt bei pas konsultantes. Kainą ir kitą informaciją rasite čia

KOKIŲ KVAPŲ KOSMETIKOJE LABIAUSIAI NEMĖGSTATE?

4 komentarai

  1. Taip pat negaliu pakęsti bobučių kvepalų kvapo bei gėlių😄
    Beje, labai gražio nuotraukos!😍

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tai pat nemėmgstu tokių kvapų arba labai labai saldžių, nes dažniausiai per kvapiklius neįmanoma normaliai naudoti priemonės.
    Man rankų kremai naudojasi taaaip igai, turiu gal kokius 7 ir tikrai neisivaizduoju kaip reiks visus išnaudoti. :D

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.