šmutkės: H&M radiniai. Apatinis trikotažas 👸

2018-06-22

Sveikutės! Su vaikinu organizuojame festivalį ir paskutinėmis dienomis esu tiesiog nusivariusi nuo kojų. Krūvos laiškų, skambučių, susitikimų... O dar reikia rasti laiko ir tinklaraščiui, poilsiui ir gimtadienio organizavimui. Kadangi vakar labai tingėjau dėtis veido kaukę (pažadu rytoj parašyti įrašą apie kaukę!), keičiu veido kaukės įrašą pirkiniais. Iš tiesų apie drabužius rašiau vos porą kartų, tačiau trečiadienį ieškojau gražaus apatinio trikotažo (juk reikia kažko prie suknelių ir didesnių iškirpčių/peršviečiamų marškinių). H&M čia puikiai pasitarnavo! 


LIEMENĖLĖS

į Akropolį važiavau būtent su tikslu įsigyti gražią, patogią ir nebrangią liemenėlę. Turėjau 20 eurų H&M dovanų kortelę, todėl pirmiausia užbėgau būtent į šią parduotuvę. Apžiūrėjau krūvą liemenėlių, bet aš turiu nemažus arbūziukus, tad tiko vos kelios. Ačiū Dievui, kad tarp tų kelių buvo ir man labiausiai patikusi pilka. Tiesa, ji parduodama komplekte su juoda, bet manęs tai nenuvylė, nes juk juodų ir baltų liemenėlių niekada nebus per daug.

Abi liemenėlės labai gražios formos - iš galo juostelės susikryžiuoja, kas asmeniškai man atrodo labai seksualiai ir traukia akį. Kaušeliai sukelia krūtinę ir tarp krūtų suformuoja gražų "tiltelį" - man tai taip pat labai labai seksualu. Kažkodėl daug seksualiau už suklijuotas krūtis 😁

Medžiaga minkšta, tačiau ir standi. Niekas niekur nespaudžia, netrina, neveržia, juostelių ilgis reguliuojamas super paprastai, bet kartu ir neatsipalaiduoja. Vau!

Kaina: 17,99eur
Mano pirktas dydis: D


APATINIAI

Dovanų kortelėje buvo 20 eurų, tad išsirinkusi liemenėles supratau, kad tų likusių dviejų eurų turbūt niekada neišleisiu, nes tiesiog pamiršiu. Pasisukiojusi apatinio trikotažo skyriuje radau ne-re-a-lius apatinių rinkinius. Labai seniai norėjau mėlynų apatinių su Superman ženklu ir radau! Rinkinyje kartu buvo ir juodi Batman bei juodai balti Superman ir Batman komiksais puošti apatiniai. 

Net negalvodama prigriebiau 💕 o jau minkštumas, patogumas, gražumas! Aš tikrai neturiu žodžių. Garantuoju, kad kai pagaliau susiorganizuosiu gimtadienį ir viską jam įsigysiu, už likusius pinigus nusipirksiu dar bent vieną tokį komplektą. Vien patogumas to vertas, o čia dar ir dizainas kerintis 😍

Kaina: 9,90eur
Mano pirktas dydis: M

KUR PERKATE GRAŽŲ IR PATOGŲ APATINĮ TRIKOTAŽĄ?

7 komentarai

 1. Kokie faini apatiniai, net pati tokių užsimaniau. HM man laabai patinka,nes kokybės ir kainų santykis labai puikus ir šeip galima rasti gražių/įdomių daiktų :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O man kartais pritrūksta kokybės, bet šiaip jo, ir aš H&M myliu 😁

   Panaikinti
 2. Aš tiesiog dievinu H&M! Jau vien dėl vegan kosmetikos! O kokybė įvairi.😊

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Iš jų kosmetikos tik nagų laką ir rankų kremą naudojau. O kaip kita kosmetika? 😁

   Panaikinti
  2. Turiu keletą lūpų blizgių, lūpų dažų, kūno losjoną, kūno aliejų, makiažo valiklį(esu jo apžvalgą parašiusi), o vat nagų lakų nesu bandžiusi, nors labai noriu!😄

   Panaikinti
  3. Oho 😁

   Labai geri! Draugė paskolinusi buvo, pasaka 😁

   Panaikinti
 3. Dievinu kokybišką ir dailų apatinį trikotažą, ypač liemenėles. Tai taip moteriška ir gražu, kiekviena turi turėti bent vieną komplektą. Bet žinot kaip būna, nusiperki vieną ir tada.. reikia dar ir dar.

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.