Tony Moly Tomatox Magic White Massage Pack | balinanti ir odą skaistinanti veido kaukė

2018-06-21

Sveika! Vis kalbu apie vienkartines veido kaukes. Tačiau prieš drėkinančias lakštines kaukes visada poras dar ir išvalau. Paskutiniu metu naudoju Taeguk.lt rastą gražuolį pomidoriuką - Tony Moly Tomatox Magic White Massage Pack. Nors ji deklaruojama kaip balinanti ir odą skaistinanti veido kaukė, bet pastebėjau ir porų išvalymą!


APRAŠYMAS:

TonyMoly Magic White Massage Pack yra daugiafunkcinė veido kaukė, kurios pagrindinis sudėties elementas - pomidoro ekstraktas. Pomidoro ekstraktas, turtingas vitaminu A bei likopenu, pasižymi odą valančiomis, uždegimą bei odos raudonį mažinančiomis, detoksikuojančiomis savybėmis. Kaukės sudėtis praturtinta citrinos ekstraktu, kuris skatina kolageno gamybą bei šviesina veido odą. Baltosios arbatos ekstraktu, kuris pasižymi ne tik odą šviesinančiomis, bet ir įvairius odos sudirginimus bei suerzinimus raminančiomis savybėmis. Hiustonia ekstraktas esantis šios kaukės sudėtyje yra žymus savo prieš-uždegiminėmis, antialerginėmis, odą šviesinančiomis savybėmis, dėka kurių oda tampa švari ir švytinti.

NAUDOJIMAS: 

Nedidelį kiekį šveitiklio paskirstykite ant sausos odos ir švelniai sukamaisiais judesiais masažuokite veidą. Tuomet 10 min. palaukite. Likučius nuplaukite šiltu vandeniu.
 

SUDĖTIS*:

Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Water, Glycerin, Sorbitol, Titanium Dioxide, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Butylene Glycol.

*Kaip ir visada, panagrinėsiu tik pirmus šešis ingredientus - jų yra daugiausia, o visi kiti didelės įtakos nepadarys. Taip pat net ir raudonai pažymėtų ingredientų dedama tik tiek, kiek galima, kitaip produktas negalėtų pasiekti mūsų rinkos.

Visi šeši saugūs! Drėkikliai, tirpikliai, PAM ir visi saugūs, idealūs. Nerealu! Daugiau jokių komentarų net nereikia. 


Kaip jau minėjau, veido kaukė įpakuota į plastikinį pomidoriuką su silikoniniu jo koteliu. Pakuotė tvirta, daili, blizganti ir labai realistiška. Visa informacija apie produktą surašyta ant plastikinės dėžutės, kurioje ir slepiasi pomidoriukas. Patogu, po ilgesnio naudojimo pakuotė nepraranda prekinės išvaizdos, nes nenusitrina užrašai. 

Dar vienas produkto pliusas yra pagalvojimas apie higieną naudojant produktą. Kad į pačią pakuotę nereiktų kišti pirštų norint užkabinti produkto, šalia pridėta plastikinė mentelė. Ji mažytė, patogi, daugkartinė, todėl net pasibaigus šiai kaukei naudosiu ją kitiems produktams. Beje, ir pačią pakuotę panaudosiu BB kremų darymams ir kitiems DIY projektams - juk ji nuostabiai atrodo ant mano kosmetinio stalelio!


Priemonė pomidorais nekvepia - kvapas primena standartinių valančių veido kaukių kvapą. Tačiau man tai patinka - neapkraunu odos papildomais kvapais ir kvapikliais. Konsistencija gana tiršta, tačiau tepant tai netrukdo. Tik reikia įprasti plonai paskirstyti priemonę, kadangi kitaip turimi 80ml susinaudos labai greitai. Bet net jei kaukės užtektų tik 10 kartų, vieno karto savikaina bus mažesnė už gerų vienkartinių kaukių.


Na, atėjo eilė efektui. Ar kaukė balina odą? Taip. O ar skaistina? Taip! Mano ne tik visa oda atrodė tikrai šviesesnė, dingo raudonis ir kapiliarų ryškumas, bet ir strazdanos vos vos pašviesėjo! Tačiau šis efektas nesilaiko 24h, tad rekomenduoju kaukę naudoti rytais arba prieš pat svarbius renginius. Bet efektas yra ir man jis patinka. Taip pat pastebėjau ir švaresnės poras ir odos matiškumą. Dingsta riebaliukas nuo odos ir šiokie tokie porų nešvarumai. Rytais prieš svarbias dienas - must have produktas. Ne veltui net kas trečia korėjietė turi šį žavų pomidoriuką!


Kaukę įsigyti galima TAEGUK.LT korėjietiškos kosmetikos namuose 💓

Kainą ir kitą informaciją rasi www.taeguk.lt internetinėje parduotuvėje 💓

Konkursas: www.facebook.com/korejietiskakosmetika

10% nuolaidos kodas visam krepšeliui: burundukoblogas

4 komentarai

© BB. Design by FCD.