Tony Moly Banana Peeling Cream | šveičiamasis veido kremas su bananų ekstraktu

2018-06-18

Labas! Į mane prieš porą savaičių kreipėsi vos šią savaitę atidarytų korėjietiškos kosmetikos namų įkūrėjai su pasiūlymu išbandyti korėjietišką kosmetiką. Net nesvarsčiusi sutikau, nes Azijos šalyse gyvenantys žmonės aukština lygią, skaisčią, jaunatviškai atrodančią odą, tad jų kuriama kosmetika padeda pasiekti geidžiamų rezultatų. Ir aš noriu tokios odos! Gavau krūvą kosmetikos ir skubu pasidalinti savo įspūdžiais. Pirmasis produktas, kurį išbandžiau, buvo Tony Moly Banana Peeling Cream - šveičiamasis veido kremas. Gavau jį labai laiku, nes tuo metu naudojamo veido šveitiklio buvo likę vos vienam kartui. 


APIE PRODUKTĄ:


Šveičiamasis veido kremas su bananų ekstraktu grąžina veido odai švelnumą bei lygumą, skatina ląstelių atsinaujinimo procesus, išlygina odos toną, gerina kraujo mikrocirkuliaciją, maitina ir intensyviai drėkina odą. Taip pat trukdo atsirasti uždegiminiams procesams, išlygina raukšles, normalizuoja riebalinių liaukų veiklą ir lėtina senėjimo procesus.

Šveičiamasis kremas yra minkštoje ir labai akį traukiančioje pakuotėje - geltona, šviesi, pozityvi spalva, skatinanti nepamiršti apie priemonės naudojimą. Pakuotė minkšta, tad patogu išspausti produkto likučius, bet kartu ir sandari, tad drąsiai galima įsimesti į lagaminą keliaujant.
 

Nusivaliusi visą makiažą išbandžiau man naujos formulės veido šveičiamąjį kremą. Kremo kvapas mane pakerėjo! Toks tikras, bananinis. Lyg ką tik iškeptos bananų duonos. Kvapas neerzina, nedusina ir nekelia kitokių šalutinių poveikių, nebent atsipalaidavimą ir pakilusį apetitą bananų duonai vadinsime šalutiniu poveikiu 😁

Jo konsistencija lyg paprasto kremo - gana tirštas, malonus, be jokių grūdelių. Tai mane šiek tiek nustebino, nes tikėjausi kažko panašaus į anksčiau naudotą produktą, kuris yra lyg kremas, bet su grūdeliais - nusišveitus odą reikia palaukti keletą minučių, kol kremas įsigers, o tuomet grūdelius nuplauti. Čia viskas paprasčiau ir geriau - nėra dirginama jautri, pažeista, sausa oda. 

Kremą minutę pirštų pagalvėlėmis masažavau į švarią odą ir po minutės nuploviau jo likučius. Lygi, graži, skaisti - tokios buvo pirmos mintys, pamačius odą. Po kelių tokių procedūrų pastebėjau, kad mano poros kiek mažiau kemšasi, oda atrodo atsigavusi, skaistesnė. Turbūt pirmą kartą sąžiningai naudoju tokio tipo produktą - kvapas ir poveikis tiesiog keri!

Beje, Tony Moly šveičiamasis kremas labai skalsus, tad užteks turbūt geram pusmečiui, naudojant kasdien. O kadangi tokias priemones naudojame kelis kartus per savaitę, tai teks dalintis su drauge ar sese, norint išnaudoti per metus.

Ir paskutinis dalykas - kai man reikės veido prausiklio, šveitiklio, valiklio ir kitų panašių priemonių kelionėms, aš tiesiog įsimesiu šio šveičiamojo kremo pakuotę. Užims mažiau vietos, bet atliks kelias funkcijas!

Lietuvoje įsigyti galima tik TAEGUK.LT korėjietiškos kosmetikos namuose ❤ labai rekomenduoju! Šiltas aptarnavimas, malonus bendravimas. 

Kainą ir papildomą informaciją rasite www.taeguk.lt!

4 komentarai

 1. Pirmąkart matau tokį daikčiuką. :o Ir dar su bananų ekstraktu! Mmm♥ Sudominai :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Va, kaip tik dabar žiūriu komentarus vonioje ir visa vonia kvepia bananais 😍 tikrai rekomenduoju!

   Panaikinti
 2. Bananaiiii <333 Labai norisi išbandyti, bet kol kas reikia sunaudoti turimus. Apie korėjietišką kosmetiką girdėjau labai gerų atsiliepimų ir norisi viską išbandyti <3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aha, ir pas mane ta pati situacija 😍 viską reikia subaigt prieš naudojant naujus produktus, kad nesugestų

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.