DOVE oxygen moisture plaukų šampūnas ir kondicionierius

2018-06-17

Labas labas labas! Negaliu atsidžiaugti pagaliau atkeliavusiomis vasaros atostogomis. Mano net plaukai daug gražiau atrodo, yra puresni ir labiau žvilga. Žinoma, ne tik vasara dėl to kalta, bet ir DOVE oxygen moisture plaukų šampūnas ir kondicionierius. Įdomu tai, kad aš kasdien nemažai važinėju su motociklu, o šalmas tikrai gadina plaukus. Bet su šia linija - nors į karą! 


ŠAMPŪNAS

APRAŠYMAS:

Švelnus šampūnas su naujos kartos drėkinamuoju kompleksu „Oxyfusion“ suteikia plaukams nuostabaus gyvybingumo. Šampūnas DOVE OXYGEN AND MOISTURE ploniems ir gležniems plaukams suteikia apimties*. Šis ploniems plaukams skirtas šampūnas sukurtas taikant pažangią technologiją „Oxyfusion“. Kondicionuojamosios medžiagos prisotinamos deguonies, kuris akimirksniu įsiskverbia į plauko stiebą ir suteikia jam gyvybingumo. Plaukai išvalomi, atkuriama drėgmės pusiausvyra.

MANO ĮVERTINIMAS:

Šampūnas yra minkštoje pakuotėje, iš kurios lengva išspausti net paskutinius likučius. Pakuotė nerealiai gražiai atrodo vonioje, blizga ir kiekvieno prausimosi metu patraukia akį tarsi sakydama "Naudok mane! Mane!". 

Priemonė gelinės konsistencijos, labai skalsi, tad net mano storiems, tankiems plaukams reikia vos kelių lašelių, kad būtų pašalinti visi nešvarumai ir riebalai. Šampūnas neturi kažkokio išskirtinio kvapo, bet kai plaukus plaunu būtent su šios linijos produktais, net vaikinas pasako, kad mano plaukai skaniai kvepia. 

Naudojant šį šampūną pastebėjau, kad plaukai puresni, pakilę nuo viršugalvio. Rekomenduoju! Nors ir skirta ne mano plaukų tipui, bet įsimylėjau.


KONDICIONIERIUS

APRAŠYMAS:

• Švelniai drėkina ir neapsunkina plaukų 
• Sukurtas naudojant „Oxyfusion“ technologiją, įkvepia gyvybės ploniems, lygiems plaukams 
• Suteikia plaukams iki 95 proc. pastebimos apimties 
• Pastebimai minkštesni ir glotnesni plaukai 
• Suteikia silpniems, lygiems plaukams natūralios apimties ir gyvumo pojūtį** 
• Tinka kasdieniam naudojimui 

Dauguma mūsų, turinčių silpnus ir lygius plaukus, vengdamos apsunkintų ir apimtį praradusių plaukų, nenaudoja kondicionierių, todėl plaukai gali greitai išsausėti. Ar žinojote, kad su specialiai ploniems plaukams sukurtu kondicionieriumi, jūs galite mėgautis tiek pastebimai padidėjusia natūralia plaukų apimtimi ir gyvumo pojūčiu, tiek maitinamais, sveikais plaukais. Mes sukūrėme drėkinamąjį kondicionierių „Dove Oxygen & Moisture Conditioner“ su „Oxyfusion“ technologija, kuri švelniai drėkina plonus, lygius plaukus ir leidžia mėgautis iki 95 proc. išaugusia plaukų apimtimi.

MANO ĮVERTINIMAS:

Kondicionierius tokioje pat pakuotėje, tik apačioje nėra melsvo fono. Konsistencija taip pat gelinė, kvapas - identiškas. Tačiau rezultatas po plovimo būna toks nerealus! Net nulipus nuo motorolerio plaukus galima susišukuoti vos keliais brūkštelėjimais, kaip šiaip po kelionių man jie būna nesuvaldomi. Švelnumas, žvilgėjimas, purumas ir kvapas - nenusakomas žodžiais. Aš tikrai dar ir dar ir dar kartą įsimylėjau Dove produkciją.


KOKIE GAMINIAI IŠ DOVE TAU LABIAUSIAI PATINKA?

5 komentarai

  1. Iš DOVE tiesiog dievinu antiperspirantus!♥

    AtsakytiPanaikinti
  2. Gaila, kad niekada nebandžiau nieko plaukams iš Dove, bet po tavo įrašu būtinai teks pamėginti :)
    Iš Dove patinka kūno kremai ir muilas :D

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.