Veido kaukių swapbox su Milda iš MOSPBLOG ❤

2018-06-02

Sveika! Vakar pradėjau vasarą kiek neįprastai - pakavau gautą siuntą su veido kaukėmis nuo Mildos iš MOSPBLOG (kviečiu pas ją užsukti - https://mospblog.wordpress.com)! Labai laukiau šio bendro mūsų projekto. Susitarėme visą mėnesį testuoti viena kitai siųstas kaukes ir rašyti jų apžvalgas. Kaukes dėsimės du kartus per savaitę - antradieniais ir ketvirtadieniais, tad šiomis dienomis laukit apžvalgų 💓 o dabar šiek tiek apie swapbox'ą. Keitėmės aštuoniomis kaukėmis (tiek antradienių ir ketvirtadienių bus), kurių bendra vertė turėjo būti 14 eurų. Manau, kad Milda išleido daugiau... 


Visos merginos, sekančios mane instagram'e, šias kaukes jau matė. Jei neseki - kviečiu tą kuo greičiau padaryti (@burundukasesu), tik taip viską pamatysi pirma! Na, pagaliau šokame prie maloniausios dalies - pakavimo. 

Visos kaukės buvo supakuotos į super vasarišką dovanų popierių - rožinį su baltais burbuliukais. Kiekviena kaukė turėjo ir trumpą aprašymą, kuris buvo pateiktas neįprastai - priklijuotas prie dovanų popieriaus (tą gali pamatyti aukščiau esančioje nuotraukoje). Išradinga. Man net gėda, kad taip nepasistengiau...


"Labai laukiu šios kaukės apžvalgos"
Tokiais žodžiais mane pasitiko Mildos kaukė su 24 karatų auksu. Nematyta, negirdėta, tačiau ant įmonės logotipo yra arkliukas - nežinau ar gamintojas tas pats, tačiau jau esu mačiusi panašų logotipą ant kitos kosmetikos. Beje, gana prabangios. Bus labai smalsu išbandyti šią lakštinę veido kaukę!

"Šią kaukę išbandžiau pati - ir man labai patiko!"
MIZON veido kaukes jau seniai esu nusižiūrėjusi klipshop.lt parduotuvėje, tačiau vis neprisiruošiu užsisakyti. Bus proga išmėginti šią drėkinančią gražuolę ir jei patiks užsisakyti kažko daugiau. 

Kam įdomu, ją galit įsigyti čia: https://klipshop.lt/mizon-enjoy-vital-up-time-watery-moisture-drekinanti-veido-kauke arba Douglas parduotuvėse!

"Tikiuosi kvepia taip, kaip ir atrodo"
Šitokių kaukių seriją galima rasti Eurokos parduotuvėse - kaip tik vakar prieš gaunant siuntą fotografavau tokią su agurkais. O dabar gavau dar ir su kokosais! Kaip tik pirkdama neišsirinkau kokios labiau noriu 😀 kas mane seka instagram'e žino, kad paskutiniu metu pradėjau pirkti daug kokosų. Nebe drožlių, bet pačių kokosų - nuostabaus kvapo ir skonio riešutas. Dėsiuosi šią kaukę, tik valgydama kokosus, nieko nežinau 😀


"Ši veido kaukė yra tikrų tikriausias "Holly grail" mano odai.Tikiuosi, patiks ir tau!"
Kaip aš pasiilgau šokolado! Bet to tikro, belgiško. Kai užuosiu kaukės kvapą garantuoju, kad važiuosiu jo pirkti 😀 net pakuotė atrodo skaniai. Beauty Formulas yra pigi, bet mano mėgstama kompanija - ypač veido kaukės.

"Sakei, kad patinka šveičiančios. Tikiuosi, patiks ir ši!"
Pamiršau paminėti, kad prieš keičiantis kaukėmis su Milda pasidalinome savo mėgstamiausiomis kaukėmis ir paminėjome alergenus. Aš pabrėžiau, kad mėgstu šveičiančias veido kaukes su greitu efektu. Lirene produkcijos, kiek pamenu, nesu bandžiusi, tad bus įdomu pradėti nuo mėgstamiausio savo veido priežiūros produkto - kaukių.

"Viena tau - kita man. Bandom!"
Dar su Milda susitarėme, kad jei bus veido kaukių dviems kartams jomis pasidalinsime. Gavau braškinę "Schaebens". Deja, bet ją jau esu bandžiusi - ir įspūdžiai tikrai teigiami1 Tikiuosi, kad ir Mildai patiks.


Ir labiausiai mane nustebinusios ir pradžiuginusios veido kaukės:

"Ši dar vienas atradimas iš "Holly grail" serijos - tik du žingsniai ir graži!"
AAA! Milijoną kartų nužiūrinėjau, čiupinėjau šią kaukę ir vis pagailėdavau pinigų 😀 kaip apsidžiaugiau ją gavusi! Tai dviejų žingsnių kaukė. Ir ne paprasta, o burbuliuojanti! Bandysiu ją per atostogas, kai turėsiu daug laiko pasidžiaugti. Ačiū!

Yra pirkti Cascada parduotuvėse. Kaina nemaža - 5,59eur, bet gal verta? Pažiūrėsim!

"Prie rytinio puodelio kavos"
Dievinu kavos kvapą! Ir pačią kavą. Kadangi dabar jos negeriu (kadangi metu svorį ir mėgstu tik latte arba mocha, o jos kaloringos zarazos), tai pasidžiaugsiu bent kavos kvapo kauke 😀 labai smagu! Jau nekantrauju. Bus puiki atgaiva sunkų rytą.


APIBENDRINIMAS

Milda tikrai pasistengė. Minėjau, kad retai mėgstu nuplaunamas veido kaukes, tad idėjo tik mano mėgstamiausias nuplaunamas veido kaukes - šveičiančias. Na, ir dar vieną šokoladinę. Bandžiau tik vieną kaukę, tačiau kad įrašai nesidubliuotų tą dieną, kai turėčiau bandyti ją, imsiu savo paskutinę iš anksčiau likusią veido kaukę (jau minėjau kokią - su agurkais). Tai labai gerai, nes būčiau pati su savimi susipykusi, nes labai noriu ją pabandyti 😀

Jei yra norinčių apsikeisti tokiais veido kaukių swapbox'ais liepos mėnesiui - drąsiai rašykit čia, man į facebook, instagram ar bet kur, kur galit!

5 komentarai

  1. Labai faina mintis, pas Besame skaičiau jos iššūkį tai labai daug sužinojau apie įvairias kaukes, labai lauksiu ir šių kaukių aprašymų :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Hehe, vos pasakei koks instagramas, lėkiau tuojau pat pafollowinti. Viskas puikiai apibendrinta. Šaunu, kad pridėjai nuotraukų, vaizdas susidarė šioks toks. Dabar teks atsiliepimų eit ieškot, kad žinočiau ar verta bent vieną iš kaukių išmėginti.

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.