Išsirinkime AVON serumą kartu 💖

2018-06-10

Labas labas labas! Kaip jums sekasi? Kaip praleidote antrąjį vasaros savaitgalį? Aš susitikau su naujų korėjietiškos kosmetikos namų Lietuvoje įkūrėjais (apie tai - kiek vėliau, nes jų internetinė parduotuvė atsidarys tik kitą savaitę), gavau krūvą korėjietiškos kosmetikos ir net prisidedu prie parduotuvės kūrimosi. Labai smagu! Taip pat šeštadienį porą valandų praleidau dirbdama šiltnamyje, o šiandien kepiausi nerealius šašlykus, ragavau rožinį šokoladą ir nuostabiai praleidau laiką su vaikinu ir vienu draugu. Ai, dar vakar vyko vasaros atidarymas, kuriame grojo mano vaikinas - kadrai jau dabar pradedami publikuoti SIRUS facebook puslapyje (www.facebook.com/djsiruss), kviečiu užsukti! O dabar šoku prie daugumai aktualios temos. Kaip išsirinkti AVON serumą plaukų galiukams? Kaina gera, o kaip kokybė?


AVON gamina tris šios serijos serumus, tad apie kiekvieną papasakosiu trumpą nuomonę. Kaip matote nuotraukoje, buteliukai jau tušti, tad visus išbandžiau ir turiu galutinę nuomonę.

Nenuplaunamas maitinamasis serumas su Maroko arganų aliejumi yra pats pirmasis, su mėlyna juostele ant pakuotės. Tai jau antra mano pakuotė (pirmą naudojau prieš du metus, šį - prieš porą mėnesių). Produktas kvepia saldžiai, kaip tikras arganų aliejus, gana skalsiai naudojasi, neriebalina plaukų (žinoma, jei padaugini - suriebalins, vis gi, jis su arganų aliejumi), tačiau plaukų galiukus tikrai maitina, atgaivina, saugo nuo lūžinėjimo. Šis produktas man veikia ir tikrai mielai kartosiu, kai subaigsiu šiuo metu naudojamus aliejus.

Nuoroda, dabartinė kaina ir kita papildoma informacija: www.avon.lt/gaminys/30298/nenuplaunamas-maitinamasis-plauku-serumas-su-maroko-argano-aliejumi


Nenuplaunamas greito veikimo plaukų serumas yra didžiausia mano naudota nesąmonė. Nuo pačios pirmos minutės man plaukus net sausino, kvapo - jokio. Nerekomenduoju leisti pinigus šiai priemonei, už tris eurus geriau įsigyti 10ml CHI ar BioSilk, jie bent veiks. Ir, realiai, jų užteks panašiam laikotarpiui. Sunaudojau sumaišiusi su ricinų aliejumi, kadangi vienas aliejus siaubingai riebalina. Rekomenduoju nebent aliejų skiedimui.

Nuoroda, dabartinė kaina ir kita papildoma informacija: www.avon.lt/gaminys/31985/nenuplaunamas-greito-veikimo-plauku-serumas


Nenuplaunamas žvilgesio suteikiantis plaukų galiukų serumas yra AVON TOP5 perkamiausių produktų sąraše turbūt ilgiau nei metus. Jei atvirai, tai nežinau kodėl. Pusę pakuotės sunaudojau su didžiausia meile - plaukai tikrai buvo dėkingi, galiukai nuostabiai atrodė, nesivėlė ir nelūžinėjo. Tačiau naudojant antrąją pusę pradėjo net gi sausinti... Sunaudojau kartais pakeisdama kita priemone ir nerekomenduočiau, nors daugelis pirkėjų man iki dabar rašo žinutes ir klausia ar šiame kataloge kaina geresnė už kituose kataloguose esančias ir ar reikia jo užsipirkti į priekį. Aš nerekomenduočiau, bet žiūrint į perkamumą ir kitų žmonių atsiliepimus jis - geras.

Nuoroda, dabartinė kaina ir kita papildoma informacija: www.avon.lt/gaminys/30300/nenuplaunamas-zvilgesio-suteikiantis-plauku-galiuku-serumas


Nebandžiau nenuplaunamo glotninamojo serumo su šilko baltymais. Smalsu ar verta - gal bus kažkas panašesnio į mano mylimus CHI ar BioSilk? Kai turėsiu galimybę užsisakysiu.

Nuoroda, dabartinė kaina ir kita papildoma informacija: www.avon.lt/gaminys/30321/nenuplaunamas-glotninamasis-plauku-serumas-su-silko-baltymais 

AR BANDEI AVON SERUMUS? JEI TAIP - KOKIE ATSILIEPIMAI?

4 komentarai

 1. Naudoju su Mėlyna juostele visada, man patinka. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Apskritai nieko nesu bandžiusi iš Avon, kas yra labai liūdna! :(
  Labai norėčiau išmėginti jų kūno purškiklius, bet sakytis, ech.. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Bandyk! Visada turiu! Kūnui, mašinai, namams, spintai, rūbams.. tinka viskam 💖

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.